Klaida jungiantis prie „Netflix“: kodas ui-800-3 (100018) Sprendimas!

„Netflix“ tikrai puikiai veikia. Per daugiau nei 2 metus, kai užsiprenumeravau, beveik neturėjau problemų žiūrėti kokį nors serialą ar filmą. Tai nereiškia, kad karts nuo karto atsiranda tokia keista klaida, kokią matysime toliau:Prisijungiant prie „Netflix“ įvyko klaida. Bandoma dar kartą po X sekundžių. Kodas: ui-800-3 (100018)

Ši gedimas praėjusią savaitę pasirodė „Xiaomi Mi TV Box“. Iš pradžių klaida atsitiktinai šokinėjo bet kokio atkūrimo viduryje. Užteko su pakeisti serialą ar filmą, kad šis klausimas būtų laikinai sustabdytas. Tačiau po 2 dienų viskas pasidarė gana negraži – visame platformos turinyje atsirado ta pati ui-800-3 (100018) klaida. Neįmanoma nieko pamatyti.

„Netflix“ klaidos „Kodas: ui-800-3 (100018)“ sprendimas

Iš pradžių atrodo, kad viskas yra ryšio klaida, tam tikras tinklo gedimas, nes pati sistema bando automatiškai prisijungti. Tačiau atrodo, kad reikalas eina toliau, nes, bent jau mano atveju, „TV Box“ interneto ryšys veikė puikiai. Bet kokiu atveju tai yra daugiau nei rekomenduojama patikrinkite, ar tinkamai prisijungėme prie „WiFi“ tinklo arba duomenis ir kad internetas veikia tinkamai.

Atlikus šį nedidelį patikrinimą, norint išspręsti „Netflix“ klaidos ui-800-3 (100018) problemą, reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Išvalykite „Netflix“ talpyklą: Dėl to mes ketinameNustatymai -> Programos -> Netflix"Ir spustelėkite"Išvalyti talpyklą”.
  • Išvalyti programos duomenis: Jei problema išlieka, turime ištrinti „Netflix“ saugomus duomenis ir atkurti pradinius nustatymus. Tai reiškia, kad kitą kartą įeidami į „Netflix“ turėsime iš naujo įvesti savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Mes galime ištrinti duomenis paspaudę "Daugiau informacijos„Klaidos gavimo metu ir tada pasirenkant“Atkurti”.

Norint pašalinti klaidą, turėtų pakakti atstatyti „Netflix“ gamyklinius nustatymus. Jei jis vis tiek išlieka, neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik pašalinti ir iš naujo įdiegti „Netflix“ iš „Google Play“ parduotuvės.

Pastaba: jei turime kinišką „Android TV Box“, jis gali būti nesertifikuotas kaip su „Netflix“ suderinamas įrenginys. Tai reiškia, kad negalėsime jo įdiegti iš „Google Play“ ir turėsime ieškoti alternatyvios diegimo saugyklos, tokios kaip „APK Mirror“.

Kaip galėjau patikrinti „Netflix“ pagalbos puslapyje, ši klaida atsirado dėl tam tikros įrenginyje saugomos informacijos, kurią reikia atnaujinti. Atrodo, kad pati „Netflix“ nėra visiškai aišku, ar tai yra priežastis, nes tai rodo, kad jie vis dar tiria problemos priežastis.

Todėl, jei matote, kad klaida išlieka, nedvejodami susisiekite su „Netflix“ klientų aptarnavimo tarnyba, kad jie galėtų jums pasiūlyti galutinį sprendimą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found