Kaip siųsti anoniminius „WhatsApp“ pranešimus – laimingas „Android“.

Prieš kurį laiką buvo daug programų ir paslaugų, kurios leido mums siųsti anoniminius WhatsApp pranešimus nemokamai mūsų kontaktais arba bet kuriuo telefono numeriu, susietu su WhatsApp paskyra. Tačiau augant žaliajam milžinui, ty WhatsApp, visos šios paslaugos po truputį mažėjo.

Šiandien yra tik viena paslauga, leidžianti siųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus, taip pat siųsti anoniminius pranešimus per WhatsApp visiškai nemokamai, ir apie tai kalbėsime šiame įraše. Tai apie internetą Wassame, kuri leidžia siųsti anoniminius WhatsApp pranešimus neišleisdami nė cento. Nesvarbu, ar tai tekstinis, balso, vaizdo ar vaizdo pranešimas, norėdami išsiųsti pranešimą, turime įvesti tik gavėjo numerį.

Įspėjimas: šio tipo paslaugos turėtų būti naudojamos tik kritiniais atvejais arba kai mūsų tapatybės atskleidimas gali kelti pavojų mūsų asmeniniam saugumui. Bet koks kitas neteisėtas naudojimas yra visiškai draudžiamas, o kai kuriose šalyse net baudžiamas įstatymų.

Kaip nemokamai išsiųsti anoniminę WhatsApp su Wassame

Vienas iš Wassame privalumų yra tai, kad juo labai paprasta naudotis. Jums nereikia registruotis ar palikti jokių duomenų, kad galėtumėte išsiųsti anoniminę WhatsApp žinutę bet kuriam mūsų kontaktui. Operacija yra tokia:

  • Mes pasiekiame tą pačią svetainę atlikdami greitą „Google“ paiešką.
  • Spausdami ant viršutinių piktogramų (tekstas, paveikslėlis, vaizdo įrašas ir t. t.) pasirenkame norimos siųsti žinutės tipą.
  • Spaudžiame „Anonimas“.
  • Rašome žinutę.
  • Svarbu: turime pasirinkti paskirties šalį.
  • Galiausiai įvedame telefono numerį, kuriuo norime išsiųsti atitinkamą žinutę.
  • Galiausiai turime atlikti nedidelį autentifikavimo testą, kuris yra ne kas kita, kaip paprasta matematinė operacija (žemiau esančiame paveikslėlyje, kaip matote, jis prašo rezultato „3 + 3“).
Tas pats puslapis yra padalintas į 2 dalis: viena skirta žinutėms siųsti ir kita, kurioje matome visas žinutes, kurias žmonės siunčia naudodamiesi šia paslauga

Įvedę visus duomenis, tereikia spustelėti „Siųsti„Kad mūsų žinutė būtų išsiųsta gavėjui neatskleidžiant mūsų tapatybės (kita vertus, logiška, nes neįvedėme jokių išankstinių asmens duomenų ir neužsiregistravome). Kol kas teorija.

Kai pranešimas bus išsiųstas, pamatysime pranešimą, kuriame bus nurodyta „Pranešimas išsiųstas“. Ar tikrai pasiekėte savo tikslą?

Įspūdžiai

Wassame, būdama paskutinė spraga, siunčianti tokio tipo privačias žinutes, būna gana persotinta ir daug kartų žinutė gali nepasiekti gavėjo. Taigi, jei galvojate apie save paskelbti visą gyvenimą trunkančiai meilei asmenine žinute, beveik geriau ieškokite kitų alternatyvų, nes gali būti, kad jūsų meilės pareiškimas niekada nepasieks savo tikslo. Atlikau testą atsiųsdama WhatsApp sau ir tiesą pasakius, nors sistema nurodė, kad žinutė išsiųsta, na 'de na' negavau.

Kitas paslaugos apribojimas yra tas Vienam gavėjui per dieną galite išsiųsti tik vieną pranešimą, ir 5 minučių intervalais. Be to, kadangi siuntos siunčiamos iš Wassame serverių, visos jos rodomos šoniniame žiniatinklio skydelyje.

Ar tikrai galite siųsti anoniminius WhatsApp pranešimus iš Wassame?

Viskas rodo TAIP, bet, kaip jau minėjau prieš akimirką, man nepavyko to patikrinti. Žinoma, jei ieškosime tinkle bendra nuomonė tokia, kad paslauga veikia, bet, kaip matote, su tam tikrais pakilimais ir nuosmukiais. Nemokama ir prisotinta paslauga, kuri gali veikti, bet riboto patikimumo.

Kitas dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra tai, kodėl mums gali tekti siųsti anoniminius pranešimus, jei tai nėra neteisėtais tikslais. Žinoma, čia taip pat yra vietos juokauti ir juokauti, o tai ir turėtų būti panaudota blogiausiu atveju: gerai praleisk laiką ir viskas. Atminkite, kad jei Wassame aptinka grasinimų ar rizikingų vaizdų siuntimą, pranešimas nebus išsiųstas.

Atnaujinta: aš vis bandau siųsti anoniminius pranešimus per Wassame ir gaunu tik vieną pranešimą, kuriame sakoma «500 Vidinė serverio klaida«. Atrodo, kad serveris neveikia... Ar kam nors iš jūsų neseniai pavyko išsiųsti pranešimą per šį įrankį? Jei tiesa, kad paslauga neveikia, teks ieškoti alternatyvų...

Ar yra Wassame alternatyva?

Jei šiek tiek paieškotume, rastume kitą labai panašią svetainę, WhatsApp pagalbininkas.Siuntimo dinamika praktiškai tokia pati, bet... tai tiesiog neveikia, net neišsiųs žinutės. Ir šioje pusėje nėra ką daugiau draskyti.

Jei norime siųsti anoniminius WhatsApp pranešimus, nuosekli alternatyva būtų užsiregistruoti SMS gavimo svetainėje, pvz.Receivesmsonline.net,  freeonlinephone.org ar panašiai gauti virtualus telefono numeris.

Tada bandydami sukurti naują WhatsApp paskyrą, pasirenkame SMS patvirtinimą ir pristatome kai kuriuos virtualius skaičius, kuriuos ką tik gavome tokiu būdu. Taigi naujoji „WhatsApp“ paskyra bus susieta su tuo virtualiu numeriu.

Kai kurios iš šių paslaugų leidžia skaityti visus pranešimus, kurie ateina tam tikrais virtualiais numeriais, nereikia registruotis ar užsiregistruoti, todėl gali būti idealus sprendimas turėti telefono numerį, kuris nėra susietas su mūsų įprastu kontaktiniu telefono numeriu.

Bet kuriuo atveju, tai vis dar šiek tiek purvinas metodasKadangi mes nekontroliuojame šių virtualių numerių, jie gali tapti viešai prieinami, o privatumas yra akivaizdus klausimas. Ką tu manai?

Kita galimybė: naudokite „Google Voice“, kad gautumėte nemokamą telefono numerį ir susietumėte jį su „WhatsApp“.

Galų gale mes ieškome numerio, kuris nėra įprastas numeris, kuriuo galėtume siųsti pranešimus per WhatsApp. Šiuo atveju taip pat galime naudoti Google Voice, paslauga, kuri leidžia mums pasiekti 100% nemokamas telefono numeris.

Su šiuo papildomu telefono numeriu galime skambinti, bet taip pat kalbėtis ir siųsti žinutes. Kitas privalumas yra tai, kad tai yra kelių platformų įrankis, o tai reiškia, kad galime jį naudoti tiek Android / iOS, tiek staliniame kompiuteryje.

Vienintelis šios „Google“ paslaugos trūkumas yra tai, kad ji neprieinama visame pasaulyje. Pavyzdžiui, Ispanijoje jo naudojimas neįjungtas. Mes visada galime naudoti VPN prasukti, bet čia jau darytume dvigubą šuolį kamščiatraukiu, o ten jau reikėtų įvertinti ar verta stengtis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found