Kaip pašalinti šakninius leidimus iš „Android“ įrenginio – „The Happy Android“.

Jei turime įsišaknijusį Android mobilųjį ar planšetinį kompiuterį ir galvojame jį parduoti, patartina pašalinti root teises. Šiais laikais kai kurios programos, pvz., „Netflix“, neveikia įrenginiuose, kuriuose yra įsišaknijusi informacija, todėl galime turėti rimtą priežastį veikti. Tai nuolat vyksta daugelyje Kinijos TV priedų, kurios jau yra gamykloje. Sprendimai?

Šiandien apžvelgsime keletą paprastų būdų pašalinti „Android“ supervartotojo teises. Jei susidomėjote, skaitykite toliau, nes tai gali būti mums tikrai naudinga.

Šiame vadove aš ketinu anuliuoti pagrindinius „Oukitel Mix 2“ leidimus, tačiau pavyzdį paprastai galima perkelti į kitus „Android“ įrenginius rinkoje. Taip pat turime paaiškinti, kad kiekvienas terminalas yra pasaulis, todėl mūsų konkrečiu atveju jis gali neveikti ir turime ieškoti kitų alternatyvų. išrauti.

Štai ką šie dalykai turi... Niekada nieko nepriimkite kaip savaime suprantamą dalyką, kol nepamatysite to savo akimis, bet gerai. Eikime į bėdą!

Kokios yra šaknų pašalinimo pasekmės?

Šaknies pašalinimo faktas kaip toks neturi apčiuopiamų pasekmių dėl kurių sistema ar programos gali veikti. Be, taip, pasekmių, susijusių su ankstesniu „Android“ įsišaknijimu.

  • Terminalo garantija negalioja. Taip atsitinka daugumos gamintojų (OĮG) atveju, tačiau yra ir kitų, pvz., „OnePlus“, kurie ir toliau palaiko įsišaknijusius telefonus.
  • Daugelis su šaknimis atliekamų veiksmų yra negrįžtami. Jei iš sistemos ištrynėme ar modifikavome svarbų failą, atšaukę root teises negalėsime to failo atkurti dar kartą.

Reikėtų paaiškinti, kad jei turime Samsung telefoną, nerekomenduojama bandyti pašalinti Knox prieš pašalinant šaknis. Šis veiksmas ne tik kelia pavojų įrenginio vientisumui, bet ir šiuo metu nebenaudojamas blykstės skaitiklio atstatymui į nulį.

Be to, jie komentuoja „AndroidPit“, ilgą laiką mirksintis skaitiklis buvo techninės įrangos dalis (degantis saugiklis). Todėl negalite anuliuoti ar iš naujo nustatyti šio skaitiklio. Todėl tokiomis situacijomis nėra jokio būdo išvengti garantijos praradimo.

Kaip pašalinti root teises iš „Android“ terminalo

Švariausias ir saugiausias būdas pašalinti šakninius leidimus iš „Android“ įrenginio yra naudojant Super SU programėlę. Tai programa, kuri dažniausiai naudojama valdyti pagrindinius terminalo leidimus, taip pat ji skirta pašalinti arba išjungti šiuos administratoriaus leidimus.

Greičiausiai programėlę jau turime įdiegę telefone ar planšetėje, bet jei ne, vis tiek galime ją atsisiųsti iš Uptodown (APK), oficialios ChainFire svetainės (ZIP) arba XDA-Developers (ČIA).

Kai viską paruošime, tereikia eiti į SuperSU nustatymus.Nustatymai -> Visiškas atšaukimas"Ir spustelėkite"Tęsti“ Įspėjamajame pranešime, kuris pasirodys toliau. Norėdami baigti, tereikia iš naujo paleisti telefoną ir viskas.

Alternatyva: pašalinkite šaknį pašalindami failus ranka

Jei tai nepadeda, visada galime pasinaudoti šiuo metodu Senoji mokykla- Rankiniu būdu ištrinkite failus, kurie sudaro supervartotojo leidimus. Šis procesas yra subtilesnis ir rekomenduojamas tik tada, kai labai gerai žinome, ką darome.

Norėdami tai padaryti, tereikia naudoti failų tvarkyklę ir ištrinti tam tikrus failus ranka.

  • / sistema / bin / su
  • / sistema / xbin / su
  • /system/app/superuser.apk

Priklausomai nuo programos, kurią naudojame šaknies tvarkymui, APK pavadinimas gali šiek tiek skirtis. Mes tiesiog turime jo ieškoti aplanke / sistema / programa / aplanke.

Alternatyva # 2: naudokite universalų šakninį pašalinimo programą

Paprastai nemėgstu rekomenduoti tokio tipo „universalių“ įrankių, nes jie sugenda labiau nei mugės šautuvas. Impactor Unroot atveju jis turi gana teigiamą įvertinimą „Google Play“ (gerokai aukščiau kitų panašių) ir atrodo, kad pakankamai gerai pašalinkite šaknį.

Jei norime išbandyti tokio tipo sprendimą, „Impactor“ yra programa, kurią reikia išbandyti be jokios abejonės.

Atsisiųskite QR kodo Impactor Universal Unroot Kūrėjas: Andrea Cioccarelli Kaina: Nemokama

Niekas iš to neveikia? Iš naujo įdiekite atsarginį ROM

Jei tai nepadeda pašalinti įrenginio šaknies, paskutinė galimybė yra iš naujo įdiegti gamyklinę programinę įrangą. Norėdami tai padaryti, turėsime ieškoti ir atsisiųsti oficiali mūsų terminalo programinė įranga, prijungimas per USB prie kompiuterio, kad blykstė.

Tai procesas, kuris skiriasi priklausomai nuo įrenginio, todėl geriausia atlikti „Google“ paiešką, kaip įdiegti oficialų XXX terminalo ROM. Arba pažiūrėkite į XDA-Developers forumą – vieną patikimiausių tokio pobūdžio veiklos šaltinių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found