Konvertuokite kompiuterio DVD grotuvą į išorinį DVD grotuvą

Stambūs kompiuterių gamintojai vis dažniau pasisako už skaitmeninimą. „Mac OS X“ naudotojai tai puikiai žinojo, kai „Apple“ prieš keletą metų nusprendė išimti CD / DVD įrenginį iš savo „MacBook Air“. Ir „Microsoft“, kuri visada stebi, ką daro bloko valdovai, pradėjo daryti tą patį. Ar galėtume tada naudokite vidinį DVD skaitytuvą ir konvertuokite jį į išorinį DVD įrenginį mūsų naujam kompiuteriui?

Kaip paversti vidinį DVD skaitytuvą į išorinį skaitytuvą

Planšetiniai kompiuteriai su Windows 8 ar 10 neturi optinio skaitytuvo dėl paprastos „erdvės“ logikos, tačiau vis dažniau galima rasti nešiojamų ir kompiuterių su Windows, kurie parduodami be įprasto disko skaitytuvo. Be jokios abejonės, kai kuriems tai gali būti problema, ką daryti su visais tais išplėštais diskais ir tomis laidomis bei filmais, kuriuos kaupėme daug metų?

Jei namuose vis dar laikome seną kompiuterį ar nešiojamąjį kompiuterį labai praktiškas sprendimas gali būti konvertuoti savo vidinį DVD skaitytuvą į išorinį skaitytuvą. Tai nepaprastai paprasta užduotis, kuri mums neužtruks ilgiau nei 15 minučių. Tam mums reikės tik:

  • Būstas skaitytojui
  • Atsuktuvas
  • Noras padažo

DVD įrenginio atjungimas ir vėl prijungimas atskirai

Skaitytuvų korpusai paprastai būna labai geros kainos, o jų rasite už kiek mažiau nei 10 eurų. Rekomenduojamas variantas yraSalcar skerdeną, yra dviejų spalvų ir suderinamas su 12,7 mm SATA diskais – dauguma DVD grotuvų.

IMac ir Macbook Pro vartotojai jie taip pat turi galimybę gauti specialų dėklą DVD ir SuperDrive diskams. Ši TOOGOO dėžutė Taip pat kainuoja šiek tiek mažiau nei 10 eurų, netolygiai įvertinus jį išbandžiusiems vartotojams – vieniems sekasi gerai, kitiems nelabai.

Jei nenorite leisti pinigų ir turite kietojo disko korpusą Namuose taip pat galite pakartotinai panaudoti jį savo DVD skaitytuvui ir taip išvengti išlaidų (taip, pažiūrėkime, kaip pavyks įdėti skaitytuvą į dėklą...).

Vidinio DVD skaitytuvo / rašymo įrenginio konvertavimo į išorinį DVD grotuvą procesas yra toks paprastas, kad su 4 anotacijomis viskas pasakyta:

1 veiksmas: pašalinkite vidinį DVD skaitytuvą iš kompiuterio

Išimkite DVD grotuvą iš seno kompiuterio. Tam jums reikės atsuktuvo ir gero vanago akies, kad nustatytumėte visus varžtus, laikančius skaitytuvą prie kompiuterio korpuso, Billo Gateso malone ir stebuklu.

2 veiksmas: įdėkite skaitytuvą į dėklą ir sujunkite

Prijunkite skaitytuvą į naują išorinį korpusą. Kai kurie korpusai dažniausiai būna su mažomis raudonomis SATA jungtimis, o kitus užtenka tiesiog prijungti jas prie vidinio valdiklio.

Žemiau esančiame paveikslėlyje galime patikrinti įvesties, prie kurios reikia prijungti SATA, formatą.

Pastaba: jei norime daugiau sužinoti apie SATA (Serial ATA) duomenų perdavimo sąsają, galime pažvelgti į sekantį Vikipedijos įrašą.

3 veiksmas: laidai ir „Plug and Play“.

Prijunkite maitinimą ir USB kabelį prie skaitytuvo ir prijunkite jį prie nešiojamojo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Šie įrenginiai paprastai yra „Plug and Play“, todėl nereikia diegti jokių tvarkyklių.

4 žingsnis: Mėgaukitės!

Gerkite savo sveikatą už gerai atliktą darbą.

Kaip matote nebrangų ir paprastą sprendimą, kad galėtumėte toliau naudoti diskus naujame įrenginyje nepirkdami naujo skaitytuvo (kuris irgi nėra toks brangus).

Išoriniai DVD grotuvai: praktiška ir tokia pat nebrangi išeitis

Jei ketiname pirkti dėklą ir norime greito sprendimo vėl turėti CD ir DVD skaitytuvą / įrašymo įrenginį / grotuvą, gali būti naudingiau įsigyti išorinį skaitytuvą. Ypač jei mūsų kompiuterio DVD įrenginys yra labai senas.

Jo kaina paprastai siekia apie 20 eurų, jie yra lengvi ir tikriausiai tarnauja daug ilgiau nei mūsų senasis skaitytuvas. Štai keletas geriausių šiuo metu pasiūlymų:

  • TopElek CD / DVD įrašymo įrenginys ir skaitytuvas: nešiojamasis išorinis diskas su USB 3.0 iš aliuminio. Naujas „Ultra Silm“ išorinis optinis įrenginys Suderinamas su Windows / MAC OS skirtas Apple / iMac / Macbook Air / asmeniniam kompiuteriui / nešiojamajam kompiuteriui.
  • Salcar- USB 3.0 DVD diskų įrenginys išorinis DVD ir CD rašytuvas: Itin plonas aliuminio daugiafunkcis graviruotojas DVD +/- RW skirtas naudoti su bet kokiu nešiojamuoju kompiuteriu / kompiuteriu Windows ir Mac OS Apple MacBook Pro, MacBook Air, iMac silver.
  • Salcar - nešiojamas CD / DVD įrašymo skaitytuvas: USB 3.0 laidinis įrašymo įrenginys, išorinis DVD-RW CD-RW DL diskas, skirtas Apple MacBook, MacBook Pro, MacBook Air ar kito tipo nešiojamiesiems kompiuteriams.

Galiausiai, jei vis tiek norite tęsti sūdymą, pažiūrėkite į įrašą, kurį parašiau prieš kurį laikąKaip galiu pakartotinai naudoti seną kompiuterį? kur rasite daug beprotiškų idėjų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found