Kaip žiūrėti Hamiltoną internetu (žinoma, legaliai) – „The Happy Android“.

Jei yra koks nors pasirodymas, kurio populiarumas paslapčia išaugo ir tapo vienu didžiausių pastarųjų metų hitų, jis tikrai turi būti toks. Hamiltonas Lin-Manuel Miranda, kai turėsime informacijos. Muzikinio teatro kūrinys, išsiskiriantis patraukliomis kompozicijomis, pusiaukelėje tarp hiphopo ir R&B, kuriame pasakojama Aleksandro Hamiltono, įkūrėjo tėvo ir JAV iždo sekretoriaus, asmeninės ir politinės patirtys. Sukurtas ir pagrindinį vaidmenį atlieka pats Linas-Manuelis, serialas sulaukė pasaulinės sėkmės nuo pat Brodvėjaus premjeros 2015 m.

Nors Hamiltonas yra miuziklas, kuriuo daugelį metų buvo mėgaujamasi tik gyvai kino teatruose, didžiulis jo populiarumas lėmė, kad pagaliau pasirodė ir pasirodymas. į srautinio perdavimo platformas.

Kaip žiūrėti Hamiltoną internetu Ispanijoje, JAV ir kitose šalyse

Dabar yra Disney + platforma, kuri turi Hamiltono internetinio srautinio perdavimo teises. Kelias savaites platforma nustojo siūlyti 7 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį, todėl turėsime sumokėti beveik 7 eurus (arba dolerius, jei prieisime iš JAV), kuriuos kainuoja vieno mėnesio abonementas, kad galėtume mėgautis. sėkmingas miuziklas.

Atsižvelgiant į tai, kiek kainuoja teatro bilietas, tai vis tiek yra labai prieinama kaina, be to, mes taip pat galime mėgautis visu Disney + katalogu su „Žvaigždžių karų“, „Marvel“, „Pixar“ filmais ir kitais „Mickey Mouse“ kompanijos kūriniais. .

Taigi ne: šiuo metu nėra galimybės nemokamai ir legaliai žiūrėti Hamiltoną. Nors teigiama, kad užsiregistravę platformoje paruošti šį įrašą, galėjome įsitikinti, kad produkto kokybė yra labai rūpestinga. Viena vertus transliacija siūloma 4K Ultra HD kokybe, su labai kruopščia gamyba, įrašytas gyvai Niujorke 2016 m. birželį, trukmė 2 valandos ir 40 minučių. Kadangi tai yra gyvas miuziklas, kūrinys transliuojamas originalia versija, nors šiandien jis vis dar turi tik angliškus subtitrus. Tikimės, kad „Disney +“ tai išspręs pridėdama atitinkamus subtitrus ispanų kalba, kad tiems, kuriems patinka mes, norisi juo mėgautis iš kitų ispaniškai kalbančių šalių.

Hamiltonas tinkle: kitas įdomus turinys

Hamiltono sėkmė nustebino ne vieną, nors jau 2017 m. galėjome pamatyti, kaip per visą 9-ąjį Larry Davido serialo „Suvaržyk savo entuziasmą“ sezoną pats Linas Manuelis buvo pasikartojantis personažas, vaidinantis save bandydamas atlikti miuziklas „Fatwa“. Jei jau be jokios abejonės matėme Hamiltoną, tai yra keletas epizodų, kurių neturėtume pamiršti ne tik dėl nuorodų į Hamiltoną, bet ir dėl puikaus humoro, kurį dvelkia kiekvienas šios serijos skyrius. Be to, skirtingai nei „Disney + HBO“, vis dar siūlo nemokamą 2 savaičių bandomąjį laikotarpį, leidžiantį žiūrėti visą sezoną iš karto, neišmokėdami nė cento.

Kitose platformose, tokiose kaip „YouTube“, taip pat randame įdomaus turinio, pavyzdžiui, Hamiltono garso takelį, kuris taip išpopuliarėjo visuomenėje – garso takelį, kuris, beje, taip pat yra „Spotify“, ir kitų įdomių vaizdo įrašų, kuriuos sukūrė miuziklo gerbėjai. Hamiltono knygą taip pat galima rasti „Amazon“, taip pat CD „Hamilton“ (Original Broadway Cast Recording) ir natų knygą su originaliomis Lino Manuelio Mirandos kompozicijomis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found