3 šaunios programos, leidžiančios kurti sulėtintus vaizdo įrašus „Android“.

Dauguma diapazono ribų jau leidžia įrašyti sulėtintu režimu. Tačiau ne visi turime vieną iš tų aukščiausios kokybės mobiliųjų telefonų, kuriuos paprastai verta nusipirkti kurti sulėtintus vaizdo įrašus. Laimei, „Android“ turi daug programų, su kuriomis galime pasiekti tą patį efektą.

Akivaizdu, kad kokybė nebus tokia pati kaip „Huawei Mate 20 Pro“ fotoaparato, filmuojančio vaizdo įrašą 960 kadrų per sekundę greičiu, tačiau jie pasiekė tikslą. Ir taip pat gana gerai. Triukas yra įrašyti vaizdo įrašą įprastu greičiu, o tada naudokite redaktorių, kad pritaikytumėte sulėtintą judesį pagal savo skonį.

3 programos, skirtos vaizdo įrašams žiūrėti sulėtintus naudojant „Android“ mobilųjį telefoną

Poveikis sulėtintai arba sulėtintas judėjimas pasiekiamas labai padidinus kadrų per sekundę skaičių, todėl vaizdas sulėtėja, išlaikant įrašo aiškumą ir raišką. Mobiliajame telefone be šios funkcijos panašų efektą galima pasiekti tiesiog sulėtinus atkūrimo greitį.

Lėto judesio efektas

Kaip rodo jo pavadinimas, mes anksčiau vaizdo įrašų rengyklė, sukurta specialiai vaizdo įrašams su sulėtinto judesio efektu kurti. Tai viena iš labiausiai atsiųstų programų gildijoje ir turi aukštą vartotojų įvertinimą.

Didžioji jos sėkmės dalis slypi paprastume. Tai leidžia sukurti taškus arba "pjūvius", kuriuose įrašymas sulėtinamas arba pagreitinamas, o likusi dalis palaikoma įprastu greičiu. Suredagavus vaizdo įrašą galime atsisiųsti arba bendrinti.

Atsisiųskite QR kodo lėto judesio efekto kūrėją: ✨ Bizo Mobile Kaina: Nemokama

Efectum – lėta, greita ir atvirkštinė vaizdo kamera

Efectum yra dar viena vaizdo įrašų rengyklė, leidžianti kurti sulėtintus vaizdo įrašus. Jis yra daug išsamesnis nei ankstesnis redaktorius, turintis sudėtingesnį įrankių rinkinį, kurį galime naudoti pridėti filtrų, rėmelių ir muzikos. Be sulėtinto vaizdo ir itin greitos kameros, taip pat galime apsukti vaizdo įrašą ir leisti jį atgal.

Dar viena įdomi detalė yra ta, kad galime kartu taikyti 2 efektus, kad pasiektume „kūrybiškesnius“ efektus. Jis palaiko HD kokybę ir daugybę formatų (AVI, 3GP, MKV, TS, MPG, MOV, MP4 ir WMV, be kita ko). Šiuo metu „Efectum“ yra įvertinta 4,2 žvaigždutėmis „Google Play“ ir atsiųsta daugiau nei 10 mln.

Atsisiųskite QR kodą 😍Efectum – lėtas, greitas ir atvirkštinis vaizdo kameros kūrėjas: Craigpark ribota kaina: nemokama

Quik

Vienas iš geriausių „Android“ skirtų vaizdo įrašų redaktorių. Šį šaunų vaizdo įrašų rengyklę, kurią sukūrė „GoPro“ komanda, galime pavadinti „bum editor“. Mes pasirenkame nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos norime naudoti ir pati programėlė yra atsakinga už vaizdo įrašo kūrimą su skirtingais filtrais, perėjimais, tekstais ir muzika.

Tarp įvairių automatizuotų efektų yra sulėtintas judėjimas. Vienintelis minusas yra tas, kad negalime pasirinkti, kur sumažinti atkūrimo greitį, nes vaizdo įrašai generuojami automatiškai, priklausomai nuo mūsų pasirinktos „temos“ (nors yra ir kitų nustatymų bei aspektų, kuriuos galime pritaikyti). Bet kokiu atveju kitokia ir labai rekomenduojama vaizdo įrašų rengyklė. Ypač kurti istorijos Instagram: tikras malonumas.

Atsisiųskite QR kodo „Quik“ - „GoPro“ vaizdo įrašų rengyklė nuotraukoms ir klipams Kūrėjas: „GoPro“ Kaina: Nemokamas

Jei žinote kokią nors kitą programą, kurią būtų galima redaguoti sulėtintu režimu, kurią verta, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found