10 geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti muzikos nemokamai

Kaip rodo įrašo pavadinimas, šį kartą pateikiame nedidelį vadovą su kai kuriomis iš geriausių svetainių, kuriose nemokamai galima atsisiųsti muzikos. Puikiai tinka kurti savo daugialypės terpės projektus, tokius kaip „YouTube“ vaizdo įrašai, podcast'ai, animacija ar bet kokia kita garso ir vaizdo kūrimo forma.

Reikia pastebėti, kad „muzika be honoraro“ nėra tas pats, kas nemokama muzika. Nemokamai muzikai suteikiama licencija, leidžianti tą dainą naudoti visą gyvenimą. Tačiau ši licencija gali turėti piniginį mokestį arba, kaip daugumoje svetainių, kurias matysime toliau, įpareigojimas nurodyti atitinkamo muzikinio kūrinio autorių.

10 geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti muzikos nemokamai

Prieš įeidami į miltus, jei mums taip pat reikia gero garso ir garso efektų bankas, nepamirškite perskaityti šio kito ĮRAŠO, kuriame rasime tuziną papildomų šaltinių, kurie puikiai papildo turinį, kurį matysime toliau.

ccMixter

„ccMixter“ prasidėjo 2004 m. kaip „Creative Commons“ ir žurnalo „Wire“ organizuotų remiksų konkursų serija, kurioje dalyvavo tokie muzikantai kaip „Beastie Boys“ ir Davidas Byrne'as. Ji apima instrumentinę muziką ir įvairias kilpas MP3 formatu filmams, vaizdo įrašams, vaizdo žaidimams ir visų rūšių komerciniams projektams.

Norint atsisiųsti muziką, registruotis nebūtina, nors būdas tai padaryti šiek tiek skiriasi nuo kitų. Kai pasirenkame takelį, kurį norime atsisiųsti, naršyklėje atsidaro internetinis grotuvas ir turime pasirinkti „Išsaugoti kaip“, kad atsisiųstume atitinkamą failą.

Apsilankykite ccMixter

Mobygratis

Čia rasite daugiau nei 200 atlikėjo Moby dainų rinkinį, kai kurios iki šiol neskelbtos, kai kurios žinomos, o kitos visiškai naujos. Jei norime gauti licenciją naudoti temą, tereikia paspausti mygtuką „atsisiųsti“ ir užpildyti trumpą formą, kurioje šiek tiek papasakosime, kam norime naudoti jų muziką. Šiuo metu gausime el. laišką su nuoroda atsisiųsti garso įrašą aukštos kokybės AIFF faile.

Aplankykite Mobygratis

„YouTube“ garso biblioteka

„YouTube“ turi didžiulę garso biblioteką su nemokama muzika ir įvairiais garso efektais. Iš esmės tai yra šaltinis, siūlantis muziką, skirtą savo platformos turinio kūrėjams, tačiau kiekvienas gali įvesti ir parsisiųsti visą norimą muziką MP3 formatu savo asmeniniam projektui. Viskas, ko mums reikia, yra turėti „Gmail“ paskyrą.

Paieškos sistema leidžia filtruoti muziką pagal žanrą, trukmę, nuotaiką, instrumentą ir priskyrimą. Geriausia, kad naudojant šį dainų katalogą beveik neįmanoma sulaukti skundų dėl intelektualinio pasisavinimo, nes prie kiekvieno muzikos takelio puikiai paaiškinamos priskyrimo detalės.

Apsilankykite „YouTube“ garso bibliotekoje

Purpurinės planetos muzika

Purple Planet Music kolekcijoje randame platų įvairių žanrų dainų pasirinkimą, kuriuos visiškai sukūrė 2 Lidse ir Mančesteryje gyvenantys muzikantai. Galime parsisiųsti bet kurią mus dominančią dainą MP3 formatu ir 192kbps kokybe, savo projekte paminėję kūrinio autorių. Jame yra skyrius su 30 minučių kūriniais su atpalaiduojančia muzika, idealiai tinkančia terapijai, masažams, jogos užsiėmimams ir pan.

Apsilankykite „Purple Planet Music“.

Taketonai

„Taketones“ svetainė daugiausia remiasi trumpos instrumentinės dainos. Kūriniai yra MP3 formato, o paieškos sistema leidžia filtruoti pagal žanrą, nuotaiką ar instrumentą keliose kategorijose: įmonių, roko, pop, vaikų, kino, ambient, hip hopo, džiazo funk, folk ir elektronikos.

Svetainę valdo 5 profesionalūs muzikantai, sukūrę daug muzikos įvairiems produktams ir dabar padarę ją prieinamą visiems nemokamai. Atsisiuntimams reikia registruotis, bet tiesa ta, kad nors ir nedaug medžiagos, bet tai, kas yra, yra kokybiška. Gera vieta ieškoti originalių melodijų, kurios nebuvo naudojamos ad bauseam (tai, kas gali nutikti mums, jei maitiname „YouTube“ muziką).

Apsilankykite Taketones

Musopenas

Musopen daugiausia dėmesio skiria klasikinei muzikai. Svetainėje reikalinga registracija ir yra 3 naudojimo planai. Pirmasis yra nemokamas ir leidžia mums atsisiųsti iki 5 MP3 dainų per dieną standartine kokybe (prarasta).

Galime atlikti paieškas pagal instrumentą, kompozitorių, licenciją ir kitus veiksnius. Kaip papildomą turinį jie taip pat siūlo balus ir mokomąją medžiagą visiškai nemokamai, be jokių autorių teisių apribojimų. Be to, jame taip pat yra radijas, transliuojantis klasikinę muziką 24 valandas per parą.

Aplankykite Musopen

Bensound

„Bensound“ garso banke yra ir instrumentinė, ir dainuojama muzika iš tokių žanrų kaip folk, pop, rokas, džiazas, akustinė, elektroninė, miesto muzika ir kt. Tam nereikia registracijos ir mes galime atsisiųsti visas dainas visiškai nemokamai, kiekviename takelyje nurodant priskyrimo teises. Draudžiama naudoti savo muziką garso knygose, podcast'uose, dainose ir remiksuose.

Apsilankykite „Bensound“ svetainėje

Nekompetentinga

„Incompetech“ puslapyje yra nemažai dainų, sukurtų Kevino MacLeodo. Atsisiųsdami takelį pamatysime priskyrimo tekstą, kurį turime įtraukti, jei norime naudoti bet kurią iš jo dainų. Jai nereikia registracijos ir galima filtruoti pagal žanrą, tempą ar trukmę. Paprastai šalia kiekvienos dainos taip pat matysime nuorodą į atitinkamą „YouTube“ vaizdo įrašą ir „iTunes“.

Apsilankykite „Incompetech“.

Nemokamos kilpos

Ši svetainė specializuojasi visų rūšių kilpose įvairiais formatais, tokiais kaip WAV, MP3, AIF ir MIDI. Čia rasime nuoseklias būgnų, sukeptuvių, vokalo, bosų ir fx garsų kilpas. Registracija nereikalinga.

Apsilankykite „Free Loops“.

Audionautix

Svetainė, kurioje rasime įdomią saują instrumentinės muzikos, kurią sukūrė puslapio savininkas Jason Shaw. Garso įrašus galima atsisiųsti MP3 formatu be registracijos, juose yra paieškos sistema, kurią galime naudoti filtruojant turinį pagal žanrą, nuotaiką ar tempą. Kaip ir ccMixter, spustelėjus takelį, naršyklėje atsidarys grotuvas ir turėsime dešiniuoju pelės mygtuku spustelėti, kad pasirinktume „Išsaugoti kaip“ ir galėtume atsisiųsti garso įrašą.

Apsilankykite „Audonatrix“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found