10 geriausių „Android“ failų naršyklių – laimingasis „Android“.

Vienas didžiausių „Android“ pranašumų, palyginti su „iOS“, yra tai, kad ji suteikia daugiau lankstumo naršant failų sistemoje. Tiesiog naudokite USB kabelį, kad prijungtumėte įrenginį prie kompiuterio ir tvarkytumėte arba perkeltumėte failus. Bet kas nutinka, kai po ranka neturime kompiuterio? Tada mums reikės gera failų tvarkyklė atlikti šią užduotį.

Neseniai „ES File Explorer“, viena populiariausių „Android“ failų naršyklių, ką tik pateko į antraštes. „Google“ pašalino jį iš „Play“ parduotuvės dėl nesąžiningų veiksmų (spustelėja skelbimus fone). Puiki programa savo pradžioje, kuri laikui bėgant buvo pripildyta viešumo ir labai mažai žmonių matė geromis akimis. Tai neabejotinai buvo vyšnios ant torto ilgai dreifuojančiam failų tvarkytuvui.

Be to, daugumoje telefonų ir planšetinių kompiuterių paprastai yra iš anksto įdiegta failų tvarkyklė. Trūkumas yra tas, kad dauguma yra gana paprasti. Taip, jie padeda mums, be kita ko, ieškoti atsisiųstų failų vidinėje mobiliojo telefono atmintyje, valdyti laisvą vietą ir perkelti dokumentus iš vieno aplanko į kitą.

10 geriausių „Android“ failų naršyklių

Tačiau jei norime kažko aukštesnės kokybės, turėsime pasirinkti trečiosios šalies programą. Kurie yra geriausi failų naršyklės, skirtos „Android“.? Galbūt šis sąrašas padės mums suprasti savo idėjas.

Astro failų tvarkyklė

Tai viena iš populiariausių alternatyvų tvarkyti failus iš mūsų vidinės atminties, SD ir debesies. Astro yra labai paprasta naudoti, be skelbimų, nemokama failų naršyklė su daugybe funkcijų.

Jis palaiko failų glaudinimą ir ištraukimą (ZIP ir RAR), LAN arba SMB prieigą, turi didelių failų atsisiuntimų tvarkyklę ir programų tvarkyklę atsarginėms programoms kurti.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama

FX failų naršyklė

Gera alternatyva bėgantiems nuo ES File Explorer. Šiuo metu viena iš išsamiausių „Android“ failų naršyklių Ką galime rasti. Jis turi keletą failų ir daugialypės terpės failų funkcijų, root prieigą, kelių langų palaikymą, FTP ir šifruotų failų palaikymą.

Jame taip pat yra integruotas teksto rengyklė ir palaiko neįprastus formatus, tokius kaip GZIP, BZIP2 ir 7ZIP. Jis taip pat pateikiamas be skelbimų, o tai šiais laikais labai vertinama.

Atsisiųskite QR kodo FX File Explorer: failų tvarkyklę su privatumu Kūrėjas: NextApp, Inc. Kaina: Nemokamas

X-plore failų tvarkyklė

Ši naršyklė turi gana savotišką sąsają, nes turi 2 plokštes arba „langai“, kad tvarkytumėte failus. Kažkas, kas puikiai tinka užduotims atlikti iškirpti-įklijuoti. Be to, tai nemokama programėlė be skelbimų – nors ji turi keletą papildomų įrankių, kurie yra mokami.

Tarp didelio funkcijų katalogo yra failų valdymas debesyje, tinkle, root vartotojo palaikymas, ZIP failų kūrimas ir ištraukimas, PDF peržiūros priemonė, šešioliktainė peržiūros priemonė, vaizdo įrašų grotuvas su subtitrais ir kt.

Atsisiųskite QR kodo X-plore failų tvarkyklę Kūrėjas: Lonely Cat Games Kaina: Nemokama

„MiX Silver“ – „File Explorer“.

Jei turėtume pasirinkti mokamą naršyklę, tai tikrai būtų aukščiausios kokybės MiXplorer versija. Nors nemokama versija visai nebloga ir daugelį metų buvo daugiau nei solidi alternatyva, „MiX Silver“ ją valgo gatvėje. Mes susiduriame su „MiXplorer“ versija apima kelis mokamus papildinius, tokius kaip „MiX Archiver“, „Tagger“ ir metaduomenų rengyklė.

Kaip failų tvarkyklė, ji yra pati išsamiausia: palaiko naršymą skirtukuose, kraštovaizdžio ir kelių langų režimą, daugialypės terpės grotuvą ir vaizdų peržiūros priemonę, tinklo ir debesies įrenginių palaikymą ir daug daugiau. Žinoma, be skelbimų.

Atsisiųskite QR kodo „MiX Silver“ – kūrėjo failų tvarkyklė: „PishroDevs“ Kaina: 4,99 €

Failai eiti

„Files Go“ yra oficiali „Google“ failų tvarkyklė, kuri ypač išsiskiria paprasta sąsaja. Tai nėra naudojama failų naršyklė, nes ji neleidžia mums matyti tikrosios failų vietos, tačiau leidžia valdyti visą turinį, kurį saugome „Android“..

Programa turi 3 pagrindines užduotis:

  • Atlaisvinkite vietos ištrindami failus ir programas, kurių mums nereikia.
  • Peržiūrėkite ir tvarkykite failus (vaizdus, ​​vaizdo įrašus, tekstinius failus, programas, atsisiuntimus, failus iš kitų programų ir kt.).
  • Bendrinkite failus su kitais Android įrenginiais.

Vienas geriausių greitai ir be komplikacijų atlaisvinti erdvę.

Atsisiųskite Google QR kodo failus: Atlaisvinkite vietos telefone Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

Failų tvarkyklė

Ši paprasto pavadinimo failų naršyklė turi viską, ko galime paprašyti gero vadovo. Tai galingas įrankis, be bloatware ir nemokamas, nors neseniai jie nusprendė įdėti skelbimus.

Jis siūlo failų tvarkymą debesyje (Dropbox, Google Drive), NAS palaikymą, nuotolinę prieigą iš kompiuterio per FTP ir leidžia praktiškai naršyti mūsų muzikos, vaizdo įrašų, nuotraukų ir įdiegtų programų kolekcijas. Klasika, kuri mus lydi jau keletą metų.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę Kūrėjas: Failų tvarkyklė plius Kaina: Nemokama

ASUS failų tvarkyklė

Tai failų tvarkyklė, kurią galime rasti „Asus Zen UI“ mobiliuosiuose įrenginiuose. Laimei, jį taip pat galima rasti „Google Play“, kad būtų galima jį naudoti bet kuriame kitame „Android“ įrenginyje.

Tai viena ryškiausių naršyklių dėl savo sąsajos ir daugybės įdomių funkcijų: joje yra šiukšliadėžė atkurti per klaidą ištrintus dokumentus, ir paslauga, skirta paslėpti privačius failus, be daugelio kitų funkcijų.

Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę (File Explorer) Kūrėjas: Mobile, ASUSTek Computer Inc. Kaina: Nemokama

Amaze failų tvarkyklė

„Amaze“ yra palyginti naujas vadovas ir yra orientuotas į tuos, kurie siekia lengvesnė patirtis ir navigacija. Jame pateikiamas dizainas, pagrįstas materialiu dizainu – tai, kas visada vertinama naudojant tokio tipo programas, SMB, integruota programų tvarkyklė programoms pašalinti, naršyklė, skirta įsišaknintiems įrenginiams ir kt.

Tai atvirojo kodo programa, nors ji apima pirkinius programoje tiems, kurie nori bendradarbiauti su kūrėjais.

Atsisiųskite QR kodą Amaze File Manager Kūrėjas: Team Amaze Kaina: Nemokama

Solid Explorer failų tvarkyklė

„Solid Explorer“ yra labai įdomi failų tvarkyklė, kuri, kaip ir „X-plore“ failų tvarkyklė, siūlo dvigubą administravimo skydelį lengvai perkelti ir kopijuoti failus. Visa tai išlaikant švarią sąsają su Material Design.

Jis aprūpina debesų paslaugų funkcijas (Dropbox, Drive, SkyDrive), ZIP, TAR ir RAR palaikymą, indeksuotas paieškas ir šakninę naršyklę vartotojams, turintiems administratoriaus teises. Jame taip pat yra daug papildinių, skirtų papildomoms užduotims, pvz., palaiko USB OTG, FTP ryšys ir kt. Jis suderinamas su Android TV ir ChromeOS.

Nemokama versija galioja 14 dienų, o tada pereiname prie mokamos versijos, kuri kainuoja 1,99 €. Gana pagrįstas skaičius turint labai išsamią aplankų tvarkyklę, tokią kaip „Solid Explorer“.

Atsisiųskite QR kodo Solid Explorer failų tvarkyklę Kūrėjas: NeatBytes Kaina: Nemokamas

Totalus vadas

Kai kurie iš jūsų gali atrodyti kaip Total Commander iš darbalaukio versijos. Dabar ji taip pat turi „Android“ skirtą versiją ir yra viena geriausių nemokamų naršyklių, kurias galime rasti.

Blogas dalykas yra jo dizainas gali būti ne toks patrauklus kaip kitų panašių programų. Žinoma, jame yra daug gerų dalykų: failų valdymas 2 languose, šakninės funkcijos, kelių pasirinkimas, organizavimas pagal pavadinimą, žymės, FTP palaikymas, LAN ir daugybė kitų dalykų.

Atsisiųsti QR kodą Total Commander Kūrėjas: C. Ghisler Kaina: Nemokamas

Kaip visada, jei manote, kad praleidome žinomą failų naršyklę, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found