10 geriausių nešiojamų antivirusinių programų, skirtų USB

Amžina dilema: antivirusinė taip ar antivirusinė ne? „Android“ atveju, jei neįdiegsime arba neįdiegsime APK, galime puikiai paleisti „Play Protect“ – standartinę antivirusinę programą, kurią įtraukia „Google Play“. Kalbant apie „Windows“, viskas labai keičiasi, ypač jei turime kompiuterį prijungę prie interneto ir naršome abejotinos kokybės žiniatinklyje arba siunčiamės torrentus į kairę ir į dešinę. Ten būtina turėti sistemoje įdiegta gera antivirusinė programa.

Bet kas atsitiks, jei mūsų kompiuteris bus užkrėstas ir negalime įdiegti ar paleisti antivirusinės programos arba jie blokuoja prieigą prie interneto? Tokiose situacijose geriausia – o kartais ir vienintelė – ką galime padaryti, tai atlikti antivirusinis nuskaitymas iš USB atmintinės arba įkrovos kompaktinį diską, jei mūsų kompiuteryje vis dar yra diskų grotuvas.

10 geriausių nemokamų nešiojamųjų antivirusinių programų: nereikia diegti ir ją galima nešiotis nešiojamajame diske

Didelis nešiojamos antivirusinės programos pranašumas yra tas, kad daug kartų nereikalauja montavimo, apskritai jie paprastai yra nemokami, ir daugeliu atvejų jų net nereikia turėti interneto ryšį dirbti. Todėl jie yra gera priemonė kovoti su žalingiausiais ir patvariausiais virusais ir kenkėjiškomis programomis.

„Microsoft“ saugos skaitytuvas

Jei „Windows Defender“, antivirusinė programa, kuri standartiškai pateikiama su „Windows 10“, nėra arba ji netinkamai atlieka savo darbą, visada galime pažvelgti į „Microsoft Safety Scanner“. Įrankis, kuris atlieka saugumo analizę, kad padėtų mums pašalinti šnipinėjimo programas, virusus, kenkėjiškas programas, Trojos arklius ir kitus bjaurius kenkėjiškus veiksmus.

Iš esmės tai yra apie vykdomąjį failą, kurį galime nukopijuoti į USB atmintinę. Jis suderinamas su kitomis antivirusinėmis programomis, kurias galbūt įdiegėme, ir apima atnaujintą kenkėjiškų programų duomenų bazę. Tačiau turime nepamiršti, kad norint, kad duomenų bazė būtų atnaujinta, programa nustoja galioti praėjus 10 dienų nuo jos atsisiuntimo. Todėl patogu jį atsisiųsti dar kartą, kai prireiks.

Atsisiųskite „Microsoft Safety Scanner“.

Norton Power Eraser

„Norton“ yra saugos pramonės nuoroda. „Norton Power Eraser“ yra nešiojama ir lengva antivirusinė programa, padedanti pašalinti visus tuos virusus, kenkėjiškas programas ir saugumo grėsmes nieko neįdiegiant kompiuteryje.

Viena įdomiausių savybių yra ta turi "reputacijos skaitytuvą", įrankis, kuris pateikia įtartinus failus ir aplankus „Symantec“, kad juos analizuotų skaitmeniniu parašu pagrįsta grėsmių aptikimo variklis. Trumpai tariant, viena iš galingiausių ir patikimiausių nešiojamų antivirusinių programų, kokią šiandien galime rasti.

Atsisiųskite „Norton Power Eraser“.

Emsisoft pagalbos rinkinys

Apdovanojimus pelnęs antimalware skaitytuvas, veikiantis ir su grafine sąsaja, ir su komandine eilute. Norėdami pradėti veikti, atsisiųskite ir atidarykite vykdomąjį failą, kad ištrauktumėte avarinį rinkinį. Jei neturite interneto ryšio, pasirinkite „Ne“, kad praleistumėte internetinį apibrėžimo atnaujinimą. Pastaba: jei norite atnaujinti virusų duomenų bazę, galite nukopijuoti EEC aplanką į kitą kompiuterį ir leisti jam atnaujinti.

Avarinės pagalbos rinkinio atnaujinimai atliekami kas 24 valandas, todėl jo grėsmių aptikimo lygis yra gerokai aukštas. Ši programa leidžia greitai, išsamiai ir individualiai nuskaityti. Jame taip pat yra baltojo sąrašo parinktis, kurioje galime neįtraukti failų, aplankų ar procesų iš nuskaitymo. Viena iš išsamiausių nemokamų ir nešiojamų antivirusinių programų rinkoje.

Atsisiųskite Emsisoft Emergency Kit

Intel McAfee GetSusp

„McAfee GetSusp“ yra įrankis tiems, kurie mano, kad jų kompiuteryje yra neatpažintų virusų ar kenkėjiškų programų. „GetSusp“ pašalina bet kokį techninių žinių poreikį aptikti ir atskirti grėsmes. Norėdami tai padaryti, jis naudoja McAfee Global Threat Intelligence (GTI) failų reputacijos duomenų bazę, kad galėtų stebėti visus įtartinus failus.

Be „GetSusp“, „McAfee“ turi ir kitų nešiojamų saugos įrankių, pvz McAfee Stinger (konkrečių virusų aptikimo programa) ir McAfee RootkitRemover (programa, skirta pašalinti sudėtingus šaknų rinkinius ir susijusias kenkėjiškas programas).

Atsisiųskite „Intel McAfee GetSusp“.

Kaspersky virusų šalinimo įrankis

Yra žinoma, kad „Kaspersky“ yra viena iš galingiausių antivirusinių programų rinkoje, todėl jos virusų šalinimo įrankis taip pat yra viena iš labiausiai rekomenduojamų parinkčių renkantis gerą nešiojamą antivirusinę programą, skirtą USB atmintinėje. Pastaruoju metu įrankis buvo keletą kartų pakeistas, o dabar jame nėra tiek daug konfigūravimo parinkčių, todėl jis yra daug kompaktiškesnis.

Kai paleisime KVRT programą, ji parodys duomenų bazę laikinajame aplanke ir galėsime pradėti nuskaityti sistemos atmintį, paleisties elementus, disko įkrovos sektorius, saugojimo įrenginius ir bet kurį kitą mums reikalingą aplanką ar diską. "Pridėti objektą".

Po kelių dienų Kaspersky įspės mus, kad duomenų bazė pasenusi ir turi būti atnaujinta, kad galėtume atsisiųsti atnaujintą jūsų žodyno versiją (vykdomoji programa oficialioje svetainėje atnaujinama maždaug kas 2 valandas).

Atsisiųskite „Kaspersky Virus Removal Tool“.

Dr. Web CureIt!

Lengva ir nešiojama „Dr. Web“ antivirusinės programos versija sveria apie 200 MB, todėl verta apsvarstyti galimybę. Nepaisant jo dydžio, nebūtina atlikti jokio diegimo proceso ar atsisiųsti jokios duomenų bazės. Tiesiog paleiskite programą ir mes tiesiogiai nuskaitysime sistemą, ar nėra infekcijų.

Dr. Web atlieka greitą nuskaitymą, kad aptiktų visų rūšių virusus, reklamines programas ir kt. Kai nuskaitymas bus baigtas, įrankis suteiks mums galimybę automatiškai neutralizuoti grėsmę, todėl patiems nereikės pašalinti viruso rankomis.

Atsisiųskite Dr. Web CureIt!

„Zemana AntiMalware Portable“.

Kita puiki nešiojama antivirusinė programa, suderinama su dauguma „Windows“ versijų. Jis turi tikrai elegantišką sąsają, o jo funkcijos apima apsaugą realiuoju laiku, išmanųjį karantiną, nuskaitymo planavimą ir kt.

Aptinka ir pašalina erzinančius naršyklės plėtinius, įrankių juostas, reklamines programas ir visas nepageidaujamas programas. Viena geriausių alternatyvų klasikinei Norton ar McAfee antivirusinei visam gyvenimui.

Atsisiųskite Zemana AntiMalware Portable

ESET nemokamas internetinis skaitytuvas

Labai naudingas įrankis, kuriame naudojama ta pati ThreatSense technologija kaip ir ESET Smart Security bei ESET NOD32 Antivirus programos. Priemonė leidžia nemokamai vienkartinius nuskaitymus aptikti ir pašalinti kenkėjiškas programas, Trojos arklys, šnipinėjimo programas, sukčiavimą, virusus ir bet kokias kitas kompiuterio grėsmes. Tam taip pat nereikia jokios registracijos. Atsisiunčiame programą, paleidžiame ją ir kimbame į darbą!

Atsisiųskite nemokamą ESET internetinį skaitytuvą

„Comodo“ valymo pagrindai

Jei ieškome galingos nešiojamos antimalware, negalime nepastebėti „Comodo Cleaning Essentials“. Šis saugos įrankis gali aptikti ir pašalinti bet kokio tipo grėsmes, nuo virusų ar rootkit iki neteisingų registro įrašų.

Programoje yra nuskaitymai iš debesies, kad būtų galima atlikti saugumo analizę realiuoju laiku, taip pat „KillSwitch“ modulis, leidžiantis analizuoti nuskaitymo metu naudojamas programas ir jas uždaryti, jei jos yra užkrėstos arba kelia grėsmę. Kita smulkmena, kurią reikia paminėti, yra Autorun Analyzer, leidžiantis valdyti ir valdyti programas ir paslaugas, kurios įkeliamos paleidžiant sistemą.

Atsisiųskite „Comodo Cleaning Essentials“ (64 bitų)

Atsisiųskite „Comodo Cleaning Essentials“ (32 bitų)

Avira PC Cleaner

Avira PC Cleaner yra kenkėjiškų programų detektorius, kurį galime naudoti kaip kitų saugos produktų priedą. Palaiko Windows XP (SP3) ir aukštesnėse sistemose, ir nereikalauja jokio diegimo, registracijos ar papildomų tvarkyklių. Dabar jis turi neigiamą pusę – norint atsisiųsti daugiau nei 100 MB duomenų bazei atnaujinti reikalingas pirmasis interneto ryšys.

Šio įrankio tikslas – pagal poreikį atlikti saugos analizę, įsitikinant, kad mūsų įdiegta antivirusinė programa veikia tinkamai, ir aptikti bet kokią kenkėjišką programą ar grėsmę, kuri galėjo apeiti įprastus aptikimo filtrus.

Kūrėjas nustojo atnaujinti programėlę, tačiau ją vis tiek galima atsisiųsti iš „Avira“ serverių. Puikiai tinka senos įrangos analizei ir valymui su tam tikrais metais.

Atsisiųskite „Avira PC Cleaner“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found