Ką daryti, jei sugedo „Android“ mobiliojo telefono maitinimo mygtukas

Ar jūsų mobiliojo telefono maitinimo mygtukas sugedęs? Kaip užrakinti arba atrakinti ekraną, jei maitinimo mygtukas neveikia? Ir svarbiausia,kaip galime paleisti telefoną jei negalime naudoti prakeikto mygtuko? Akivaizdu, kad jei pasiekėme šią situaciją, turime gana rimtą problemą, bet nepanikuokite (kol kas)! Tolesniame vadove pasistengsime tai išspręsti kuo oriau.

Ką daryti, jei „Android“ telefono maitinimo mygtukas neveikia?

Pirmas dalykas, kurį turime nustatyti, yra jei mobilusis telefonas įjungtas ir turi akumuliatorių. Deja, kalbame apie svarbiausią fizinį telefono mygtuką, kuris, būdamas daugiausiai naudojamo, taip pat dažniausiai pirmasis pradeda sugesti.

Todėl problema kyla, kai bandome įjungti terminalą ir matome, kad maitinimo mygtukas nereaguoja. Toliau bandysime paaiškinti kaip įjungti „Android“ nenaudojant maitinimo mygtuko, ir tada, kaip perkelti jo funkcijas į kitą fizinį mygtuką, pvz., garsumo valdymo mygtukas.

Žinoma, jei mobiliajam telefonui vis dar galioja garantija arba norime jį nuvežti į remonto dirbtuves, pirmiausia turime atsižvelgti į tai. Atvirkščiai, jei norime kurį laiką palaukti, kol nusipirksime naują terminalą, galime pabandyti išsisukti iš bėdos šiomis smulkmenomis.

Jei mobilusis telefonas vis dar įjungtas, suaktyvinkite USB derinimą ir suplanuokite automatinį paleidimą

Visų pirma, jei telefone vis dar liko šiek tiek baterijos arba karts nuo karto sugenda maitinimo mygtukas, bet jį vis tiek galima naudoti, rekomenduojama atlikti keletą dalykų:

  • Įgalinti USB derinimą: tai leis mums pasiekti įrenginį prijungus jį prie kompiuterio USB kabeliu. Norėdami suaktyvinti USB derinimą, eikite į „Android“ nustatymų meniu ir eikite į «Telefono informacija«. Jei spustelėsime 7 kartus ant «Konstrukcijos numeris„Pamatysime, kad dabar nustatymų meniu pasirodys naujas skyrius, vadinamas“Gamintojo nustatymai«. Įvedame ir suaktyviname skirtuką «USB derinimas«.

  • Suplanuokite automatinį paleidimą: Kai kuriuose įrenginiuose yra galimybė automatiškai užprogramuoti ir terminalo įjungimą, ir išjungimą. Ne visuose mobiliuosiuose telefonuose ši parinktis yra, bet tik tuo atveju eikite į „Android“ nustatymų meniu ir ieškokite (ji turėtų būti sistemos nustatymuose arba atskirame meniu). Tokiu būdu telefonas automatiškai įsijungs kiekvieną dieną tam tikru laiku. Tai nėra triukas, kuris išgelbės mūsų gyvybes, bet bent jau padės pasitraukti iš kelio.
  • Nustatyti žadintuvą: kai kurie mobilieji telefonai įsijungia automatiškai, kai yra nustatytas žadintuvas ir įrenginys išjungtas. Jei jūsų išmanusis telefonas vis dar įjungtas, nepamirškite bet kuriuo atveju nustatyti dienos žadintuvo. Tikimės, kad tai padės išlaikyti mobilųjį telefoną įjungtą kiekvieną dieną.

Kaip paleisti telefoną nenaudojant maitinimo mygtuko

Pirmoji didelė kliūtis mobiliajam telefonui su sugedusiu maitinimo mygtuku yra operacinės sistemos paleidimas. Jei mūsų „Android“ nelaimės metu buvo išjungtas, turime 3 būdus, kuriuos galime išbandyti:

  • Įjunkite atkūrimo režimą: geras būdas įjungti telefoną – įjungti atkūrimo režimą ir iš ten įkelti operacinę sistemą. Tai daroma išjungus mobilųjį telefoną ir atliekant mygtukų derinį. Kiekvienas įrenginys dažniausiai turi savo mygtukų kombinaciją: „Garsumo didinimas + namai“, „Garsumo mažinimas“ ir pan. | Daugiau informacijos įraše „Kaip pasiekti atkūrimo režimą Android“.

  • Naudokite ADB komandą: Taip pat galime paleisti Android telefoną prijungę jį prie kompiuterio ir naudodami komandą „adb reboot“. | Daugiau informacijos įraše „Pagrindinis ADB komandų vadovas”.

  • Prijunkite įkroviklį: Kartais pats paprasčiausias sprendimas yra pats efektyviausias. Kai kurie telefonai turi automatinio paleidimo funkciją, kai jie yra prijungti prie maitinimo šaltinio. Pabandykite prijungti telefoną prie įkroviklio.

Įspėjimas: ne visi mobilieji telefonai leidžia tokio tipo paleidimą. Kai kuriais atvejais, kai maitinimo mygtukas nustojo veikti dėl trumpojo jungimo plokštėje, patartina išimti bateriją Prieš bandydami įjungti atkūrimo režimą, naudokite ADB komandą arba prijunkite ją prie įkroviklio.

Kaip įjungti ir išjungti ekraną su sugedusiu maitinimo mygtuku

Dabar, kai mobilusis telefonas yra paruoštas ir veikia, norime stengtis, kad baterija niekada nesibaigtų. Bet kaip tada užrakinti ir atrakinti ekraną?

Tam galime naudoti programėlę „Gravity Screen“, kurios dėka galime įjunkite ir išjunkite ekraną naudodami gestus. Kai dedame telefoną aukštyn kojom arba įsidedame į kišenę, ekranas užsirakina automatiškai, o atsirakina, kai padedame aukštyn arba išimame iš kišenės. Labai naudinga ir praktiška mobiliajam telefonui su sugedusiu maitinimo mygtuku.

Atsisiųsti QR kodo gravitacijos ekraną – įjungti / išjungti Kūrėjas: Plexnor Kaina: Nemokama

Čia yra mažas demonstracinis vaizdo įrašas apie tai, kaip tai veikia:

Kaip perjungti maitinimo funkciją į garsumo mygtuką

Dar viena iš tų tikrai vertingų programų iš „Google Play“ parduotuvės yra „Power Button to Volume Button“. Kaip rodo jo pavadinimas, naudodami šį įrankį garsumo mygtukui galime priskirti maitinimo mygtuko funkcijas.

Atsisiųskite QR kodo maitinimo mygtuką į garsumo mygtuką Kūrėjas: TeliApp Kaina: Nemokama

Jo veikimas yra toks:

  • Įdiegę suteikiame jai visus leidimus, kurių prašo programa.
  • Konfigūracijos ekrane suaktyviname parinktis „Boot“ ir „Screen Off“.

Atlikus pradinius nustatymus, programa taip pat leis mums išjunkite ekraną iš pranešimų juostos. Papildymas, kuris gali būti tikrai naudingas, kai dingo mūsų mobiliojo telefono maitinimo mygtukas.

Ir viskas! Jei manote, kad pakeliui palikau gudrybę ar detalę arba turite klausimų, nedvejodami užsukite į komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found