Apžvalga W95, prieinama TV dėžutė su Android 7.1 ir 2 GB RAM

Kai kalbame apie televizorių dėžutes, kyla pagunda analizuoti tik aukščiausios kokybės arba geriausias savybes turinčias. Tačiau žmogus gyvena ne tik aukščiausioje klasėje, o kalbant apie TV dėžutes, tai ypač akcentuojama.

Puikus pavyzdys yra W95 TV dėžutė, "išmanioji dėžutė" su Android skirta televizoriui, pilno bazinio diapazono, kuri gali tapti idealia TV Box tiems, kurie į tokio tipo įrenginių pasaulį žengia pirmą kartą ir nenori už tai palikti gerų pinigų. kelias.

„W95 TV Box“ analizė – puikus įrenginys, leidžiantis „išmaniai“ pajusti mūsų TV Box pačiu prieinamiausiu būdu

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame W95 Smart TV dėžutė, prietaisą, kurį šiandien galime parsinešti namo vos už 25 € ir kuris pasižymi šiomis savybėmis.

Dizainas ir pristatymas

Išmaniųjų televizorių dėžučių srityje gana dažnai galima rasti nevykusių dizainų. Tai gali būti mano reikalas, bet retai sutinku žmogų, kuris sako „Oho! Kas atrodo šauniai!"

W95 nėra įspūdingo dizaino, bet sugebėjo išlaikyti prielaidą „gerai, jei jis blaivus, dvigubai geresnis“. Turime elegantišką dizainą, be dėmesio blaškančių dekoracijų, pastatant jį prie televizoriaus svetainėje. Sudėtingas, bet rafinuotas dizainas, kurį tikrai įvertins ne vienas.

Televizoriaus dėžutėje taip pat yra nuotolinio valdymo pultas. Svarbus faktas, nes ne visuose tokio tipo įrenginiuose jis yra standartiškai, o daugeliu atvejų tai susiję su papildomomis apie 10 eurų išlaidomis.

Tai veiksnys, į kurį visada turime atsižvelgti perkant televizoriaus dėžutę, nes nėra nedaug gamintojų, kurie naudoja šią mažą gudrybę dirbtinai sumažindami įrenginio kainą.

Techninės specifikacijos

Kalbant apie W95 TV Box techninių detalių lentelę, randame šias charakteristikas:

 • Amlogic S905W keturių branduolių 64 bitų procesorius.
 • 2 GB DDR3 RAM.
 • 16 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti kortele.
 • Android 7.1.
 • Dekodavimas naudojant HEVC H.265 ir VP9.
 • HDR10 technologija.
 • WiFi IEEE.802.11 b / g / n.
 • 10/100M RJ45 Ethernet.
 • HDMI 2.0 prievadas
 • 2 USB prievadai.
 • Matmenys 11,0 * 11,0 * 1,7 cm.
 • Svoris 105gr.

Ką galiu padaryti su W95 TV priedėliu?

Praktiniais tikslais tai yra žemos klasės televizoriaus dėžutė, tačiau ji puikiai atlieka savo darbą. Nors galime įdiegti programas, kai kam naudojama „Android 7.1“ geriausiai atrodo kaip daugialypės terpės centras.

Be to, kad galime prijungti išorinius diskus, rašiklius ir kitus įrenginius, kad galėtume žiūrėti serialus, filmus ar klausytis saugomos muzikos, turime nepamiršti, kad galime prisijungti ir prie interneto.

Tai reiškia, kad galime naudoti tokius dalykus kaip KODI ir vaizdo transliacijos platformos, pvz., Netflix, „Amazon Video“, HBO arba tas pats Youtube.

Jo naudojama „Amlogic SoC“ nėra pati geriausia pasaulyje, tačiau tie 2 GB RAM labai padeda, kad naudotojo patirtis būtų patenkinama, o tai gerokai viršija kitus panašius televizoriaus dėžutes, tačiau turi vieną GB RAM, kurios vis dar yra, ir daug. Be to, tai, kad iki šiol turi naujausią „Android“ versiją, yra teigiamas dalykas.

Kaina ir prieinamumas

W95 TV Box šiuo metu kainuoja25,19 €, keisti apie 29,99 USD. „Flash“ pasiūlymas, kuris „TomTop“ bus prieinamas iki spalio pabaigos.

Trumpai tariant, gero kainos ir kokybės santykio TV dėžutė, puikiai tinkanti mūsų televizoriui už prieinamą kainą suteikti išmaniojo prisilietimo.

TomTop | Pirkite W95 TV Box 16GB

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found