Suaktyvinkite arba išjunkite „Wifi“ naudodami komandas – „The Happy Android“.

Kituose tinklaraščio įrašuose, apie kuriuos kalbėjome kaip įjungti / išjungti „Wi-Fi“ „Android“. pagal planą arba automatiškai, bet kaip su „Windows“? Jeigu nori įjungti arba išjungti kompiuterio „Wi-Fi“. naudojant komandas, yra 2 būdai – bent jau aš žinau – tai padaryti.

Šios parinktys gali būti labai naudingos, kai jūsų nešiojamojo kompiuterio „Wi-Fi“ aktyvinimo mygtukas sugenda ir neveikia arba turite panašią problemą. Norėdami tai išspręsti, galite sukurti nedidelį scenarijų, nukopijuodami kodą, kurį ketiname komentuoti bloknote, ir pervadindami failo plėtinį iš ".txt" į ".bat".

Šie du būdai valdyti mūsų įrangos „Wi-Fi“ imtuvą yra šie:

  • Įjungti / išjungti kompiuterio tinklo adapterį: naudokite šią parinktį, kai nešiojamojo kompiuterio Wifi mygtukas neveikia. Naudingiausias metodas, kai gedimas yra aparatinėje įrangoje, tačiau jis turi įtakos tik fiziniam mygtukui, kuris aktyvuoja jūsų kompiuterio Wi-Fi signalą.
  • Atleiskite / atnaujinkite įrangos IP: kai Wi-Fi tinklo adapteris veikia tinkamai, bet norite nutraukti ryšį ir (arba) jį atkurti.

Įjungti / išjungti tinklo adapterį

Norėdami įjungti arba išjungti „Wi-Fi“ signalą per tinklo adapterį, pirmiausia turite žinoti belaidžio tinklo adapterio pavadinimą. Norėdami tai padaryti, atidarykite komandų konsolę (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkitePradžia ->Bėkarba atidarykite Cortana paieškos variklį ir įveskite "cmd“ be kabučių). Taip, svarbu, kad atidarytume terminalo langą su administratoriaus leidimais. Priešingu atveju sistema neleis mums atlikti jokių pakeitimų.

Tada įveskite šią komandų eilutę ir paspauskite enter:

netsh sąsajos rodymo sąsaja

Pirmasis žingsnis yra nustatyti belaidį tinklą.

Ši komanda mums parodo kompiuterio eterneto ir belaidžio tinklo adapterius. Užsirašykite belaidžio tinklo adapterio sąsajos pavadinimą. Paprastai jis vadinamas „Wi-Fi“, pamatysite iš karto.

Suaktyvinkite adapterį

Norėdami suaktyvinti belaidžio ryšio adapterį ir kad „Wi-Fi“ imtuvas iš naujo aptiktų jūsų pasiekiamus tinklus, nukopijuokite šią komandą į tekstinį failą bloknote:

Netsh sąsajos rinkinio sąsaja įjungta Sąsajos_pavadinimas

Pakeiskite "Name_of_Interface" savo belaidžio ryšio pavadinimu, minėtame pavyzdyje jis būtų toks:

„netsh“ sąsajos rinkinio sąsaja „Wi-Fi“ įjungta

Išsaugokite failą iš bloknoto, o išsaugoję pakeiskite failo plėtinį iš .txt į .bat

Pakeiskite plėtinį į tekstinį failą

Kai norėsite suaktyvinti „Wifi“, jums pakaks įvykdyti šį scenarijų. Žinoma, jei viskas, ko jums reikia, yra laiku įvykdyti komandą, galite tiesiog atidaryti cmd langą su administratoriaus leidimais ir paleisti komandą „bareback“.

Jei viskas klostėsi gerai, ekrane neturėtumėte matyti jokių pranešimų. Jei įvyksta klaida, sistema grąžins pranešimą, nurodantį problemą, dėl kurios nepavyko įvykdyti užsakymo.

Išjunkite adapterį

Norint eiti atvirkštiniu keliu, veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra praktiškai identiški. Atidarykite bloknotą ir nukopijuokite šią kitą komandą, kad išjungtumėte adapterį:

netsh sąsajos rinkinio sąsaja Sąsajos_pavadinimas išjungtas

Pakeiskite „Interface_name“ savo belaidžio ryšio pavadinimu. Ekrano kopijos pavyzdyje įvedimo tvarka būtų tokia:

 Netsh sąsajos rinkinio sąsaja „Wi-Fi“ išjungta

Išsaugokite užrašų knygelės failą ir, kai bus išsaugotas, pakeiskite tekstinio failo plėtinį iš .txt į .bat

Konvertuokite txt į vykdomąjį failą

Kai norite išjungti „Wi-Fi“, tiesiog paleiskite šį scenarijų. Žinoma, mes taip pat galime atidaryti cmd langą su administratoriaus teisėmis ir paleisti komandą, kai tik jos reikia.

Atleiskite / atnaujinkite įrangos IP

Kitas būdas atjungti „Wifi“ yra atleisti kompiuteriui priskirtą IP ir iš naujo priskirti naują IP adresą, jei vėl norėsite jį prijungti prie tinklo.

Tokiu atveju vykdomos komandos būtų šios:

Išleidimo IP:

Ipconfig / leidimas

Priskirti naują IP adresą:

Ipconfig / atnaujinti

Šių komandų vykdymo trūkumas yra tas, kad jei turite dinaminį IP, kai savo kompiuteriui priskiriate naują IP, jis gali pasikeisti. Tam tikrais atvejais tai gali būti nepatogu.

O kas, jei nė vienas iš šių dalykų neveikia?

Jei pasiekėte šį įrašą, nes WiFi aktyvinimo mygtukas yra sugedęs ir nė vienas iš šių būdų jums netinka, būtų patogu apsvarstyti galimybę, kad jūsų nešiojamojo kompiuterio belaidžio tinklo adapteris yra sugedęs.

Tokiu atveju, jei nenorite laužyti galvos, galite pasirinkti paprasčiausią sprendimą: įsigykite nano usb tinklo adapterį. Jie yra labai maži, labai paprasti naudoti ir jų vertė neviršija 6 ar 7 eurų (šiek tiek mažiau nei 7–8 USD). Palieku tave čia trumpa vieno iš šių adapterių apžvalga, ir tiesioginė nuoroda į „Amazon“. Jei jau esate įsitikinę ir norite jį nusipirkti ir išbandyti jo efektyvumą iš pirmų lūpų. Aš turėjau gauti vieną iš jų (TP-LINK TL-WN725N iš apžvalgos, apie kurią jums pasakoju), ir tiesa ta, kad buvau patenkinta. Jei rimtai, pažiūrėkite į nuotraukas, tai tikrai mažytė!

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir (arba) jis padėjo jums išspręsti jūsų problemą, būčiau labai dėkingas, jei padėtumėte man jį paskleisti savo socialiniuose tinkluose. Taigi dabar žinai, drauge: ačiū, pasimatysime kitą kartą ir... Pasidalink!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found