Trūksta klaviatūros atnaujinant į Android 7.0 Nougat Solution čia!

Prieš kurį laiką, kai atnaujinau savo mobilųjį telefoną į Android 7.0 Nougat Susidūriau su visiškai netikėta problema. Bandydami atlikti paiešką internete arba parašyti žinutę draugui, Vietoj klaviatūros rodymo pasirodė „Google“ rašymo balsu funkcija. kaaaaa??

Kur mano klaviatūra?

Pirmas variantas buvo patekti į konfigūracijos meniu Google diktavimo balsu paslauga, kuri patogiai yra prie pat paslaugą įjungiančio mygtuko.

Šiame konfigūracijos meniu galime reguliuoti balso paslaugos parinktis, bet nieko, kas leistų mums sugrąžinti mylimą virtualią klaviatūrą.

Jei einame į bendrąsias Android konfigūravimo parinktis, taip pat nematome nieko, kas padėtų mums išlipti iš liūno. Įjungta virtualios klaviatūros nustatymų meniu yra tik balso diktavimas, bet nė ženklo mūsų ilgai lauktos standartinės klaviatūros. Kas nutiko klaviatūrai?

Virtualios Google klaviatūros, Gboard diegimas

Šiuo metu galėjau tik apie tai galvoti Klaviatūra tiesiog dingo iš sistemos po atnaujinimo į Android 7.0. Nuo 2017 m. „Google“ pakeitė savo virtualios klaviatūros pavadinimą ir pridėjo naujų funkcijų, tokių kaip jaustukai, GIF ir įvairūs kiti dalykai. Dabar vadinama „Google“ klaviatūra Gboard.

Galiu tik taip galvoti standartinė klaviatūra, kurią naudojau „Android 6.0“, nebepalaikoma ir todėl jis nepasirodė mano neseniai atnaujintame terminale su Android Nougat. Sprendimas neišvengiamai praėjo įdiegti naują virtualią klaviatūrą.

Kaip įdiegti naują virtualią klaviatūrą

Pirmas dalykas, kurį turėsime padaryti, tai atidaryti „Google Play“ ir ieškoti virtualios klaviatūros, suderinamos su mūsų įrenginiu. Mano atveju įdiegiau „Gboard“, bet galėjome naudoti bet kurį kitą. Akivaizdu, kad norėdami ieškoti programos, turėsime naudoti diktavimą balsu (arba naudoti tiesioginę nuorodą į „Google Play“, kurią palieku žemiau).

Atsisiųskite QR kodo Gboard – klaviatūrą iš Google Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

Įdiegę klaviatūrą, turėsime eiti į Nustatymai -> Kalbos ir įvestis -> Virtuali klaviatūra. Mes spustelėsime Tvarkyti klaviatūras ir mes suaktyvinsime Gboard.

Jei nenorime dar kartą žinoti apie balso diktavimą (po to pasidariau gana šlykštus), galime jį išjungti tame pačiame meniu.

Kai tai bus padaryta, virtualioji klaviatūra vėl pasirodys, ir galime perrašyti žodžius ir frazes su visomis jų raidėmis. Laiškai! Niekada nemaniau, kad būsiu toks laimingas pamatęs visą abėcėlę.

Klaviatūra vis dar nerodoma „Android“: kiti sprendimai

Tiesa ta, kad atvejis, kurį ką tik paminėjau, yra gana specifinis, ir ši problema taip pat gali atsirasti naujesnėse „Android“ versijose. Jei klaviatūra nepasirodo mobiliojo ar planšetinio kompiuterio ekrane, galime išbandyti ir kitus dalykus.

Pavyzdžiui, jei gauname klaidą «Atsiprašome, „Android“ klaviatūra sustojo“, Kitas gana dažnas gedimas, galime išbandyti šiuos veiksmus.

Kaip iš naujo nustatyti Android virtualiąją klaviatūrą

Veiksmas, kuris paprastai veikia gana gerai, yra iš naujo paleiskite klaviatūrą. Tai reiškia, kad įdiegėme klaviatūrą, bet ji neveikia normaliai. Norėdami tai išspręsti, atliksime šiuos veiksmus.

 • Atidarome nustatymų meniu ir einame į "Programos ir pranešimai -> Žiūrėti visas programas".
 • Dabar ieškome „Android“ klaviatūros („GBoard“ ar bet kokios naudojamos). Paspaudžiame ant jo.
 • Norėdami iš naujo paleisti klaviatūrą, spustelėkite «Priverstinis sustojimas«.

Kai tai bus padaryta, galime parašyti pranešimą arba naršyti, kad pamatytume, ar klaviatūra veikia. Kai turėsime rašyti, klaviatūra bus paleista iš naujo ir, jei viskas bus gerai, ji vėl veiks.

„Mano klaviatūra dingo ir aš vis dar negaliu jos paleisti“

Po to, jei tęsime be teigiamų rezultatų, mums gali tekti pradėti rimčiau žiūrėti į šį klausimą. Šiuo atveju, Toliau pateikiame daugybę testų, kuriuos turime atlikti bandyti atkurti visada reikalingą Android klaviatūrą.

 1. Iš naujo paleiskite įrenginį.
 2. Išvalykite klaviatūros programos talpyklą ir duomenis.
 3. Išvalo talpyklą ir programos duomenis iš žodyno.
 4. Atnaujinkite „Google“ klaviatūrą.
 5. Įdiekite trečiosios šalies klaviatūrą. Čia galite pažvelgti į kai kurias geriausias „Android“ klaviatūras.
 6. Ar laukiate sistemos atnaujinimo? Atnaujinkite savo terminalą.
 7. Iš naujo paleiskite telefoną saugiuoju režimu ir patikrinkite, ar klaviatūra veikia.
 8. Atkurkite gamyklinius telefono ar planšetinio kompiuterio nustatymus.

Šis paskutinis sprendimas neabejotinai yra pats radikaliausias. Jei atkuriate gamyklinius nustatymus, visada nepamirškite sukurti geros „Android“ atsarginės kopijos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found