Kaip imituoti netikrus skambučius „Android“ / „iOS“ – „Happy Android“.

Mums visiems kažkada taip nutiko. Mes esame begaliniame susitikime, nuo kurio norėtume beviltiškai pabėgti arba į pasimatymą, kurio tikėjomės ne taip, kaip tikėjomės, net leidžiame popietę su draugais ir nerandame būdo pasakyti, kad norime išvykti, nes mums nuobodu. ir mes vieną akimirką pradėsime lipti sienomis aukštyn. Jei esate panašus į mane ir negalite sugalvoti patikimo ir tinkamo pasiteisinimo, jums reikia vienos iš šių programų savo išmaniajam telefonui: Netikras skambutis, Išdaigos skambutis arba Netikras skambutis. Šių programų funkcionalumas (galimos abiem iosAndroid) Tai imituoti netikrą skambutį į savo telefoną, taip surasdami tobulą dingstį pateisinti savo buvimą kitur ir mandagiai išeiti. Kaip tik tai, ko mums reikia.

Netikrų skambučių imitavimas netikru skambučiu

Netikras skambutis yra nemokama programa, skirta Android („iOS“ galite atsisiųsti Netikras skambutis nemokamai , taip pat nemokama), kad leidžia imituoti skambučius į įrenginį naudojant paprastą išankstinį programavimą. Reikėtų nuo pat pradžių paaiškinti, kad šie skambučiai jie nėra tikri, todėl prie telefono likučio negausime jokio papildomo mokesčio, toje pusėje galime būti ramūs.

Galite atsisiųsti Netikras skambutis ir Netikras skambutis nemokamai per šias nuorodas:

Atsisiųskite QR kodo netikrų skambučių kūrėją: Alpha App Team Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą Fake-A-Call Nemokamas Kūrėjas: Excelltech Inc. Kaina: Nemokamas +

Norėdami imituoti skambutį, tiesiog atidarykite programą ir pasirinkite jos parametrus: mums skambinančio asmens vardą, jo telefono numerį, skambėjimo toną ir net skambučio sąsają, kad skambučiai būtų kuo tikroviškesni . Tada turime spustelėti "Laikyti"Ir pasirinkite, kada norime priimti skambutį.

Kai skambutis užprogramuotas, belieka laukti. Tinkamu metu pamatysime, kad suskambės mūsų telefonas su atitinkamu „pagauk“ skambučiu, ir iš ten galėsime priimti skambutį arba padėti ragelį. Jei atsiliepsime į skambutį, negirdėsime nieko kitame gale, nes akivaizdu, kad tai melagingas skambutis ir mes neužmezgame ryšio su jokia šalimi. Kita vertus, jei nutrauksime skambutį, tai bus rodoma kaip praleistas skambutis, kai mūsų telefone bus pateiktas klaidingas pranešimas.

Atsiprašau, turiu labai skubų kvietimą dalyvauti...

Minimalūs reikalavimai norint įdiegti netikrą skambutį

Tiek šiai, tiek likusioms programoms ir programoms, skirtoms skambučiams imituoti, nereikia puikių techninių ekranų., taigi nieko, kad turime Android 4.2 ar naujesnę versiją (kartais jiems to net nereikia), šias programėles galime įdiegti be problemų. Kalbant apie programos svorį, šis skambučių simuliatorius vos pasiekia 7 MB.

Kitos programos netikriems skambučiams imituoti

Be „Fake Call“ arba „Fake-A-Call Free“, yra daugybė klonų programų, kurios atlieka tą pačią klaidingo skambučio funkciją. Daugelis jų viršija milijonus atsisiuntimų, todėl nėra nė vieno, kuris per daug išsiskirtų iš kitų.

Čia yra dar kelios programos, skirtos skambučiams iš „Android“ įrenginių imituoti:

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška Atsisiųskite QR kodą Fake Call Prank Kūrėjas: AppX Apps Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą netikrų skambučių kūrėjas: Fortune Techlab Kaina: Nemokamas

Netikri skambučiai dėl pokštų

Kita gana populiari netikrų skambučių programų šaka yra skirta žaisti pokštas telefonu. Šios programos iš esmės yra skirtos iš anksto įrašytiems skambučiams vienam iš mūsų draugų išdaiginti, o tada jie paprastai įrašomi, kad galėtume smagiai juoktis.

Jei norite pralinksminti telefono pokštais, galite išbandyti tokias programas kaip Juasapp, Prank Dial arba Joker programa.

Atsisiųskite QR kodą JuasApp – telefono anekdotai Kūrėjas: FunnyApps LLC Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą PranksterApp Phone Pranks Kūrėjas: Digitalists Interactive Agency Ltd Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodą „PrankDial – Phone Jokes“ Kūrėjas: KickBack, Inc Kaina: Nemokama

Apibendrinant

Nesvarbu, ar norite pajuokauti su draugais, ar ieškote programėlės, kuri imituotų skambučius ir atsikratytų musės, „Android“ ir „iOS“ siūlo daugybę pasirinkimo galimybių. Kuriam labiau patinka?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found