Geriausi PSP emuliatoriai, skirti „Android“ – „Happy Android“.

Ankstesniuose pranešimuose apžvelgėme geriausius žaidimų konsolių emuliatorius, skirtus „Android“, nors šiandien daugiausia dėmesio skirsime PSP. Labai įdomi nešiojama konsolė, kurią galima mėgdžioti mobiliuosiuose įrenginiuose. Viena vertus, jis turi gana nemenką grafinę galią, tačiau tuo pačiu yra pakankamai „lengvas“, kad praktiškai bet kuris vidutinis padorus išmanusis telefonas galėtų paleisti didžiąją dalį savo žaidimų neišmestas į kelią.

5 populiariausi PSP emuliatoriai, skirti „Android“.

Be to, pažiūrėkime, kurie yra geriausi emuliatoriai, kuriuos „Android“ šiuo metu turi imituoti „Sony PlayStation Portable“ aparatinę įrangą. Jei esate retro vaizdo žaidimų pasaulio gerbėjas, tikrai ne vienas jums skamba pažįstamai. Eikime prie nugos!

PPSSPP

PPSSPP yra iki šiol geriausias PSP emuliatorius, skirtas „Android“. kad egzistuoja. Lengva naudoti ir puikiai suderinama su tiesiog puikiu našumu. Galima sakyti, kad kiti rinkoje esantys PSP emuliatoriai yra tik to variantai, todėl visada geriau kreiptis į pirminį šaltinį.

Programa turi 2 versijas: vieną nemokamą ir su skelbimais bei kitą aukščiausios kokybės versiją (PPSSPP Gold), kurią galime gauti sumokėję vieną 4,69 € mokėjimą. JEI ketiname jį tinkamai panaudoti, tai tikrai verta ir daug.

Atsisiųskite QR kodą PPSSPP – PSP emuliatorius Kūrėjas: Henrik Rydgård Kaina: Nemokamas

Rocket PSP emuliatorius

Puikus PSP emuliatorius, skirtas Android, sukurtas Emul World Limited. Puikiai tinka mūsų atsarginėms PSP žaidimų kopijoms paleisti mobiliuosiuose įrenginiuose. Emuliatorius, prisitaikantis tiek prie žemos, tiek prie aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, kad visada būtų geras našumas ir geresnė vaizdo kokybė. Palaiko ROM ISO ir CSO formatu, be to, turi gerai veikiančią sąsają ir garso efektus.

Atsisiųskite QR kodo Rocket PSP emuliatorių, skirtą PSP žaidimams Kūrėjas: Emul World Ltd Kaina: Nemokamas

RetroArch

Unikalus emuliatorius. Tai ne tik nemokama ir atviro kodo, bet ir yra ji gali mėgdžioti kelias sistemas vienu metu. Įrankis veikia per „Libreto“ sistemą, o tai iš esmės reiškia, kad emuliatorius valdo papildiniai, kuriuos pridedame arba pašaliname iš sistemos. Taigi, taip, galime mėgdžioti PSP, taip pat SNES ar Megadrive žaidimus, kad pateiktume keletą pavyzdžių.

Visų pirma, PSP emuliatorius veikia gerai, nors kartais galime susidurti su keista klaida. Kadangi tai sudėtingas įrankis, jam reikalinga tam tikra mokymosi kreivė, tačiau jo galimybės yra daug platesnės nei daugelio „Android“ skirtų emuliatorių.

Atsisiųsti QR kodą RetroArch Kūrėjas: Libretro Kaina: Nemokamas

Greitasis PSP emuliatorius

Čia susiduriame su PPSSPP atnaujinimu, nors ir su kai kuriais nedideliais pakeitimais. Greitas yra sureguliuotas taip, kad geriau veiktų žemos klasės Android mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl jis veikia daug greičiau naudojant galingesnius terminalus be didelių komplikacijų. Programa taip pat turi žaidimų pulto palaikymą, išsaugojimo funkciją ir kitą įprastą atributiką.

Be to, nėra daug ko laužyti: PPSSPP palaiko daugiau žaidimų, nors su Rapid turime 100% nemokamą emuliatorių be pirkimo programoje, kuris gali būti puikus, jei turime pigų mobilųjį telefoną su šiek tiek žemomis specifikacijomis.

Atsisiųskite QR kodo Rapid PSP emuliatorių, skirtą PSP žaidimams Kūrėjas: „Capital Apps“ kūrimo Kaina: Nemokamas

Sunshine emuliatorius, skirtas PSP

Sunshine yra dar vienas iš tų PSP emuliatorių, pagrįstų PPSSPP šaltinio kodu, kuris veikia pakankamai gerai. Jame yra viskas, ko galime tikėtis tokio tipo emuliatoriuje, pvz žaidimų taupymas, tinklo žaidimai, geras FPS santykis ir gana didelis suderinamų žaidimų sąrašas.

Kitu atveju jis turi tas pačias stipriąsias ir silpnąsias puses kaip ir kiti PPSSPP emuliatoriai. Daugiau nei priimtinas nemokamas sprendimas žaisti klasikinį Sony nešiojamąjį kompiuterį savo mobiliajame arba planšetiniame kompiuteryje (nors taip, su integruotais skelbimais).

Atsisiųskite QR kodo Sunshine emuliatorių, skirtą PSP Kūrėjas: ExpertArts Studio Kaina: Nemokama

Galiausiai norėčiau paminėti PSP Emulator Pro. Programa yra labai populiari ir iš tikrųjų ją „Google Play“ atsisiuntė daugiau nei pusė milijono, tikriausiai dėl ekrano kopijų, pridedamų prie programos diegimo failo, kuriame ji siūloma. kad jis taip pat imituoja PS2, PS3 ir PS4 žaidimus. Jei jį įdiegsime, pamatysime, kad tai yra gryna ir kieta PPSSPP šakutė, todėl ji skirta tik mėgdžioti žaidimus iš Sony nešiojamos konsolės. Atminkite tai prieš įtraukdami jį į programų stalčių.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found