Kaip suaktyvinti „tamsųjį režimą“ „Android“ (tamsioji tema) – „The Happy Android“.

Naujoje „Android 10“ versijoje „Google“ nusprendė judėti į priekį, kad pasiektų daug išsamesnį tamsųjį režimą. Kažkas, ką jis jau pradėjo išbandyti „Android Pie“, bet į ką jis per daug nesigilino. Jei turite Android ir taip pat norite įjunkite „tamsųjį režimą“ savo terminale, šiandien paaiškiname, kaip jį gauti, nepaisant jūsų operacinės sistemos versijos.

Kam skirtas tamsusis režimas?

Tamsusis režimas pastaruoju metu populiarėja. Dėka „naktinės temos“ gauname ne tik sumažinti akių nuovargį, bet ir taupome bateriją įrenginyje jei turime AMOLED tipo ekraną.

Atsižvelgdami į tai, kad mobilusis telefonas jau yra mūsų kasdienybės dalis ir kad juo naudojame vidutiniškai 5 valandas per dieną, šviesias ekranų ir meniu spalvas pakeisti kitomis labiau prislopintomis, pilkšvesnėmis ar tiesiogiai juodomis, reikėtų. vertė.

Kaip suaktyvinti „tamsųjį režimą“ arba tamsųjį režimą visose „Android“ versijose

Tamsusis režimas pradedamas naudoti laipsniškai, o tai reiškia, kad priklausomai nuo mūsų telefono prekės ženklo ir „Android“ versijos, norėdami pasiekti savo tikslą, turėsime naudoti vieną ar kitą metodą.

Tamsusis režimas „Android 10“.

Kai 2019 m. pradžioje buvo pristatyta pirmoji „Android 10“ beta versija, vienas labiausiai „Android“ bendruomenės dėmesį patraukusių dalykų buvo naujo tamsaus operacinės sistemos režimo kūrimas. Daug išsamesnis tamsusis režimas nei tas, kurį jau buvo galima pamatyti ankstesnėje „Android Pie“ versijoje.

Jei mūsų terminalas yra Android 10, tamsųjį režimą galime suaktyvinti tiesiog įvesdami sistemos nustatymus:

  • Eikite į pagrindinį konfigūracijos meniu „Nustatymai“.
  • Eikite į „Ekranas“ ir suaktyvinkite slankiojantį skirtuką, atitinkantį „Tamsioji tema“.

  • Kaip papildomą funkciją taip pat galite spustelėti „Tamsioji tema“ ir suplanuoti, kad ji automatiškai įsijungtų naktį ir išjungtų ryte.

Kaip suaktyvinti tamsųjį režimą „Android 9 Pie“.

„Android Pie“ buvo pirmoji „Android“ versija, siūlanti naktinį režimą. Išmaniuosiuose telefonuose su Android One ir Android Go ji įdiegta numatytuosiuose ekrano nustatymuose. Kalbant apie kitus modelius ir tinkinimo sluoksnius, tai priklauso nuo gamintojo.

Pavyzdžiui, jei turime „Samsung“ išmanųjį telefoną, atnaujintą į „Android 9“, galime jį įjungti aktyvuodami „Nakties rėžimas"Ekrano nustatymuose.

Suaktyvinkite tamsiąją temą „Android One“.

Jei turime mobilųjį telefoną su Android One, pvz., Xiaomi Mi A2, tamsųjį režimą galime suaktyvinti iš:

Nustatymai -> Ekranas -> Išplėstinė -> Įrenginio tema

Kaip suaktyvinti tamsųjį režimą „Android 8 Oreo“ ir ankstesnėse versijose

Ankstesnių nei „Android Pie“ versijų naudotojams viskas yra šiek tiek sudėtinga, nes savaime nėra naktinio režimo. Tačiau vis tiek galime tai pasiekti įdiegę tam skirtą programą, pvz., paleidimo priemonę.

Naudokite tamsųjį režimą įdiegę paleidimo priemonę

Paleidimo priemonės naudojamos „Android“ vartotojo sąsajai tinkinti. Todėl suprantama, kad jie taip pat laiko naktinį režimą tarp savo tinkinimo parinkčių.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

„Nova Launcher“ yra viena geriausių „Android“ paleidimo priemonių, o kaip gali būti kitaip, ji taip pat siūlo naktinį režimą. Tai yra pačios Nova Launcher konfigūracijos parinktyse.

Tamsi EMUI, skirta Huawei ir Honor telefonams

Jei turime „Huawei“ ar „Honor“ išmanųjį telefoną, tamsųjį režimą galime gauti naudodami šią temą mobiliesiems su EMUI. Ją įkvėpė „Android P“ ir siūlo naktinę sąsają tiems, kurie turi „Android 8.0“ ir senesnes versijas.

Atsisiųskite QR kodą G-Pix [Android Q] Dark EMUI 9/10 TEMA Kūrėjas: EMUI TEMA Kaina: Nemokamas

Pasinaudokite nakties tema programos lygiu

Baigdami paminėkite, kad jei nenorime įdiegti paleidimo priemonės arba turime galimybę ją suaktyvinti sistemos lygiu, visada galime pasinaudoti ir įgalinkite tamsųjį režimą programose, kurios tai leidžia.

Daugelis „Google“ programų jau turi tamsųjį režimą, pvz Google žemėlapiai, pati programa Kontaktai (redaguoti) ir programėlę Telefonas.

Facebook Messenger taip pat jau galima nustatyti naktinį režimą. Kitos programos kaip WhatsApp Jie taip pat neliko nuošalyje ir po kelerių metų apie tai paskelbę pagaliau įdiegė tamsųjį režimą. Jei kyla sunkumų įgalinant jį savo terminale, peržiūrėkite šį kitą įrašą mūsų antriniame tinklaraštyje apie tai, kaip suaktyvinti naktinį režimą „WhatsApp“.

Neseniai į „Facebook“ programa, skirta „Android“. Tamsusis režimas taip pat yra įdiegtas, kaip paaiškinome ŠIAME STRAIPSNYJE, o daugelis kitų populiarių programų, tokių kaip „Instagram“, „Reddit“ ar „Chrome“, taip pat jau siūlo šią paslaugą.

Bet kuriuo atveju atminkite, kad jei pavargstate akis ar praleidžiate daug laiko prie mobiliojo telefono ekrano, tai konfigūracija, kuri neabejotinai gali būti tikrai naudinga. Be to, estetiškai tai suteikia labai įdomų prisilietimą mobiliajam, kas irgi nėra blogai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found