Kaip perduoti vaizdo įrašus iš kompiuterio į „Chromecast“ arba „Android TV“.

The Chromecast tai stebuklas. Galime atkurti viską, ką turime „Android“ įrenginyje, ir per kelias sekundes nusiųsti į televizorių ar monitorių. Daugelyje šiuolaikinių televizorių yra įmontuota „Chromecast“ funkcija, todėl ja naudotis patogu. Jei neturime vieno iš šių įrenginių, nieko neatsitiks, nes su TV Box ir DLNA programėle taip pat galime lengvai perduoti turinį iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

Bet ką apie vaizdo įrašus, kuriuos išsaugojome kompiuteryje? Šiuo atveju viskas nėra taip paprasta, kaip įvesti „Netflix“ ar „YouTube“ ir spustelėti mygtuką, kad perduotų į „Chromecast“. Čia turime pritaikyti šiek tiek daugiau išradingumo.

Kaip perduoti vietinius vaizdo įrašus ir failus iš kompiuterio į „Chromecast“ arba „Android TV“.

Jei nenorime įdiegti jokios papildomos programos, turinį iš kompiuterio galime siųsti naudodami Google Chrome naršyklę. Tai kiek ribotas sprendimas, nors ir siaubingai lengvai įgyvendinamas.

  • Atidarome „Chrome“ naršyklę ir atidarome viršutinį išskleidžiamąjį meniu (3 taškų piktograma, esanti viršutinėje dešinėje paraštėje) ir spustelėkite „Perduoti”.

  • Bus rodomas meniu, kuriame bus rodomi visi su „Chromecast“ suderinami įrenginiai, prijungti prie mūsų namų tinklo.
  • Prieš pasirinkdami tikslinį įrenginį, spustelėkite mygtuką, kuris sako "Šaltinis“. Čia mes pasirenkame "Perduoti failą"Ir mes pasirenkame vaizdo ar garso įrašą, kurį norime siųsti.

  • Galiausiai spustelėjame ekrane pateiktą „Chromecast“ įrenginį. Jis automatiškai išsiųs pasirinktą failą ir bus paleistas televizoriaus ekrane.

2 būdas: naudokite tokią programą kaip „Videostream“.

Tiesa ta, kad „Chrome“ integruota srautinio perdavimo funkcija yra labai praktiška, tačiau yra ir kitų alternatyvų, tokių kaip „Videostream“. Šios darbalaukio programos (pasiekiama „Windows“ ir „MacOS“) pranašumas yra tas, kad ji ne tik turi daugiau konfigūravimo parinkčių, bet ir leidžia valdyti atkūrimą iš savo mobiliojo telefono („Android“ / „iPhone“). Pavyzdžiui, pristabdykite vaizdo įrašą neatsikėlus nuo sofos.

Programą galime atsisiųsti iš oficiali „Videostream“ svetainė. Įdiegę kompiuteryje atidarome jį ir pamatysime, kaip naršyklėje automatiškai atsidaro naujas skirtukas.

Tada spustelėkite mėlyną mygtuką "Pasirinkite vaizdo įrašą"Ir mes pasirenkame vaizdo įrašą, kurį norime atkurti.

Tada „Chrome“ atsidarys skirtukas, kuriame viskas, ką turime padaryti, yra pasirinkti paskirties „Chromecast“ įrenginį. Taip lengva. Privalumas, palyginti su pirmuoju metodu, kurį ką tik aptarėme, yra tas, kad naudodami „Videostream“ galime reguliuoti tokias detales kaip garsumas, atkūrimo kokybė arba pridėti subtitrus. Kas visai nėra blogai.

3 metodas: perduokite vietinius vaizdo įrašus naudodami VLC

Jei nesame įdiegę „Chrome“ naršyklės, kitas geras sprendimas yra naudoti VLC. Šis nemokamas atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvas yra tiesiog puikus, o tarp jo funkcijų, žinoma, yra galimybė transliuoti vaizdo įrašus į „Chromecast“ įrenginius.

  • Įkelkite vaizdo įrašą, kurį norite leisti VLC.
  • Viršutiniame parinkčių meniu eikite į „Atkūrimas -> Procesorius”.
  • Pasirinkite „Chromecast“ įrenginį iš likusių galimų parinkčių.

Ir pasiruošę! VLC programa yra prieinama įvairioms operacinėms sistemoms ir ją galima atsisiųsti iš oficialios svetainės.

Jei turite „Chromecast“ įrenginį ir norite išnaudoti visas jo galimybes, nepamirškite pažvelgti į kitus įdomius įrašus, pvz., „Kaip nustatyti „Chromecast“ be „Wi-Fi“ arba „Kaip žiūrėti televizorių naudojant Chromecast KODI".

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found