10 geriausių greičio matavimo kamerų programų, skirtų „Android“ – „The Happy Android“.

Panaudojimas greičio matavimo kamerų programėlės, valdikliai ir eismo įspėjimai mobiliesiems telefonams yra dienos tvarka. Šia prasme neabejotina, kad technologijos visada buvo puikus vairuotojų sąjungininkas. Jei ne, paklauskite savo tėvų ar draugų, ką jie jautė, kai sužinojo apie GPS kelyje, arba jei esate šiek tiek maištingesnis ir drąsesnis, pasakykite, ką manote apie piktus radarų detektorius (kuriuos aš manau iki šiol jie vis dar yra nelegalūs, beje).

Android savo ruožtu jis taip pat prisideda prie šio tikslo savo nedideliu smėlio grūdeliu ir siūlo pagirtiną kiekį programėlės vairuotojams, kurios įspėja ir praneša apie valdiklius, radarus ir galimus incidentus ar avarijas kelyje. Šios programėlės yra ne kas kita, kaip nedideli vairuotojų socialiniai tinklai, kurie, norėdami įspėti kitus vairuotojus, palieka pranešimus apie aktualius incidentus, kuriuos mato sėdėdami prie vairo.

Ar programėlės, kurios įspėja apie radarus ir kliūtis kelyje, yra legalios?

Kai dokumentavau šį straipsnį, susidūriau su keletu vartotojų komentarų, kuriuose abejojama, kokiu mastu programų, įspėjančių apie radarus ir eismo kontrolę, naudojimas gali tapti legalus.

Daugiausia abejonių kyla dėl tariamo neteisėtumo, kuris daromas informuojant vairuotojus apie kelių radarų vietą. Teisingai?

Šiuo metu ir pagal Ispanijoje galiojantį reglamentą:

  • Nenurodyta, kad tai neteisėta kad programėlė įspėja apie policijos kontrolę.
  • Kaip pranešė „Automovilistas Europeos Asociados“ (AEA),vairuotojams pranešti apie radarų ar valdymo įtaisų vietą yra visiškai teisėta kitiems vartotojams per mobilųjį telefoną, jei ši informacija gaunama iš asmeninio stebėjimo.

Matyt, tokio tipo programėlėsjie nėra labai juokingi policijai ir civilinei sargybai, atliekantiems atitinkamus patikrinimus keliuose, nes logiška, kad jie jaučiasi signalizuojami, kai viešai paskelbia savo buvimo vietą ir galimą riziką, kurią tai gali sukelti.

10 geriausių greičio matavimo kamerų ir eismo įspėjimų programų, skirtų „Android“.

Todėl, nors programos, kurias peržiūrėsime toliau, yra labai patikimos, visada gali būti nedidelė dalis klaidingų įspėjimų ar perspėjimų, kuriuos pateikia pačios valstybės saugumo pajėgos, siekdamos atlikti nedidelį boikotą (kas kol kas atrodo ne dirbti pagal šių programų naudotojų pastabas).

Svarbu atsiminti, kad taip, tokio tipo radaro programų naudojimas gali atitraukti vairuotojo dėmesį. Visada naudokite juos atsakingai.

Google žemėlapiai

Keletą mėnesių „Google“ žemėlapiuose greičio matavimo kameros įspėjimas buvo įtrauktas kaip papildoma funkcija. Kadangi esate populiariausia navigacijos programa planetoje, jei jau naudojate ją kelionėms ir nenorite įdiegti papildomų programų savo „Android“, tai yra viena geriausių (ir nemokamų) parinkčių, kurią šiuo metu galite rasti, kad žinotumėte. fiksuotų ir mobiliųjų telefonų radarus kelionės automobiliu metu.

Funkcija, kuri taip pat palaikoma dėl didelės bendruomenės, leidžianti programos naudotojams realiu laiku atnaujinti radarų buvimą.

Atsisiųsti QR kodo žemėlapius – Navigacija ir viešasis transportas Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Waze

Labai nedaug programų gali sau leisti pasakyti, kad „Google Play“ atsiųsta daugiau nei 100 mln., o „Waze“ yra viena iš jų. Tai eismo ir navigacijos programa, turinti didžiausią bendruomenę pasaulyje.

Jame nurodomi geriausi maršrutai, kaip anksčiau pasiekti kelionės tikslą, įspėjimai apie nelaimingus atsitikimus ir valdikliai ir netgi nurodoma, kiek laiko užtruks grįžti namo. Ji taip pat informuoja apie tokias įdomias detales, kaip, pavyzdžiui, kurios netoliese esančios degalinės yra žemiausios. Stebuklas, ar ne?

Atsisiųskite Waze QR kodą – GPS, žemėlapiai, eismo įspėjimai ir navigacija Kūrėjas: Waze Kaina: Nemokamas

Socialinis diskas

Ši programa yra puikus mažas socialinis tinklas, kur vairuotojai prideda atitinkamus pranešimus, kad pasidalintų jais su kitais vartotojais iš SocialDrive. Suaktyvinus mūsų Android įrenginio vietos nustatymo paslaugą ir sritį, kurioje esame pasirinkti, pakaks nueiti į „Pranešimai“, kad pamatytumėte visus perspėjimus apie valdiklius, radarus, avarijas ir incidentus.

Kiekvienam įspėjimui spustelėjus galime pamatyti, ar daugiau vairuotojų patikrino pranešimą (t. y. tai nėra klaidingas įspėjimas), o jei einame per tą sritį, galime patvirtinti, kad įspėjimas vis dar galioja, arba nurodyti, kad įspėjimas jau išnyko.

Tai labai naudinga programa, kurią „Google Play“ atsisiuntė daugiau nei milijonas ir įvertinta 4,2 žvaigždutėmis. Deja, jis prieinamas tik Ispanijoje.

Atsisiųskite QR kodą SocialDrive Kūrėjas: SocialDrive Kaina: Nemokama

Radarbotas: nemokamas radaro detektorius

Radarbot yra dar vienas radaro detektorius, kuris sujungia įspėjimus realiuoju laiku su GPS radaro aptikimu. Tai rodo kasdienius mobiliųjų ir fiksuotų greičio matavimo kamerų atnaujinimus, nes programos naudotojai praneša apie tai. Taip pat įspėja apie radarus tuneliuose, ruožų radarus, šviesoforų kameras ir pavojingas vietas.

„Radarbot“ programa turi kitų įdomių funkcijų, pavyzdžiui:

  • Įspėjimai važiavimo kryptimi (atmeta radarų priešinga kryptimi arba nuo maršruto).
  • Garso įspėjimas, kai artėjame prie radaro.
  • Įspėjimas viršijus greitį.
  • Vibracijos režimas motociklininkams.

Pažymėtina, kad aplikaciją galima atsisiųsti nemokamai, tačiau norint atrakinti visas funkcijas reikia sumokėti 5,99 euro.

Atsisiųskite QR kodo radaro detektorių nemokamai Kūrėjas: „Iteration Mobile“ ir „Vialsoft Apps“ Kaina: Nemokamas

Išmanusis vairuotojas

Tai programa, turinti dvigubą naudingumą. Viena vertus, jis įspėja mus apie radarus ir eismo kontrolę, bet taip pat veikia kaip vaizdo registratorius arba vaizdo registratorius Dėl automobilio.

Perspėja apie greičio matuoklius, fotoraudonus šviesoforus, radarus, stebinčius išskirtines eismo juostas (viešasis transportas), ruožų radarus, radarus, kurie persekioja iš užpakalio, stacionarią policijos kontrolę (sargybinę) ir policijos valdiklius arba mobiliuosius radarus. Programa, kuri gana daug atsiranda „Play“ parduotuvėje, jos vidutinis įvertinimas yra 4,5 žvaigždutės ir daugiau nei milijonas atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodo „Ray.Radar Detector Free“ ir DVR (išmaniąją tvarkyklę) Kūrėjas: AIRBITS & Reactive Phone Kaina: Nemokamas

GLOB - GPS, eismas ir radarai

GLOB yra dar viena gerai įvertinta greičio matavimo kamerų ir eismo programa, skirta „Android“. bendruomenės. Su daugiau nei 1 milijonu įrenginių ir švaria bei aiškia sąsaja, pagrįsta materialiu dizainu, ši programa turi viską, ko jums reikia: tiesioginius maršrutus su informacija realiuoju laiku, perspėjimus apie šiuo metu atnaujintus fiksuotus ir mobilius radarus, pranešimus apie sulaikymus ir kaip jų išvengti. , balsu valdoma navigacija ir daug daugiau.

Mes galime aktyviai pranešti apie nelaimingus atsitikimus ir valdiklius iš programos tiesiog vairavimas atidarytas GLOB, jau pasyviai dalinsimės naudinga informacija apie mūsų rajono eismą.

Atsisiųskite QR kodą Glob – GPS, eismas, radarai ir greičio apribojimas Kūrėjas: ProoWess Kaina: Nemokamas

„RadarDroid“.

Viena pirmųjų programų, skirtų „Android“, ir tikra klasika. Jis perspėja apie radarų buvimo vietą ir turi didelę duomenų bazę su daugybe šalių (po vieną jų neskaičiavau, bet drįsčiau teigti, kad yra visos arba beveik). Lite versija yra nemokama ir labai rekomenduojama.

„RadarDroid“ taip pat veikia fone, o tai reiškia, kad naudodami „Android“ telefoną galime klausytis muzikos ar bet kokios kitos funkcijos. Kai esame prie radaro ar mobiliojo valdymo pulto gausime balso ir vaizdinį pranešimą apie su atitinkamu įspėjimu.

Nors jis jau daugelį metų buvo „Play“ parduotuvėje, jis ir toliau nuolat gauna atnaujinimus. Paskutinis, mažiau nei prieš mėnesį (2018 m. gruodžio 18 d.).

Atsisiųskite QR kodą Radardroid Lite Kūrėjas: Ventero Tel. Kaina: Nemokamas

CamSam

Kitas radaro perspėjimo įtaisas, taip pat su milžiniška daugiau nei duomenų baze 60 000 fiksuotų radarų iš viso pasaulio. Jis automatiškai atnaujinamas kas 5 minutes ir turi garsinius įspėjimus, todėl telefoną galite palikti automobilyje ir jis jums praneš, kai netoliese bus radaras. Labai gerai apgalvota, kad kuo mažiau blaškytųsi sėdint už vairo.

Tai taip pat apima mobiliųjų greičio matavimo kamerų įspėjimai, kraštovaizdžio režimas pakreipdami mobilųjį telefoną 90º, Valdiklio režimas ir parama HFP-Bluetooth.

Atsisiųskite QR kodo radarų detektorių - CamSam Kūrėjas: Eifrig Media GmbH Kaina: Nemokama

Coyote: greičio kameros, GPS ir eismas

Šis radaro detektorius, nors ir yra mokamas, turi labai specifinę savybę, dėl kurios jis išsiskiria iš kitų: jo aktyvi vartotojų bendruomenė. Nepaisant 6 eurų, kuriuos kainuoja abonementas turi daugiau nei 3,5 milijono vartotojų, kurie praneša apie radarų, avarijų ar incidentų vietą realiu laiku. Patikėkite manimi, jei mokate 7 dolerius per mėnesį ir jis turi tiek daug vartotojų, tai tiesiog verčia mane galvoti, kad jis turi veikti taip arba taip. Pirmosios 15 bandomųjų dienų yra nemokamos.

Tarp visos pateiktos informacijos yra stacionarieji ir mobilieji radarai, Scenos radarai, šviesoforo radarai, diržinės kameros ir mobilusis telefonas, kamščiai, lėtas eismas, vidutinis eismas ir stiprus stabdymas.

Apie saugumą keliuose rasime informacijos apie greičio apribojimai kiekvienoje atkarpoje, pranešimai apie sustojusias transporto priemones, darbus, kelyje esančius objektus, pablogėjusį matomumą, pavojingas oro sąlygas ir kt.

Parsisiųsti QR kodą Coyote: radarai, GPS ir eismo kūrėjas: Coyote Group Kaina: Nemokamas

TomTom greičio kameros

„TomTom“ programa yra gerai įvertinta bendruomenės (4,4 balo ir daugiau nei 1 mln. atsisiuntimų), o tarp jos funkcijų yra pranešti stacionarieji, mobilieji radarai ir reguliuojamo vidutinio greičio ruožai, taip pat kamščiai. Jame yra daugiau nei 5 milijonų vartotojų bendruomenė, kuri dalijasi ir ratifikuoja informaciją, ir ji apima daugybę šalių: Ispaniją, Italiją, Prancūziją, Meksiką, JAV, Argentiną ir kt.

Atsisiųsti QR kodą TomTom AmiGO – radarai, eismas, navigacija ir GPS Kūrėjas: TomTom International BV Kaina: Nemokamas

Papildoma: LITE radaro įspėjimas

Programėlė, kuri turi ir aukščiausios kokybės mokamą versiją ir turi daug funkcijų: stacionarių radarų, mobiliųjų, šviesoforų ir tunelių aptikimas, naktinis režimas, įspėjimai balsu ar vibracija (jei važiuojame motociklu), kompaso režimas ir palydovo peržiūra. / hibridas / gatvė.

Iki šiol atrodo, kad vartotojai skundėsi, kad duomenų bazė paseno, tačiau ji ką tik balandžio viduryje gavo naują atnaujinimą, kuris turėtų išspręsti „vėlavimo“ problemą.

Atsisiųskite QR kodo radaro įspėjimą LITE Kūrėjas: DIGITAL NOMAD Kaina: Nemokama

Peržiūrėjus visas šias programėles, man visiškai aišku tik tiek, kad bent jau radarų išdėstymo teisėtumo klausimu nelabai yra ką draskyti. Kaip jau matėme straipsnio pradžiojevairuotojams patarti apie radarų ar valdymo įtaisų vietą yra visiškai teisėta kitiems vartotojams tol, kol jie tai mato tiesiogiai stebėdami (ty nenaudodami aptikimo įrenginių).

Suprantu, kad kitos programos, pvz., „SocialDrive“ ar „Waze“, gali šiek tiek labiau įgelti teisėsaugai, tačiau pripažinkime, kad tie, kurie ketina jomis naudotis dažniausiai, jau žino, kas jie tokie, ir nors pasiteisinimas terorizmu gali būti tikrai pateisinamas, vis dar yra bergždžias bandymas uždaryti duris į lauką. Ką tu manai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found