Kaip suspausti sunkius vaizdo įrašus neprarandant kokybės – „The Happy Android“.

Vaizdo įrašai tampa vis geresnės kokybės ir, nors objektyviai tai yra teigiamas veiksnys, tai turi ir tam tikrų nepatogumų ar „šalutinio poveikio“. Viena vertus, mums vis labiau reikia standžiųjų diskų ir rašiklio įrenginių, kuriuose būtų daugiau vietos. Ir būkite atsargūs keldami į internetą kelių minučių trukmės vaizdo įrašus 4K arba FullHD, nes procesas gali užtrukti amžinai, jei neturime gero interneto ryšio (išskyrus tai, kad sunaudojame daug duomenų, jei vaizdo įrašą dalijamės iš mobiliojo telefono). ).

Norėdami išspręsti tokio tipo problemą, turime 2 galimybes: arba perkame didesnės talpos standųjį diską ir samdome greitesnį ryšį, arba suspaudžiame vaizdo įrašus, kad užimtų mažiau vietos. Šiandienos įraše paaiškiname, kaip pastarąjį pasiekti paprasčiausiu ir patogiausiu būdu. Eikime prie nugos!

Kaip suspausti vaizdo įrašus (AVI, MP4, MKV) neprarandant kokybės

Pirmas dalykas, kurį reikia turėti omenyje, yra tai, kad nėra jokių gudrybių ar stebuklingų formulių, kaip „numesti svorio“ sunkius vaizdo įrašus. Jei norime, kad vaizdo įrašas svertų mažiau megabaitų ar gigabaitų, neišvengiamai teks kažkur kirpti. Šia prasme geriausias sprendimas yra konvertuoti failą į vaizdo formatą, kuris turi geresnis suspaudimo lygis, pvz., MP4, ir iš ten pakoreguokite kai kurias reikšmes, tokias kaip skiriamoji geba ar kadrų dažnis, kad kokybė nukentėtų kuo mažiau.

Kaip sumažinti vaizdo įrašo svorį iš Windows, Linux ar Mac

Jei dirbame iš stalinio kompiuterio, vienas iš labiausiai rekomenduojamų vaizdo įrašų suspaudimo įrankių yra rankinis stabdys. Transkoderis nemokamas ir atviras šaltinis kuri palaiko daugybę vaizdo formatų (WMV, AVI, M4V, MOV ir kt.). Programą galima rasti „Windows“, „Linux“ ir „Mac“ iš oficialios svetainės.

Suspausti vaizdo įrašą naudojant rankinį stabdį yra gana paprasta. Atlikę kelis veiksmus galime optimizuoti vaizdo įrašą ir įkelti jį į internetą su pagrįstu svoriu.

  • Atidarome programą, einame į „Atidaryti Šaltinis -> Failas"Ir mes pasirenkame vaizdo įrašą, su kuriuo ketiname dirbti. Šiam pavyzdžiui pasirinkome 65 MB vaizdo įrašą.

  • Kaime "Išsaugoti kaip", spustelėkite"Naršyti"Ir mes pasirenkame aplanką, kuriame vaizdo įrašas bus išsaugotas, ir pavadinimą, kurį jis turės, kai bus suspaustas.

  • Skirtuke "Santrauka"Mes pasirenkame formatą"MP4"Ir mes pažymime variantą"Optimizuotas žiniatinklis”.

  • Tada spustelėkite skirtuką "Vaizdo įrašas"Ir mes užtikriname, kad"Vaizdo įrašų kodekas"Pasirinkta yra"264 (x264)”.

  • Dabar, kai turime viską paruošę, belieka spustelėti žalią mygtuką "Pradėti kodavimą“. Programa pradės glaudinti vaizdo įrašą pagal ką tik nurodytas gaires.

Kai procesas bus baigtas, 65 MB vaizdo įrašas, kurį naudojome šiame pavyzdyje, buvo sumažintas iki 5 MB. Tai yra, naudojant šį suspaudimo metodą, jo dydis buvo sumažintas iki viena dešimtoji originalo.

Tai greičiausias ir patogiausias būdas suspausti vaizdo įrašą neprarandant kokybės, tačiau rankinis stabdys turi daug daugiau konfigūravimo parinkčių. Taigi, jis taip pat leidžia retušuoti kitus aspektus, pvz., FPS, vaizdo skiriamąją gebą ir matmenis, garsą ar subtitrus ir kt. Šia prasme rankinis stabdys yra labai universalus įrankis.

Kaip suspausti vaizdo įrašus „Android“.

Jei turime mobilųjį su gera kamera ir norime savo įrašais dalytis socialiniuose tinkluose ar siųsti per WhatsApp ar Telegram, patartina jų dydį sumažinti. Gera programa, kuri gali padėti mums padaryti vaizdo įrašus lengviau valdomus Vaizdo įrašo suspaudimas.

Atsisiųskite kompaktišką QR kodo vaizdo įrašą Kūrėjas: Mel studio programėlės Kaina: Nemokama

Tai daug paprastesnė programa nei rankinis stabdys ir nesiūlo tiek daug konfigūravimo parinkčių. Tačiau vaizdo įrašus galime suglaudinti tikrai intuityviai.

  • Atsidarome Video Compress programėlę ir pasirenkame vaizdo įrašą, su kuriuo norime dirbti.
  • Spustelėkite "Suspaustivaizdo įrašą”.
  • Kitame ekrane pamatysime galimas glaudinimo parinktis. Rezultato kokybė priklausys nuo nustatyto suspaudimo laipsnio. Mes pasirenkame mus labiausiai dominantį variantą.
  • Programa automatiškai pradės glaudinti vaizdo įrašą.

Jei pateksime į meniu "Suasmenintas“, Įrankis taip pat suteikia galimybę pasirinkti tikslų vaizdo įrašo skiriamosios gebos ir pralaidumo lygį, kurį norime taikyti.

Vaizdo įrašų glaudinimas iOS

„IPhone“ kameros yra puikios, tačiau tai taip pat reiškia, kad jei išnaudosime visas jų galimybes, generuosime didelius vaizdo įrašus. Norėdami tai išspręsti ir turėti daugiau valdomų failų, galime naudoti tokias programas kaip Vaizdo kompresorius(pasiekiama iTunes ČIA).

Jo veikimas labai paprastas: pasirenkame vaizdo įrašą, kurį norime konvertuoti, pasirenkame raišką (FullHD, HD, 480p ir kt.) ir bitų perdavimą bei suspaudžiame vaizdo įrašą. Taip lengva!

Išvados

Išbandžius keletą įrankių, man aišku tik tiek, kad jei norime išlaikyti aukščiausią įmanomą kokybę, geriausia nemokama programa, kurią galime naudoti, yra rankinis stabdys. Mobiliosios programos nėra blogos ir gali būti geras pasirinkimas norint bet kuriuo metu išsisukti iš bėdų, tačiau jos nėra tokios universalios ir galiausiai tai pastebima galutiniame vaizdo įraše. Jei siekiame profesionalių rezultatų, be jokios abejonės, geriausia rinktis stalinius kompresorius stacionariuose kompiuteriuose.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found