Kaip atkurti gamyklinius „Android TV Box“ nustatymus

„Android TV Box“ yra labai panašus į mobilųjį telefoną. Taip, jis turi skirtingą lustą ir šiek tiek keičiasi sistemos sąsaja, bet iš esmės ji praktiškai ta pati. Todėl po ilgo naudojimo arba jei turime veikimo problemų, kaip ir mobiliajame telefone, tai būtina gamyklinių duomenų atkūrimo įrenginys.

Tai mes taip pat norėsime padaryti, jei susidursime su galima „plyta“. Kai atkursime gamyklinius nustatymus, TV dėžutė bus suformatuota su tomis pačiomis programomis ir pradiniais nustatymais, kaip ir pirmą kartą išėmus įrenginį iš dėžutės. Tai yra tai, kas paprastai žinoma kaip „atstatymas“.

Gamyklos atstatymas prieš kietąjį atstatymą: koks skirtumas?

Yra 2 „formatų“ arba gamyklinių duomenų atkūrimo tipai:

 • Gamykliniai nustatymai: Tai paprasčiausias procesas. Tai atliekama iš įrenginio nustatymų meniu ir grąžinama TV dėžutė į gamyklinę būseną. Duomenys, nustatymai ir programėlės, kurias įdiegėme ranka, ištrinami, tačiau standartiškai įdiegtos programos išsaugomos.
 • Sunkus nustatymas iš naujo: Kietasis atstatymas yra toks pat kaip gamyklinių parametrų atkūrimas, ištrinami duomenys ir išsaugomos iš anksto įdiegtos programos. Norėdami atlikti standųjį atstatymą, paprastai turime atlikti tam tikrą mygtukų derinį, kad pasiektume įrenginio atkūrimo meniu ir iš ten atliktume ištrynimą. Paprastai tai daroma, kai sistema sugadinta arba net negalima pasiekti „Android“ darbalaukio.

Kai iš naujo nustatysime „TV Box“, programos veiks taip pat greitai ir sklandžiai, kaip ir pradžioje.

Svarbus pranešimas: ar jūsų „Android“ yra įsišaknijęs?

Prieš pradedant atkurti „Android TV Box“ sistemą, svarbu pagalvoti, ar įrenginys yra įsišaknijęs, ar ne. Jei taip, turime būti labai atsargūs, nes kai kuriais atvejais gamyklinių parametrų atkūrimas „Android“, kai turime pagrindinius leidimus, gali sukelti visiškas prietaiso užsikimšimas.

Kad taip nenutiktų, raskite konkrečią TV Box prekės ženklo ir modelio nustatymo iš naujo mokymo programą. Jei skaitome šias eilutes ir mūsų įrenginys jau užrakintas arba kabo įkrovos meniu, patikrinkite 2 metodą, kurį paaiškiname šiek tiek toliau, o įeidami į atkūrimą taip pat ištrinkite talpyklą, spustelėdami „Išvalyti talpyklos skaidinį“. Tikimės, kad to pakaks, kad „Android“ vėl tinkamai įkeltų.

Kaip atkurti „Android TV Box“ gamyklinę būseną (gamyklinių parametrų atkūrimas)

Jei TV Box vis tiek reaguoja gerai ir vis tiek leidžia naršyti skirtinguose meniu ir nustatymuose, greičiausias dalykas yra atkurti gamyklinius nustatymus.

 • Atidarome įrenginio programų sąrašą.
 • Mes einame į meniu "Nustatymai"Arba"Nustatymas„Iš Android TV Box. JEI įrenginys yra anglų kalba, jis bus rodomas pavadinimu „Nustatymai"Arba"Konfigūracija”.
 • Spustelėkite "Sandėliavimas ir restauravimas”.
 • Pasirinkite "Atstatyti gamyklinius duomenis”.
 • Šiame naujame lange pasirinkite "Atstatyti gamyklinius duomenis”.

Įrenginiui atkūrus gamyklinius duomenis (tai procesas, kuris gali užtrukti kelias minutes), galime pakartotinai naudoti visas iš anksto įdiegtas programėles, atsisiųsti programas ir atlikti norimus tinkinimo nustatymus.

2 būdas: kaip iš naujo nustatyti televizoriaus priedėlio gamyklinius duomenis naudojant Hard Reset

Šį antrąjį metodą naudosime tada, kai TV dėžutė veikia tikrai blogai. Kaip ir tada, kai iš naujo nustatome „Android“ mobiliojo telefono gamyklinius duomenis, „TV Box“ taip pat leidžia tai padaryti paspaudus mygtuką.

Procesui atlikti mums reikia 2 indų: dantų krapštukąiš medienos - arba bet koks kitas "smaigalys", pagamintas iš nelaidžios medžiagos, o ne metalo - ir USB klaviatūra -Kai kuriose TV dėžutėse pakanka nuotolinio valdymo pulto.

 • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atjungti įrenginį nuo laido, kuris veda į maitinimo lizdą.
 • Paimame dantų krapštuką ir įkišame į AV arba SPDIF prievadą. Jei darysime šiek tiek spaudimo, tai pastebėsime yra mygtukas, kuris šiek tiek duoda, padarydami savotišką paspaudimą.
Spauskite atsargiai, neapkraukime prievado.
 • Pastaba: kai kurios TV dėžutės turi savo angą su mygtuku Reset.
Šioje televizoriaus dėžutėje yra atstatymo anga.
 • Kelias sekundes paspaudžiame mygtuką AV / Reset, tada vėl prijungiame maitinimo laidą.
 • Nenustodamas spausti, laukiame, kol prasidės TV dėžutė. Tai gali užtrukti 5–10 sekundžių.
 • Užuot paleidę sistemą kaip įprasta pereisime į atkūrimo režimą. Dabar galime nustoti spausti dantų krapštuku.
 • Atkūrimo ekrane perkelsime žymeklį į parinktį "Išvalyti duomenis / atkurti gamyklinius nustatymus“. Jei TV Box valdymas neveikia, turime prijungti USB klaviatūrą (rodyklėmis slinkti ir tabuliavimo klavišu, kad paspauskite Enter).

 • Mes priimame ištrynimo patvirtinimo pranešimą (“Ir tai yra”).

Sistema ištrins visus duomenis ir paleis iš naujo. Šis procesas gali užtrukti kelias minutes. Nebent TV dėžutė bus negrįžtamai sugadinta, įrenginys greičiausiai vėl veiks kaip pirmą dieną.

Kaip paskutinę pastabą, pakomentuokite, kad šio mokymo programos ekrano kopijoms naudojau „Scishion V88“. Internete mačiau, kad kietasis atstatymas taip pat veikia daugelyje kitų televizorių dėžučių, tokių kaip MXQ ir M8S. Jei turime „Xiaomi Mi TV Box“, ir šiuo klausimu neturėtų kilti daug problemų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found