10 geriausių 2018 m. „Android“ planšetinio kompiuterio žaidimų – laimingasis „Android“.

Bet kuriuo budu, žaidimai visada yra malonesni dideliame ekrane. Jei turime 10 colių, esame tikri, kad įspūdinga grafika mums patinka labiau nei 5 ar 6 colių skydelyje. Jei taip pat neturime pusiau tinkamos konsolės, planšetinis kompiuteris gali tapti mūsų numatytuoju vaizdo žaidimų įrenginiu be didelių problemų.

Taip pat galime pridėti žaidimų pultelį arba belaidį valdiklį, kad pagerintume kai kurių pavadinimų grojimą, nors dauguma „Android“ žaidimų yra skirti mėgautis jutikliniu režimu.

Bet kokiu atveju, čia yra geras sąrašas žaidimai, kurie gali nuveikti ilgą kelią gero planšetinio kompiuterio ekrane.

10 geriausių nemokamų žaidimų, skirtų „Android“ planšetiniams kompiuteriams, suskirstyti pagal žanrą

Toliau apžvelgsime geriausius „Android“ žaidimus, suskirstytus pagal žanrą. Pavadinimai, kuriuos neabejotinai galime išnaudoti savo vidutinės ar aukščiausios klasės planšetiniame kompiuteryje. Kaip įprasta tokio tipo sąrašuose, visi žaidimai yra nemokami ir jais galima mėgautis nemokant nė euro.

Into the Dead (veiksmo žaidimas)

Into the Dead yra išgyvenimo zombis, kuriame turime bėgti kaip velnio siela, kad nebūtume suvalgyti. Jis turi tikrai patrauklią grafiką ir įspūdingumą bei atmosferą, kuri neatitinka vidutinių. Be to, geriausia tai, kad galite žaisti neprisijungę be interneto ryšio.

Atsisiųskite QR kodą „Into the Dead“ kūrėjas: PIKPOK Kaina: Nemokamas

Asphalt Xtreme (lenktynių žaidimas)

„Asphalt“ serija yra viena geriausių, kurią galime rasti mobiliuosiuose lenktynių žaidimuose. Ji turi labai kruopščią grafiką, kuri yra labai artima tai, ką galėtume rasti konsolėse ir planšetėje jie yra džiaugsmas.

Su Xtreme pristatymu Gameloft kūrėjai patobulino titulą visais aspektais: kelių žaidėjų lenktynėse, daugiau nei 400 įvykių ir 50 automobilių, iš kurių galime rinktis iš sunkvežimių monstrų, bagių, pikapų ir net sunkvežimių.

Atsisiųskite QR kodą Asphalt Xtreme: Rally Racing Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

„Hearthstone“ (kortų žaidimas)

Tiesa ta, kad šis žaidimas mane sužavėjo. „Magic“ žaidėjas visą gyvenimą vertina tai, kad toks žaidimas kaip „Hearthstone“ egzistuoja, yra rinkoje ir yra 100% nemokamas tiek asmeniniuose kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose. Tinka Blizzard.

Tai kovos žaidimas, kurio metu mes turime iškviesti pakalikus ir burtus per kortas, kurias turime rankoje, kad sumažintume priešininko gyvybę nuo 30 iki 0 taškų. Dėl paprastos mechanikos ir geros mokymosi kreivės „Hearthstone“ yra ideali klasika, kurią galima mėgautis naudojant „Full HD“ planšetinio kompiuterio ekraną.

Atsisiųskite QR kodą Hearthstone Kūrėjas: Blizzard Entertainment, Inc. Kaina: Nemokama

Dragon Ball Legends (kortų kovos žaidimas)

Dragon Ball Legends yra naujausias franšizės žaidimas mobiliuosiuose įrenginiuose ir, be jokios abejonės, galingiausias grafiniu lygiu. Jei esame Goku ir kompanijos gerbėjai, tai yra žaidimas, kurį turėtume išbandyti savo planšetiniame kompiuteryje.

Nors tai nėra įprastas kovos titulas, kadangi kortomis atliekame kombinacijas ir specialias atakas, Legends yra labai patrauklus ir įdomus žingsnis į priekį. Be to, pristatomas naujas specialiai šiai progai sukurtas personažas – Sajanas Šalotinis česnakas.

Atsisiųskite QR kodą DRAGON BALL LEGENDS Kūrėjas: BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Kaina: Nemokamas

Rayman Adventures (platformos žaidimas)

Ar prisimenate „Super Mario Run“, skirtą „Android“? Puikus žaidimas, tiesa? Neigiama yra tai, kad jis buvo šiek tiek brangus ir žaidėjai tai pažymėjo savo reitinguose (3,7 žvaigždutės „Google Play“). „Rayman Adventures“ yra pavyzdys to, ką jie būtų galėję pasiekti „Nintendo“, jei būtų dirbę šiek tiek geriau.

Šis puikus platformos žaidimas turi nepriekaištingą grafiką, žiaurų žaidimą ir yra daug turtingesnis visais aspektais nei santechniko žaidimas „Android“. Bėgimas ir šuolis, ypač išsiskiriantis platformų žanre su 4,6 žvaigždučių įvertinimu ir daugiau nei 10 mln. atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųsti QR kodą Rayman Adventures Kūrėjas: Ubisoft Entertainment Kaina: Nemokama

„Pocket Mortys“ (RPG žaidimas)

Šiuo metu galėtume kalbėti apie „Final Fantasy Brave Exvius“, „Fire Emblem Heroes“ ar kitus žinomus RPG. Tačiau šiandien mes rekomenduosime „Pocket Mortys“ – RPG, kuriame Ricko ir Morty pasaulis derinamas su klasikine „Pokémon“ žaidimų dinamika. Galima sugauti daugiau nei 200 kvailų Mortų!

Parsisiųsti QR kodą Pocket Mortys Kūrėjas: [suaugusiųjų plaukimas] žaidimai Kaina: Nemokama

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS mobilusis (šaudyklės tipo žaidimas)

PUBG yra vienas populiariausių „Battle Royale“ šaulių planetoje. Mobilioji versija buvo pristatyta 2018 m., „Google“ parduotuvėje jau buvo atsiųsta daugiau nei 50 milijonų kartų ir įvertinta 4,5 žvaigždutėmis.

Žaidimo dinamika labai paprasta: 100 žaidėjų nemokamai visiems, įstrigę 8 × 8 km saloje, pilnoje ginklų, transporto priemonių ir reikmenų. Gera grafika ir malonumas garantuotas.

Atsisiųskite QR kodą PUBG MOBILE – NEW ERA Kūrėjas: Tencent Games Kaina: Nemokama

Sky Force Reloaded (arkadinis šaudmenų žaidimas)

Beveik to nesuvokdamas, šiame žaidime praleidau daugiau valandų, nei tikėjausi. Turiu jį PS4 versijoje ir taip pat išbandžiau mobiliąją versiją. Tiesiog puikus. Šis klasikinis „Marso žudikas“ perima geriausius žanro kūrinius 80-ųjų ir 90-ųjų par excellence, atnaujinant ją dabartinėmis grafikos detalėmis, kurios taip pat yra skystos kaip šilkas.

Jis turi labai aukštą 4,7 žvaigždutės įvertinimą „Play“ parduotuvėje ir daugiau nei 5 milijonus atsisiuntimų. Pavadinimas, kurį kiekvienas turėtų bent kartą išbandyti (ypač jei turime planšetinį kompiuterį su geru ekranu).

Atsisiųskite QR kodą Sky Force Reloaded Developer: Infinite Dreams Kaina: Nemokama

Injustice 2 (kovinis žaidimas)

Jei ieškome žaidimo, kuris išnaudotų mūsų brangaus ir prabangaus planšetinio kompiuterio pranašumus, tai gali būti geras pavyzdys. „Injustice 2“ naudoja geriausius DC kovinius žaidimus, skirtus konsolėms, ir perkelia jį į mobiliuosius įrenginius, išlaikant galingą grafinę apkrovą ir aukštą žaidimo galimybes.

Atsisiųsti QR kodą Injustice 2 Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokama

FIFA futbolas (sporto žaidimas)

Electronic Arts FIFA for Android yra šiuo metu populiariausias futbolo žaidimas mobiliesiems įrenginiams. Sukurkite komandą, mokykite savo žaidėjus, žaiskite ir laimėkite žaidimus. Grafika yra daugiau nei gera, jis turi individualios kampanijos režimą ir leidžia žaisti internete lygos rungtynėse.

4,3 žvaigždutės ir daugiau nei 100 mln. atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą FIFA Soccer Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šį sąrašą? Kokie žaidimai, jūsų manymu, geriausiai patinka planšetiniame kompiuteryje? Rekomendacijos komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found