Kaip žiūrėti „Amazon Prime“ vaizdo įrašą „Xiaomi Mi Box“ – „Happy Android“.

Įsigiję televizorių arba „Android“ mobilųjį telefoną tikitės, kad galėsite naudoti bet kurią „Play“ parduotuvės programą. Tačiau ne visos programos yra suderinamos su bet kuriuo įrenginiu. Visų pirma, jei turėsime įsišaknijusį terminalą, greičiausiai negalėsime įdiegti „Netflix“ tipo srautinio perdavimo programėlių. Kažkas panašaus atsitinka su „Amazon Prime“ vaizdo įrašas, kuri dar visai neseniai tiesiog jis nebuvo suderinamas su „Xiaomi Mi Box“. (ir daugelis kitų „Android TV Box“).

Kaip tada galime padaryti žiūrėkite „Amazon Prime“ naudodami „Mi Box“.? „Xiaomi“ dėžutė nėra įsišaknijusi, tačiau net ir tokiu atveju „Amazon“ srautinio perdavimo programa neleidžia jos įdiegti tradiciniais metodais daugumoje žymėjimo „Mi Boxes“. Ar yra perspektyvus sprendimas?

4 patikrinti būdai, kaip žiūrėti „Amazon Prime“ vaizdo įrašą „Xiaomi Mi Box“.

Neatsižvelgiant į problemas, susijusias su licencijomis, suderinamumu ir „Amazon“ ir „Google“ kovą perimti jų buvimą naujoje namų elektronikoje, yra 3 būdai „Amazon Prime Video“ žiūrėti „Mi Box“.

1 # Atnaujinkite į Android 9

2020 m. pradžioje „Xiaomi“ išleido vieną iš svarbiausių „Xiaomi Mi Box S“ atnaujinimų. Oficialus naujinys, perkeliantis „Android TV 9“ į visas Azijos įmonės multimedijos dėžutes. Viena iš didžiausių naujovių yra ta „Amazon Prime Video“ rodomas kaip iš anksto įdiegta programa sistemoje.

Todėl ieškokite bet kokių atnaujinimų, kurie gali būti laukiami jūsų Mi Box, ir atnaujinkite sistemą. Jei turite klausimų, peržiūrėkite šį vaizdo įrašą iš Solvetic kanalo.

Jei turite originalų „Xiaomi Mi Box“ – tai yra klasikinį modelį – vietoje „Mi Box S“, ši gudrybė jums netiks. Išbandykite šias kitas alternatyvas.

2 # Srautinė transliacija iš savo mobiliojo telefono ar kompiuterio

Lengviausias būdas žiūrėti „Prime Video“ nepalaikomame „Mi Box“ arba „Android TV Box“ yra „perduoti“. Tai yra, perduokite turinį iš nešiojamojo kompiuterio ar mobiliojo telefono. Tam mums tereikia turėti kompiuteris, suderinamas su „Miracast“ – dauguma jų – su įdiegta „Google Chrome“ naršykle.

 • Pirmiausia turime įsitikinti, kad tiek kompiuteris (arba išmanusis telefonas), tiek televizorius yra prijungti prie to paties WIFI tinklo.
 • Iš kompiuterio pasiekiame //www.primevideo.com/ per Google Chrome.
 • Mes pasirenkame serialą, filmą ar dokumentinį filmą, kurį norime pamatyti, ir atkuriame.
 • Spustelėkite 3 taškų mygtuką, esantį viršutinėje dešinėje naršyklės paraštėje, ir pasirinkite "Perduoti”.

 • Tada pamatysime iššokantįjį langą, kuriame bus rodomas suderinamų perdavimo įrenginių sąrašas. Mes pasirenkame Xiaomi Mi Box (arba mūsų TV Box).

 • Turinys bus pradėtas transliuoti per mūsų televizijos TV dėžutę.

3 # Naudokite „Prime Video“ iš „Google Chrome“.

Kitas sprendimas žiūrėti „Prime Video“ iš „Mi Box“ yra toks įdiekite „Google Chrome“ televizoriaus dėžutėje naudodami „sideloading“. The šoninis pakrovimas arba šoninis įkėlimas apima programų diegimą iš neoficialių parduotuvių.

Tai gana naudinga, kai programėlė mūsų šalyje nepasiekiama arba nesuderinama su mūsų Android įrenginiu dėl gamintojo apribojimų. Žinoma, labai svarbu, kad tokiais atvejais programas atsisiųstume iš patikimų šaltinių.

 • Pirmiausia atsisiunčiame ir įdiegiame failų naršyklę savo „Xiaomi Mi Box“. Galime naudoti ASTRO, bet veikia ir bet kuri kita Android failų naršyklė.
Atsisiųskite QR kodo failų tvarkyklę ASTRO Kūrėjas: App Annie Basics Kaina: Nemokama
 • Dabar atsisiunčiame „Google Chrome“ diegimo paketą APK formatu iš „APK Mirror“. Nukopijuojame jį į nešiojamąjį diską ir atidarome iš ką tik įdiegtos failų naršyklės.
 • Jei tai darome pirmą kartą šoninis pakrovimas, sistema paprašys mūsų leisti įdiegti nežinomos kilmės programas. Kai tai bus padaryta, mes diegiame „Chrome“ diegimo paketą.

Programėlių įkėlimas iš šono arba įkėlimas iš šono nerodomi „Android TV“ darbalaukyje arba pagrindiniame ekrane. Tam turime eiti į "Nustatymai -> Programos"Ir atidarykite atitinkamą programą. Šiuo atveju „Google Chrome“.

Taip pat galime įdiegti „Android TV“ paleidimo priemonę, kuri gali rodyti programas, įdiegtas iš neoficialių šaltinių. Pavyzdžiui, Šoninės apkrovos paleidimo priemonė arba HALauncher.

Atsisiųskite QR kodo šoninio įkėlimo paleidimo priemonę – „Android TV“ kūrėjas: „Chainfire“ kaina: nemokama Atsisiųskite QR kodo HALauncher - Android TV kūrėjas: ITO Akihiro Kaina: Nemokama

Tokiu būdu supaprastiname procesą pereidami į „Xiaomi Mi Box“ skyrių „Programos“, atidarydami naują ką tik įdiegtą paleidimo priemonę ir iš ten pasirinkę „Google Chrome“.

Įkelkite „Prime Video“ iš naršyklės

Dabar, kai įdiegėme „Chrome“, atidarome ją ir įkeliame //www.primevideo.com/ URL. Tačiau, kad galėtume pamatyti savo mėgstamas Prime Video serijas ir filmus, turėsime atlikti keletą pakeitimų:

 • Pirma, turime nepamiršti, kad „Chrome“ versija, kurią įdiegėme „TV Box“. skirtas Android mobiliesiems telefonams. Tai reiškia, kad navigacija nebus tokia sklandi, kaip norėtume. Norėdami tai išspręsti, galime naudoti „CetusPlay“, vieną geriausių „Android TV“ programų. Jo dėka savo mobilųjį telefoną galime naudoti tarsi pelę ar jutiklinį kilimėlį, kad naršytume daug patogiau. Pastaba: galime įsigyti ir pultelį su klaviatūra bei pneumatine pele (jie neverti daug ir yra itin praktiški).
Atsisiųskite QR kodą CetusPlay-Best Android TV Box, Fire TV Remote App Kūrėjas: CetusPlay pasaulinė kaina: nemokama
 • Galiausiai, jei „Amazon Prime“ neveikia tinkamai arba paprašys mūsų įdiegti „Amazon“ programą, atliksime šiuos veiksmus. Spustelėkite nustatymų meniu (3 taškų mygtukas), esantį viršutinėje dešinėje „Chrome“ paraštėje, ir suaktyvinsime versiją kompiuteriui. Taigi naršyklė atrodys taip pat, kaip ir asmeniniame kompiuteryje, o tai suteiks daug geresnę patirtį.

4 # Įdiekite ir paleiskite „Amazon Prime Video“ naudodami šoninis pakrovimas

Tikrai ne vienam bus įdomu, kodėl neįdiegiame „Prime Video“ ir neįkeliame jo per šoninį įkėlimą. Jei tai padeda mums įdiegti „Google Chrome“, tai turėtų būti tas pats „Amazon“ srautinio perdavimo programoje, tiesa?

Veiksmingai. Tokiu atveju turime tik atsisiųsti „Amazon Prime Video“ APK formatu (ČIA). Įdiegę naudojame Sideload Launcher arba atidarome ją tiesiai iš "Nustatymai -> Programos„Iš mūsų Xiaomi Mi Box.

Norėdami baigti, tiesiog turime prisijungti naudodami „Amazon“ paskyrą ir mėgautis.

Neskaitant komentuojamų metodųTaip pat galime įdiegti „Amazon Prime Video“ iš neoficialių šaltinių, tokių kaip „Aptoide“. Šią saugyklą užtektų įdiegti per paprastą Google paiešką. Gautas rezultatas būtų toks pat, kaip jei programą įdiegtume naudodami šoninį įkėlimą.

Galų gale atrodo, kad „Mi Box“ ir „Prime Video“ nesuderinamumo kilmė kyla iš „Google“ ir „Amazon“ kovos. Viskas tam, kad įsitvirtintume mūsų namų įrenginiuose. Taip, jie nori būti mūsų svetainės įrenginiuose. Bet taip pat ir mūsų virtuvėje, miegamajame ir pan., todėl kai kurie įrenginiai nustoja tarnauti kitiems.

Bet kokiu atveju ir bent iki tol, kol „Amazon“ nuspręs oficialiai palaikyti „Xiaomi Mi Boxes“ ir kitas televizoriaus dėžutes, neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik vadovautis vienu iš ką tik paminėtų saugaus elgesio būdų. Kaip visada, jei žinote kitų patarimų, kaip žiūrėti „Prime Video“ iš „Mi Box“ arba turite klausimų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found