10 „Android“ žaidimų su geriausia šiuo metu HD grafika (2020 m.)

Nekontroliuojama galia yra nenaudinga. Taigi, net jei žaidimas atrodo įspūdingai, jis nebus didelis dalykas, jei nebus tobulas žaidimas. Tai buvo pasakyta, HD mobilieji žaidimai Jie yra kasdienybė, o kai kurie jau turi grafiką, kuri konkuruoja net su pačių konsolių grafika.

Jei turite aukščiausios klasės telefoną su geru GPU ir dideliu patraukliu ekranu, galbūt norėsite išbandyti vieną iš šių AAA žaidimų, skirtų „Android“. Pavadinimai, kuriuose vyrauja gera grafikaTaip, bet su žaidimų patirtimi, kuri to verta.

10 geriausių AAA žaidimų mobiliesiems su geriausia 2020 m. HD grafika

Toliau bandėme sujungti skirtingų žanrų žaidimus: nuotykių, RPG, arkadų ir šaudymo žaidimus. Be jokios abejonės, tai gana subjektyvus sąrašas, todėl nedvejodami palikite savo nuomonę komentarų skiltyje su asmeninėmis rekomendacijomis.

Asfaltas 9: legendos

Pradedame nuo vieno iš mano mėgstamiausių. Aš esu arkadinių lenktynių, kaip ir klasikinio PS3 Blur, gerbėjas. Šis asfaltas turi tą pačią esmę: nuostabi grafika ir beprotiškas žaidimas tai atitolina jį nuo modeliavimo siekiant gryno ir paprasto linksmumo. Geriausia tai, kad norint juo mėgautis, nebūtina turėti ciborium mobile. Vienas iš žaidimų su geriausia „Android“ grafika, be jokios abejonės.

Atsisiųskite QR kodo Asphalt 9: Legends - New Racing Game 2020 Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Uždenkite Ugnį

Klasikinė šaudyklė, bet su kvapą gniaužiančia grafika. Šis stebuklas skirtas mobiliesiems įrenginiams turi daugiau nei 60 misijų neprisijungus ir įvairūs žaidimo režimai, įskaitant kelių žaidėjų režimą. Vienas geriausiai bendruomenės įvertintų AAA žaidimų, skirtų „Android“, įvertintas 4,7 žvaigždutėmis ir atsiųstas daugiau nei 10 mln.

Parsisiųsti QR kodą Cover Fire: nemokami šaudymo žaidimai Kūrėjas: Genera Games Kaina: Nemokama

Pakyla tamsa

Darkness Rises yra veiksmo RPG gana bendras ir linijinis, bet gana vizualus skyrius: tiesiog nuostabus. Kad atimtų kvapą. Didelė paskata, be grafikos, yra puikus pritaikymo lygis, kurį galime pritaikyti savo personažui, kur galime rinktis iš 4 pagrindinių klasių: kario, žudiko, burtininko ir barbaro. Hack'n'slash, kuriame turėsime nugalėti priešų bangas savo kirviu, kardu ar burtais, skambant gražiai ir labai gerai nušlifuotam vaizdui. Labai rekomenduojama, jei turime terminalą su galingu CPU ir geru AMOLED ekranu.

Atsisiųsti QR kodą Darkness Rises Kūrėjas: NEXON Įmonės kaina: Nemokama

Neteisybė 2

Filmo „Neteisybė: Dievai tarp mūsų“ tęsinys išlaiko viską, kas padarė jo pirmtaką puikiu. Kovinis žaidimas su 3 prieš 3 kovomis su kai kuriais geriausiais DC komiksų personažais, tokiais kaip Supermenas, Flash, Betmenas ar Green Lantern. Nors žaidimo eiga pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, iš esmės jis labai panašus į savo konsolinę versiją. Grafika pati patraukliausia, su ypatingais judesiais ir įspūdingumu kupinomis atakomis.

Atsisiųsti QR kodą Injustice 2 Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokama

Varžovai riteriai

Taip pat žinomas kaip „Riterių dvikova“. vienas geriausių HD nuotykių žaidimų, skirtų „Android“.. Sukurtas gerai žinomo Gameloft, tai vertikalus žaidimas, kuriame turime kovoti su kitais plaukeliais dvikovoje su ietimi ir žirgu. Viduramžių pavadinimas, galintis išnaudoti visas jūsų išmaniojo telefono galimybes su 3D animacija ir gana originalia bei smagia žaidimo dinamika.

Atsisiųskite QR kodą Knight Showdown Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokama

PUBG mobilusis

Jei ieškome pavadinimo, kuris galėtų pasinaudoti mūsų technine įranga, tai yra PlayerUnknown's Battlegrounds. Populiari šaudyklė, sukėlusi mūšio karališkąją karštligę, taip pat turi nemokamą versiją mobiliesiems telefonams. Daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų ir gana geras atnaujinimų dažnis kartkartėmis su įdomiomis naujienomis, kad šio puikaus išgyvenimo žaidimo liepsna gyvuotų.

Atsisiųskite QR kodą PUBG MOBILE – NEW ERA Kūrėjas: Tencent Games Kaina: Nemokama

Atjungtas dviratis 2

Jei jums patinka tipiški lenktynių žaidimai su dviračiais ir motociklais mobiliesiems telefonams, bet ieškote kažko šiek tiek tikroviškesnio, pažiūrėkite į šį pavadinimą. „Red Bull“ sukurta antroji „Bike Unchained“ pasiūlymų dalis kalnų dviračių lenktynės su tikrais dviratininkais, daug triukų ir įvairios natūralios aplinkos. Kitoks ir smagus sportinis žaidimas.

Atsisiųskite QR kodo dviratį Unchained 2 Kūrėjas: Red Bull Apps Kaina: Nemokama

Shadowgun legendos

Spalvinga šaudyklė su įspūdingais vaizdais. Žaidimas, kuris prisimins tokias AAA konsolių klasikas kaip Halo ir Destiny futuristinis prisilietimas ir „virš viršaus“ grafika. Tai nemokamas pavadinimas su kosmetikos prekių pirkimu programoje, nors žaidimo „chicha“ yra sutelkta vieno žaidėjo kampanijos režimu.

Atsisiųskite QR kodą Shadowgun Legends: FPS Shooting Games Online Kūrėjas: MADFINGER Games Kaina: Nemokamas

Sdorica saulėlydis

Visi saldainiai. Po 4 metų kūrimo Rayark Games išleido šį mažą brangakmenį su tikrai gražiu dizainu ir atmosfera. Jei jums patinka anime ir fantastikos pasauliai su nedideliu „Studio Ghibli“ posūkiu, peržiūrėkite šį RPG. Jūs nenusivilsite. Nepraleidžiami abu 2D animacijos scenos kaip garso takelis.

Atsisiųskite QR kodą Sdorica Kūrėjas: Rayark International ribota kaina: nemokama

2 linija: revoliucija

Vienas geriausių žaidimų, leidžiančių išnaudoti mūsų aukščiausios klasės išmaniojo telefono grafinę galią. Tai mobilioji gerai žinomo Korėjos MMORPG versija su įspūdingais vaizdiniais vandens ženklais, kurie sprogsta epinėse kovose iki 200 žaidėjų realiuoju laiku. Visi su gražus vaizdas, veikiantis naudojant Unreal Engine 4 variklį. Jei mūsų telefonas susidoroja ir mums patinka šis žanras, tai žaidimas, kurį tikrai turėtume bent kartą išbandyti.

Atsisiųskite QR kodo Lineage 2: Revolution Kūrėjas: Netmarble Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

Be šių ką tik aptartų žaidimų, randame ir kitų „Android“ skirtų pavadinimų su puikia grafika:

  • „The Elder Scrolls“: ašmenys: Bethesda yra vienas iš vaizdo žaidimų pramonės sunkiasvorių, o šis mobiliesiems skirtas Elder Scrolls pasižymi puikiu žaidimu, taip pat vienu iš labiausiai nušlifuotų trimačių grafikų, kurias galime rasti „Android“. | Atsisiųskite iš Google Play
  • Metalo beprotybė: kitoks žaidimas, pusiaukelėje tarp įprastų šaudyklės ir arkadinių lenktynių žaidimų. Jei ieškote kažko kitokio ir įdomaus, būtinai turėtumėte tai patikrinti. | Atsisiųskite iš Google Play
  • Liko išgyventi: Pirmojo asmens išgyvenimo šaudyklė, pilna zombių. Jame yra du žaidimo režimai: vienas solo, kuriame turime kovoti su nemirėliais, ir kitas režimas 2 prieš 2 žaidėjus, todėl nuotykiai tampa daug įdomesni, palyginti su klasikiniu viso gyvenimo zombių žaidimu. | Atsisiųskite iš Google Play
  • Call of Duty: mobilusis: CoD yra didžiausia pirmojo asmens šaudyklės žaidimų franšizė. Nuo tada, kai „Call of Duty: Mobile“ pasirodė mobiliuosiuose įrenginiuose, jis akimirksniu sulaukė sėkmės. | Atsisiųskite iš Google Play
  • Warhammer 40 000: Freeblade: tai vienas iš kelių „Warhammer 40 000“ žaidimų, kuriuos galima rasti „Play“ parduotuvėje. Vaizdinis malonumas, būtinas „Warhammer“ visatos gerbėjams. | Atsisiųskite iš Google Play

Esu tikras, kad palikau keletą žaidimų, tokių kaip Dragon Ball Legends, Tekken ar Dead Trigger, kurie taip pat yra to verti. Koks, jūsų nuomone, yra mobilusis žaidimas su geriausia šio momento grafika?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found