7 geriausios anekdotų programos, skirtos „Android“ – „Happy Android“.

Ar jums patinka trumpi juokeliai? O kaip dėl absurdiškų juokelių, girtų pokštų ar senų Jaimito juokelių? Šiandienos įraše mes skirsime keletą eilučių apžvalgai geriausios humoro programos kad galėtume smagiai juoktis iš mūsų „Android“. Mes pradėjome!

Geriausios anekdotų programos, skirtos „Android“.

Pirmas dalykas, kurį pastebėjome išbandydami įvairias „Play“ parduotuvėje esančias pokštų programas, yra tai, kad dauguma jų turi gana prastą sąsają estetiniu lygmeniu. Čia svarbiausia yra juose esančių anekdotų kokybė, todėl šiame sąraše mes sutelkėme dėmesį tik į tai: turinį. Nepaisant to, humoras yra vienas subjektyviausių dalykų gyvenime, todėl jei palikome kuriamą programėlę, kuri, jūsų manymu, yra būtina, nedvejodami palikite mums savo rekomendaciją komentarų srityje.

10 000 pokštų

Viena iš išsamiausių „Android“ skirtų anekdotų programų. Programėlėje yra meniu, kuriame visi anekdotai rodomi suskirstyti pagal kategorijas: nuo teisininkai, gyvūnai, girtuokliai, kanibalai, gydytojai ir kompiuteriniai pokštai tarp daugelio kitų.

Renkami ir trumpi, ir ilgesni juokeliai, o tiesa ta, kad nors yra daug senesnės medžiagos nei badas, kiti turi savo malonę. Jie tikrai privers jus garsiai juoktis, net jei tai nevalingai.

Atsisiųskite QR kodą 10 000 anekdotų Kūrėjas: LunaSoft Kaina: Nemokamas

Jajapp

Ši anekdotų programa išsiskiria iš kitų dėl savo gražios sąsajos. Elegantiškas ir modernus dizainas kuri apjungia daugiau nei 5000 anekdotų, suskirstytų pagal kategorijas (verslininkai, anekdotai, odontologai, sportas, žiaurūs ...).

„Jajapp“ leidžia dalintis juokeliais, pažymėti tuos, kurie mus labiausiai juokina, arba peržiūrėti atsitiktinius pokštus. Jei turėčiau rekomenduoti kokią nors pokštų programą, tai tikriausiai būtų ji.

Atsisiųskite QR kodą JaJapp! 5000+ juokelių Kūrėjas: Kangoo Apps Kaina: Nemokama

Juokingas Reksas

Chistoso Rex yra anekdotų programa, kurioje yra 122 anekdotai komiksų formatu. Pristatymas gana originalus, nes jame matome Tyrannosaurus Rex monologiniame plane pasakojantis savo repertuarą kietesnei už roką publikai. Visi anekdotai atliekami klausimo-atsakymo formatu, pavyzdžiui, "Ar žinote, kodėl...?" arba „Kaip tu sakai...“, ir nors kai kurie juokeliai yra labai blogi, kiti yra tikrai juokingi.

Programa labai paprasta: ji neleidžia žymėti, bet leidžia dalintis anekdotais JPG formatu per WhatsApp, socialinius tinklus ir kt.

Atsisiųskite Juokingą QR kodą Rex Bad and Funny Jokes Kūrėjas: argensoft Kaina: Nemokama

Akmenkaliai

Programa, kuri renka daugiau nei 600 klasikinių Simpsonų frazių, paimtas tiesiai iš šimtų serijos skyrių. Čia rasime Milhouse, Homero, Barto, Lizos ir kitų veikėjų garso įrašus, kuriuos galime atgaminti ir pasidalinti su draugais.

Sąraše yra tokios legendinės frazės, kaip „Lėktuvnešis žemyn!“, „Atsargiai, radioaktyvusis žmogau!“, „Daktaras Zaius, daktaras Zaius“, „Ei tu, alus mane“ ir daug kitų.

Atsisiųsti QR kodą Los Canteros: Frazės ir garsai Kūrėjas: guillefix Kaina: Nemokama

Trumpi juokeliai

Ši „Android“ skirta juokelių programa turi savo gerąją ir blogąją dalį. Blogoji dalis yra ta, kad joje yra daug daugiau skelbimų nei kitose šiame sąraše esančiose programose, todėl gali būti labai varginantis, jei programoje leidžiame gerai laiką.

Geroji dalis yra tai, kad apskritai anekdotai pasakojami su didele malone ir druska, o jų kokybė ribojasi su aukštesniu lygiu, viršijančiu vidutinį (o tai nereiškia, kad yra ir labai blogų juokelių). Tai įeina raupsuotųjų anekdotai, uošvės anekdotai, baskų anekdotai, anekdotai iš "mama, mamair kiti klasikiniai žanrai.

Atsisiųsti QR kodą trumpi ir geri anekdotai Kūrėjas: Radijo stotys FM AM Muzika Internete Naujienos ImaFrapps Kaina: Nemokamas

Filosoraptorius

Ar prisimeni velociraptor memai užduodi sau filosofinius klausimus? Jei jums patinka tokio tipo pokštai, kurie nuo absurdo pereina į protingus, negalite ignoruoti šios programos. Programa surenka 116 „Filosoraptor“ anekdotų ir apima bendrinimo mygtuką, leidžiantį siųsti juokingiausius pokštus per „WhatsApp“, „Telegram“, paštu ir kt.

Joje nėra daug turinio, nors medžiaga, kurią jis sudaro, visai nebloga. Puikiai tinka įdiegti, išsaugokite mums labiausiai patinkančius memus ir atsikratykite jų (deja, tai neduoda daug daugiau).

Atsisiųskite QR kodą Filosoraptor šaunūs juokingi anekdotai Kūrėjas: argensoft Kaina: Nemokama

Anekdotai visiems

„Anekdotai visiems“ – tai nauja visoms auditorijoms skirta „Chyster“ – pokštų programos, kuri tapo labai populiari „Google Play“ – versija. Programėlė apima gyvūnų juokeliai, sportas, mokslininkai, trumpi anekdotai ir kiti klasikiniai humoro žanrai.

Kaip naujovę, palyginti su kitomis panašiomis programėlėmis, paminėkite, kad kiekvienas pokštas turi garso mygtuką, kuris mums garsiai perskaito pokštą. Idėja originali, tačiau būtų įdomu, jei kūrėjai žengtų žingsnį toliau ir būsimuose atnaujinimuose anekdotams skaitytų naudotų „žmogaus“ įrašus, o ne taip nulaužtą Loquendo balsą. Bet kokiu atveju, humoro programėlė su daug medžiagos smagiam juokui.

Atsisiųskite QR kodo anekdotus visiems, juokaukite gerus anekdotus nemokamai Kūrėjas: MTheorySoft Kaina: Nemokamai

Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found