10 geriausių naujienų programų, skirtų „Android“ (2020 m.) – „Happy Android“.

Esame pasaulyje, kuriame prieiga prie informacijos vis labiau demokratizuojama. Nesigilindami į tokias temas, kaip interneto cenzūra, šiandien galima rasti daug informacijos šaltinių, kurie toli gražu nėra klasikinės televizijos naujienos ir bendrieji laikraščiai.

Todėl šiandien apžvelgsime keletą geriausių naujienų programos, skirtos Android. Programėlės, iš kurių galime centralizuotai pasiekti visą dabartinę informaciją ir aplinkoje, pritaikytoje palengvinti skaitymą planšetiniuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose.

10 geriausių programų naujienoms skaityti „Android“.

Skirtingai nuo tradicinių naujienų svetainių, tokio tipo programose galime susikoncentruoti visinaujienos iš įvairių žiniasklaidos priemonių, suskirstytos pagal temas. Labai praktiška skaitymui metro arba įprastomis mirusiomis akimirkomis.

Kalmarai

Puiki naujienų programa, parinkta pagal mūsų šalį ir asmeninius interesus. Leidžia išsaugoti straipsnius, blokuoti šaltinius, kurie mūsų nedomina arba įjungti įspėjimus. Geriausia yra jo sąsaja, kuri veikia su slinkti pusėje, kad pakeistumėte temas, ir yra integruotas skaitytuvas, su kuriuo galime netrukdydami skaityti įrašus ir keisti tokius aspektus kaip šrifto dydis.

Viena iš galingiausių platformų šiame sektoriuje sąsajos ir dizaino lygiu.

Atsisiųskite QR kodo SQUID – Kūrėjų naujienos: „Squid“ programos kaina: nemokama

Flipboard

Turbūt pati populiariausia naujienų programėlė ir vienas įspūdingiausių. Tai į žurnalą panašus formatas su vertikaliais perėjimais ir leidžia filtruoti pomėgius pagal temą. Tai taip pat suteikia vartotojui galimybę kurti žurnalus ar kolekcijas su mėgstamomis ar įdomiomis nuorodomis.

Pastaba banglentininkams: „Flipboard“ turi valdiklį, kurį galime prisegti prie darbalaukio. Labai kietas, bet eikvoja daug baterijos. Geriausia, patikrinkite naujienas tiesiai iš programos.

Atsisiųskite QR kodo „Flipboard“ kūrėją: „Flipboard“ Kaina: Nemokama

Maitinantis

Kaip rodo jo pavadinimas, tai yra „tiekimas“, kuris minta straipsniais ir naujienomis pagal mūsų interesus ir raktinius žodžius kuriuos norime kontroliuoti. Galime pažymėti įrašus, kad galėtumėte skaityti vėliau, tyrinėti naujus dalykus ir aiškiai bei lengvai bendrinti straipsnius. Sąsaja, nors ir švari ir minimalistinė, iš pradžių gali būti šiek tiek paini. Bet kokiu atveju, gera vieta neatsilikti nuo mūsų mėgstamų tinklaraščių.

Atsisiųskite QR kodą Feedly – ​​Smarter News Reader Kūrėjas: Feedly Team Kaina: Nemokama

Kišenė

Pocket yra įrankis, leidžiantis išsaugoti naujienas ir straipsnius, kuriuos matome internete, kad galėtume juos perskaityti vėliau. Gerai tai, kad skaityti per „Pocket“ paprastai yra daug maloniau, nes jis pašalina visus skelbimus ir turi tikrai puikių funkcijų, pavyzdžiui, podcast'o skaitytuvo. Tokiu būdu, jei mūsų akys pavargsta, galime pasirinkti bet kokias naujienas ir Pocket mums jas perskaitys. Tikrai galinga, kitokia ir praktiška programėlė.

Atsisiųskite QR kodo kišeninį kūrėją: skaitykite vėliau Kaina: Nemokama

Geek Tech

Naujienų programa ispanų kalba, kurios specializacija yra technologijos. Surinkite straipsnius iš tokių svetainių kaip AndroidPIT, Engadget, MovilZona ir kitų svarbių sektoriaus svetainių. Jame yra tamsus režimas, o sąsaja yra viena švariausių ir šviesiausių, kokią galime rasti „Android“.

Skirčiau 5 žvaigždutes, bet matau, kad „The Happy Android“ nepasirodo, todėl iš galutinio įvertinimo ketinu paimti pusę žvaigždutės. Anekdotai, puiki programa su naujienomis ir vadovėliais techie.

Atsisiųskite QR kodą Geek Tech – High Tech News Kūrėjas: GeekTech Kaina: Nemokama

Reddit

Reddit yra vienas didžiausių informacijos šaltinių pasaulyje. Naujienų kaupiklio, forumo ir socialinio tinklo derinys, kuriame galime sužinoti visas naujienas ir naujausias šio momento tendencijas. Tai kažkas panašaus į vyresnįjį brolį Mename Ispanų kalba, taupo – daug – atstumus. Jame yra tūkstančiai subredditų su pačiomis neįtariamomis temomis. Visa jūra duomenų ir turinio be jokio matomo fono.

Atsisiųskite QR kodą Reddit Kūrėjas: reddit Inc. Kaina: Nemokama

„Microsoft“ naujienos

Billo Gateso įmonė taip pat turi savo naujienų programėlę. Kaip ir kitos panašios platformos, ji renka naujienas iš kitų svetainių, kurias atrinko redaktoriai ir suskirstė pagal temas. Tai gana paprasta, bet labai aišku ir paprasta naudoti.

„Microsoft News“ yra didžiausia pasaulyje naujienų tarnyba, su daugybe turinio ir daugiau nei 440 mln. vartotojų. Tai visai neblogai.

Atsisiųsti QR kodą Microsoft News Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

Naujienos Respublika

Kita tikrai populiari visuotinių naujienų programa, kuri jau pasiekė milžinišką Daugiau nei 50 milijonų atsisiuntimų vien tik naudojant „Android“.. Jis siūlo suasmenintą turinį ir skyrių su geriausiais dienos vaizdo įrašais. Taip pat yra kitų kategorijų, tokių kaip politika, sportas, ekonomika, geek, kultūra, gastronomija ir kt.

Tai labai malonus skaitymas ir leidžia lengvai dalytis naujienomis, pridėti komentarų ir sekti svetaines, kurios mums labiausiai patinka. Vienintelis trūkumas, kurį galime pasakyti, yra tai, kad pagal numatytuosius nustatymus įjungiami tiesioginiai pranešimai, o tai paprastai daugeliui nepatinka. Laimei, jį galima išjungti.

Atsisiųskite QR kodą „News Republic“ – jūsų naujienos Kūrėjas: „News Republic“ Kaina: Nemokama

Mename

Tą patį gegužės mėnesį „Menéame“ pristatė oficialią „Android“ programą. Esame naujienų kaupėjas, turintis tikrai galingą komentarų skiltį, kuris yra vienas svarbiausių internetinių diskusijų forumų Ispanijoje.

Pati programėlė vis dar turi nemažai klaidų ir detalių, kurias reikia nušlifuoti, tačiau sąsaja yra tikrai patraukli ir intuityvi, todėl patobulinę šią informaciją galime atsidurti priešais vieną geriausių naujienų programų ispanų kalba. Android.

Atsisiųskite QR kodą „Menéame“ – oficialus programos kūrėjas: „Menéame“ Kaina: Nemokamas

Bet kuriuo atveju svarbu paminėti, kad yra ir a Neoficiali programa „Menéame“. (sukūrė Miguel Escribano), kuri turi daug funkcijų ir, beje, daug geresnį vartotojų įvertinimą. Taip pat palieku nuorodą čia, jei norėsite išbandyti.

Atsisiųskite QR kodą Menéame – programos kūrėjas: Miguel Escribano Kaina: Nemokama

Pasaulio laikraščiai

Programos pavadinimas aiškiai parodo. Naudodami šią programą galime apibendrintai peržiūrėti daugumą ispaniškai kalbančių laikraščių. Įtraukia laikraščiai iš daugiau nei 150 šalių su daugiau nei 6000 ribotų šaltinių.

Jei naršyklėje skaitome daugiau nei vieną skaitmeninį laikraštį, tai yra geras būdas juos visus gerai surinkti vienoje specialioje programoje. Apima skaitymo režimą, žymes, mėgstamiausius ir tinkinamą temą.

Atsisiųsti QR kodo pasaulio laikraščius Kūrėjas: Bazimo Kaina: Nemokamas

Ir ką tu galvoji? Kokias programas mėgstate skaityti naujienas iš savo mobiliojo telefono?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found