Kaip greitai ir be vargo konvertuoti WAV failus į MP3

Daugelį metų buvau garso formatų vergas. Iš pradžių, kai nebuvo net interneto, dainas iš radijo įrašydavau į kasetę. Tada atkeliavo muzikiniai kompaktiniai diskai ir mes pradėjome naudoti mini sistemą kopijuoti į kasetę. Netrukus po to atsirado skaitmeniniai formatai, ir mes pradėjome tvarkyti WAV, MP3, WMA failus ir daugelį kitų tuščiuose kompaktiniuose diskuose ir MP3 grotuvuose.

Visi šie peršokimai iš vieno garso formato į kitą yra tikras vargas. Todėl svarbu žinoti, kokias programas naudoti kiekvienam savo poreikiams. Vienas iš labiausiai paplitusių konvertavimo būdų yra failų konvertavimas WAV į MP3.

Kas yra WAV failas?

Dainos ir garso įrašai WAV formatu užima daug daugiau vietos nei paprastas MP3, todėl suprantama, kad norime konvertuoti tokio tipo failus ir sutaupyti nemažai vietos saugykloje.

Taip yra todėl, kad WAV (bangos formos garso failas arba „bangos formos garso failas“, sukurta Microsoft ir IBM) yra neapdorotas garso formatas – neapdorotas, nenupoliruotas. Jie yra garso failai be nuostolių, neprarandant kokybės ir be suspaudimo, todėl jie užima tiek daug vietos. Kad suteiktų mums idėją, viena minutė dainos WAV formatu prilygsta maždaug 10 MB.

Tai formatas, plačiai naudojamas muzikos pramonėje, tačiau šiuo metu daugelis žmonių pereina prie FLAC formato, nes jis naudoja glaudinimą, kad sumažintų failo dydį ir išlaikytų tą patį kokybės lygį.

Kaip nemokamai, greitai ir lengvai konvertuoti WAV failą į MP3

Jei turime daug dainų, podcast'ų ar bet kokio kito garso įrašo WAV formatu ir norime atlaisvinti vietos standžiajame diske, geriausia juos konvertuoti į MP3. Toliau pamatysime 3 skirtingus būdus, kaip tai padaryti:

  • Iš kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio.
  • Interneto keitiklio naudojimas iš naršyklės.
  • Naudojant mobiliąją programėlę.

Dainų konvertavimas iš WAV į MP3 iš Windows PC

Kai kurie daugialypės terpės grotuvai paprastai leidžia konvertuoti WAV garso failus į MP3, pvz., VLC arba Winamp, tačiau jie paprastai yra gana sudėtingi būdai. Jei nenorime, kad apsunkintų savo gyvenimą, paprasčiausia įdiegti nemokamą keitiklįFreemake garso keitiklis.

1- Įdiegę programą atidarome ją ir paspaudžiame mėlyną mygtuką «Garsas«.

2- Mes pasirenkame garso dainą, kurią norime konvertuoti į MP3.

3- Spustelėkite apačioje rodomą piktogramą „MP3“.

4- Atsiras naujas langas, kuriame galėsime pasirinkti MP3 failo kokybę konvertavimo rezultatas (96Kbps / 128Kbps / 192Kbps / 256Kbps / 320Kbps / Optimali ir pritaikyta kokybė).

5- Tada pasirenkame išvesties aplanką ir spustelėkite mygtuką «Pavirsti«.

6- Kai procesas bus baigtas, ekrane gausime tokį pranešimą.

Kaip matote, tai labai paprastas metodas, taip pat nemokama programinė įranga, su kuria galime konvertuoti failus iš WAV į MP3 su daugiau nei pagrįstu pritaikymo lygiu ir tikrai geru konvertavimo greičiu.

Kaip konvertuoti WAV failus į MP3 internetu, neįdiegus jokios programos

Jei nenorime kompiuteryje įdiegti jokios programos ir norime konvertuoti tik keletą dainų, galime naudoti ir internetinį konverterį.

Internetinis garso keitiklis yra tinklalapis, kuris, kaip rodo jo pavadinimas, naudojamas įvairiems garso failams konvertuoti. Atpažįsta daugiau nei 300 garso ir vaizdo formatų, ir ji gali konvertuoti failus į MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, AMR, MP2 ir M4R (skirta iPhone skambėjimo tonams).

Tiesa ta, kad tai itin intuityvus, nemokamas įrankis, kuris taip pat leidžia pasirinkti garso kokybės laipsnį.

Tiesa ta, kad po šio sunku rekomenduoti kitus internetinius garso keitiklius. Vis dėlto, jei norite pamatyti kitų alternatyvų, galite pažvelgti ČIA ir ČIA.

WAV failų glaudinimas į MP3 iš mobiliojo telefono („Android“)

Jei garso įrašai yra saugomi mobiliajame telefone, geriausia naudoti programėlę. „Android“ siūlo keletą nemokamų keitiklių „Play“ parduotuvėje, kurie visai nėra blogi.

Konvertuoti į MP3: Ši programa tokiu originaliu pavadinimu gali konvertuoti į MP3 iš tokių formatų kaip aac, wma, wav, ogg, flac, 3gp, aiff ir m4a ir kt. Konvertuokite vieną ar daugiau dainų vienu metu, taip pat, kai įdiegiate pirmą kartą, jis nuskaito vidinę atmintį ieškodamas kitų formatų failų, kad juos konvertuotų ir sutaupytų vietos.

Atsisiųskite QR kodą Konvertuoti į Mp3 Kūrėjas: inglesdivino Kaina: Nemokama

WAV į MP3 konverteris: Šis kitas keitiklis turi paprastesnę ir tiesioginę sąsają su labai dideliais mygtukais, kad galėtume tiesiai prie reikalo. Kaip ir ankstesnė programa, ji leidžia atlikti masines konversijas.

Atsisiųskite QR kodo WAV į MP3 keitiklį Kūrėjas: The AppGuru Kaina: Nemokama

Ir viskas. Jei žinote kokį nors kitą įrankį, leidžiantį efektyviai ir nemokamai konvertuoti WAV failus į MP3, nedvejodami pasidalykite informacija komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found