10 geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti Full HD ir 4K ekrano užsklandas

Užsklandos yra puikus estetinis elementas, suteikiantis asmeninio prisilietimo prie mūsų kompiuterio, mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio ekrano. Anksčiau kalbėjome apie tokias platformas kaip Walli, taip pat peržiūrėjome kai kurias geriausias „Android“ ekrano fono programas. Tačiau šiandien mes sutelksime dėmesį į geriausias svetaines, iš kurių galima atsisiųsti kai kurias tapetai didelės raiškos pats neįtikėtiniausias internetas.

Šiose svetainėse rasime aukštos kokybės vaizdus su tinkama raiška nuo Full HD iki 4K raiškos naujausiems monitoriams ir ekranams. Puiki susitikimo vieta praplėsti tapetų kolekciją aukščiausios kokybės medžiaga.

Geriausios svetainės, kuriose galima gauti kokybiškus aukštos raiškos tapetus

Prieš pradėdami atsisiųsti kaip išprotėję, turime atsiminti, kad turėtume gauti tik tuos fonus, kurie atitinka mūsų ekrano skiriamąją gebą. Pavyzdžiui, jei turime Full HD monitorių (1080p), turėtume naudoti 1920 × 1080 pikselių vaizdus, ​​nes jei naudosime didesnius ar mažesnius vaizdus, ​​sistema turės juos koreguoti ir negausime naudingo rezultato (jei maži vaizdai atrodys pikseliais, o jei jie yra senesni, skirtumo nepastebėsime).

1 - Wallhaven

Wallhaven yra Viena geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti tapetų. Jis turi labai platų labai didelės raiškos vaizdų repertuarą – nuo ​​Full HD iki 2K ir 4K Ultra HD. Geriausia iš visų yra bendra tapetų kokybė su geriausiomis iliustracijomis ir skaitmeniniu menu, kurį mačiau ilgą, ilgą laiką.

Šalia kiekvieno vaizdo turime redagavimo įrankį, kuriuo galime apkarpyti vaizdą, kad jis atitiktų mums reikalingą skiriamąją gebą. Taip pat radome įvairios dominančios informacijos, pvz., nuorodą į originalų autoriaus darbą (tokiose svetainėse kaip „Deviantart“ ir kt.), spalvų paieškas ir „žymų“ skiltį, skirtą panašiems tapetams atrasti.

Eikite į Wallhaven

2- ArtStation

„ArtStation“ – tai platforma, kurioje menininkai gali eksponuoti savo darbus ir iliustracijas, su galimybe įsigyti spausdintų leidinių, jei norėtume kokį nors jų kūrinį pasikabinti ant sienos namuose. Geriausia, kad visose iliustracijose yra atsisiuntimo mygtukas, kad galėtume jas atsisiųsti ir naudoti kaip ekrano foną.

Savaime suprantama, kad dirbant su ekspozicijos vaizdais, jie visi turi neįtikėtiną skiriamąją gebą, daugeliu atvejų pradedant nuo Full HD. Jei jums patinka koks nors kūrinys, nepamirškite ne tik atsisiųsti, bet ir parodyti savo palaikymą atlikėjui, palikdami komentarą, spausdami „patinka“ arba nusipirkdami plakatą / drobę. Yra tiesiog puikūs dalykai!

Eikite į „ArtStation“.

3-Zedžas

„Zedge“ yra svetainė, skirta tapetai ir skambėjimo melodijos mobiliesiems. Jame yra eklektiškiausių tapetų kolekcija, kuri atnaujinama kasdien ir kurioje galime rasti visko nuo Dragon Ball iliustracijų iki Nike tapetų, vaizdo žaidimų ar Ispanijos vėliavėlių.

Reikia pripažinti, kad taip, yra keletas vaizdų, kurie vertina žiaurią kokybę, gerokai aukštesnę nei vidutinė. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų šaltinių atsisiųsti didelės raiškos fono paveikslėlius mobiliesiems. Beje, ji taip pat pasiekiama programos formatu, skirta „Android“.

Eikite į Zedge

4 - HD tapetai

HD Wallpapers yra svetainė, kuri kasdien atnaujinama naudojant didelės raiškos fonus nuo 1080p. Vaizdai parenkami ranka, todėl turinio tvarkymas šiuo atveju turi tikrai specifinį svorį.

Puslapyje galima suskirstyti rezultatus pagal populiarumą ar įkėlimo datą, nors jame yra ir paieškos sistema bei kategorijų sąrašas (skaitmeninis menas, abstrakčiai, 3D, anime, įžymybės, sportas, architektūra ir kt.). Be to, atsisiunčiant, puslapis aptinka mūsų ekrano skiriamąją gebą ir siūlo mums geriausiai mūsų poreikius atitinkantį formatą. Dar šiek tiek būtų galima paprašyti. Vienintelis trūkumas yra tas, kad norėdami atsisiųsti vaizdą turime palaukti 10 sekundžių, todėl tai nėra pats patogiausias dalykas pasaulyje, jei norime vienu metu atsisiųsti daug lėšų.

Eikite į HD Wallpapers

5 - Reddit

„Reddit“ yra vienas didžiausių susitikimo taškų internete. Naujienų agregatorius? Socialinis tinklas? Tiesa ta, kad „Reddit“ yra sub-forumai visoms temoms ir, žinoma, tapetai taip pat turi savo nišą. 2 ryškiausi subredditai šiuo atžvilgiu yra / r / tapetai ir / r / tapetai.

Kartu jie turi daugiau nei pusantro milijono vartotojų bendruomenę, kuri nuolat įkelia didelės raiškos fono paveikslėlius. Dauguma vaizdų yra 1920 x 1080p dydžio, nors taip pat yra daug 2K ir 4K filmuotos medžiagos. Būtina pamatyti.

Eikite į / r / tapetai

Eikite į / r / tapetai

6- Paprasti staliniai kompiuteriai

„Simple Desktops“ yra svetainė tiems, kurie ieško minimalistiniai tapetai. JEI nemėgstate perkrautų tapetų (suprantama, jei esame įpratę, kad darbalaukyje yra daug piktogramų), čia rasite nemažai paprastų ir glaustų bei gražių vaizdų.

Visų fonų minimali skiriamoji geba yra 2880 × 1800 pikselių, o tai reiškia, kad visas turinys yra labai didelės raiškos. Geriausia, kad nėra net skelbimų.

Eikite į Paprasti staliniai kompiuteriai

7- Stalinis „Nexus“.

Desktop Nexus yra bendruomenė, kurioje menininkai ir fotografai įkelia savo HD fono paveikslėlius. Geriausia yra tai, kad galime su jais bendrauti, nes atsiliepimai yra labai palankūs, nes tai puiki vieta keistis nuomonėmis, patarimais ir gudrybėmis. Be to, jo garderobas tiesiog įspūdingas: šiuo metu jis turi Galima atsisiųsti daugiau nei pusantro milijono tapetų.

Jei esame tam tikros temos sekėjai, taip pat galime užsiprenumeruoti jų RSS, kad gautume pranešimus, kai bus paskelbtas naujas mūsų mėgstamiausios kategorijos fondas. Kaip ir kituose profesionaliuose gildijos tinkluose, visi tapetai yra iškirpti automatiškai, kad jie visada prisitaikytų prie mūsų ekrano raiškos. Dar šiek tiek būtų galima paprašyti.

8- WallpaperStock

WallpapersStock funkcijos viena iš pačių įvairiausių tapetų kolekcijų kuriuos galime rasti HD, Full HD, 2K ir 4K formatais. Dėl plataus šoninio meniu galime pasirinkti mus dominančią kategoriją (3D, gyvūnai, anime, filmai, įžymybės, variklis, gamta, muzika ir kt.) ir naršyti tarp tūkstančių ir tūkstančių galimų fono paveikslėlių.

Įdomi detalė yra ta, kad puslapis, kaip ir InterfaceLIFT, gali aptikti mūsų įrenginio ekrano skiriamąją gebą. Tokiu būdu po kiekvienu paveikslėliu pamatysime sąrašą su visais galimais formatais, paryškindami atitinkamą mūsų ekrano dydį.

Eikite į „WallpaperStock“.

9- Atleiskite purslų

„Unsplash“ yra platforma, kurioje tūkstančiai fotografų įkelia savo nuotraukas, kad apie save žinotų ir, beje, nemokamai būtų prieinamos visuomenei. Ši svetainė yra žinoma kaip didžiulis vaizdų bankas, ir, žinoma, joje taip pat yra skyrius, skirtas tapetams.

Daugiausia rasime fotografijų apie gamtą, peizažus ir architektūrą, nors tiesa ta, kad visko yra po truputį. Visa tai raiška nuo Full HD iki 2K ir Ultra HD. Be to, jei domimės fotografija, kiekvieno vaizdo faile rasime tokios įdomios informacijos kaip naudojama kamera, židinio nuotolis, diafragma, ISO ir kitos techninės detalės.

Eikite į Unsplash

10 – Platūs tapetai

Wallpapers Wide atitinka visus reikalavimus, kad būtų laikomas puikiu aukštos raiškos tapetų šaltiniu. Puslapis aptinka mūsų ekrano skiriamąją gebą, kad pasiūlytų mums pagal mūsų poreikius pritaikytus vaizdus, ​​jis klasifikuojamas pagal kategorijas, beveik nerandame keistos reklamos, o atsisiuntimai vyksta praktiškai iš karto.

Kiekvienam vaizdui galime rasti daugybę formatų, nuo HD iki 8K kai kuriais atvejais. Be to, įtrauktos žymos, kad galėtume ieškoti labai konkrečiomis temomis, visa tai naudojant paprastą ir malonią sąsają.

Eikite į „Wallpapers Wide“.

Jei turite „Android“ mobilųjį telefoną, pažiūrėkite į „Wallrox“ programą ir 4K fono paveikslėlius

Jei turite Android įrenginį su labai geros kokybės ekranu ir ieškote atitinkančių tapetų, būtinai turėtumėte išbandyti programėlę. Wallrox. Debesyje esančių fono paveikslėlių saugykla, siūlanti 2K raiškos vaizdus mobiliesiems telefonams su UHD ir QHD plokštėmis.

Iš viso surinkta daugiau nei 800 vaizdų, kuriuos visus rankomis sukūrė „Wallrox“ kūrėjas Ankit Anand. Tapetų kolekcija, ideali tiems, kurie mėgsta abstrakčius, psichologinius ir originalius fonus.

Atsisiųskite QR kodo Wallrox fono paveikslėlius 🔥 Kūrėjas: Double A Studio Kaina: Nemokama

Kita labai rekomenduojama mobilioji programa yra 4K tapetai, programa su daugiau nei 10 000 „Ultra HD“ ir „Full HD“ fono paveikslėlių, tiek statinių, tiek animuotų. Jame yra keletas įdomių detalių, tokių kaip galimybė automatiškai keisti foną, atsisiųsti vaizdus, ​​​​dalintis ir pažymėti. Sąsaja yra modernaus dizaino, o joje surinkta medžiaga paprastai yra labai geros kokybės. Viena populiariausių ir geriausiai įvertintų „Google Play“ ekrano fono programų.

Atsisiųskite QR kodo 4K fono paveikslėlius – automatinį fono keitiklį Kūrėjas: HD Pro Walls Kaina: Nemokamas

Viršelio vaizdas Dylano Kowalsky, įspūdingo skaitmeninio menininko, pasišventusio kurti tokius meno kūrinius, kokius matote įrašo pradžioje. Su kitais jo darbais galite susipažinti jo puslapyje ArtStation.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found