„Lenovo Moto Z Play“ apžvalga: puiki baterija ir puiki kamera, taip, pone!

Šiandien kalbėsime su jumis apie išmanųjį telefoną, kuris, nors oficialiai išleistas dar rugsėjį, dabar tampa tikrai patraukliu terminalu. The Moto Z yra aukščiausios klasės terminalai Motorola, ir „Moto Z Play“. yra versija Šviesa serijos. Terminalas vidutinis aukštas diapazonas kuris pasirodė rinkoje su oficialia 500 eurų kaina ir kurį dabar galime gauti už mažiau nei 350 eurų. Koks kainos ir kokybės santykis yra šis išmanusis telefonas dabar labai subalansuotas įrenginys tarp to, ko jis prašo ir ką siūlo.

Taigi pasinerkime į Moto Z Play apžvalga ir pažiūrėkime, su kokiomis kortelėmis žaidžia šis terminalas, kuris, pasak Motorola, yra tas geriau išnaudoja akumuliatorių šiandien virš visų bendrovės telefonų.

Dizainas ir ekranas

Kalbant apie dizainą, reikia pastebėti, kad susiduriame su moduliniu telefonu. Tai yra, tai yra išmanusis telefonas, prie kurio galime pridėti modulių ar techninės įrangos plėtinių. Todėl šis „Moto Z Play“ yra skirtas priimti modulius Moto Z modifikacijos Motorola (įtaisas, kuris eksponentiškai padidina kelis labai specifinius įrenginio aspektus).

Kalbant apie ekraną, matėte skydelį 5,5 colio AMOLED su FullHD raiška. Geras ekranas, kuris leis mėgautis nuotraukomis ir vaizdo įrašais su gražia laiminga šypsena veide.

Galia ir našumas

Kaip galėtų būti kitaip, šiame „Moto Z Play“ yra „SnapDragon“ procesorius, šiuo atveju „SoC“ „Qualcomm Snapdragon 625“. esant 2,0 GHz laikrodžio dažniui ir aGPU Adreno 506 Norėdami perkelti įrenginio grafiką. Kartu su 3 GB RAM, Mes susiduriame su terminalu su efektyvia ir kokybiška aparatine įranga, užtikrinančia našumą, gerokai viršijantį vidutinį, kuriame juda dabartinis vidutinis diapazonas.

Norėdami užbaigti techninės apdailos apvalinimą, jie yra įmontuoti 64 GB vidinės atminties (išplečiamas) ir Android 6.0 kaip laivui vadovaujantis kapitonas.

Kamera ir baterija

Atkreipiame dėmesį į stipriąsias terminalo puses, kurios yra ne kas kita, kaip fotoaparatas ir baterija.

Kalbant apie fotoaparatą, „Moto Z Play“ turi 16 MP galinį objektyvą su PDAF blykste (5 MP asmenukėms). Jei esame ne tik fotografijos mėgėjai, tai taip pat suteikia galimybę pridėti Hasselblad modulis , mod, kuris prideda tokias funkcijas kaip 10x optinis priartinimas ir blykstė Ksenonas. Arba modulis Insta-Share projektorius , modas, kuris telefoną paverčia projektoriumi galintis projektuoti vaizdus ir vaizdo įrašus iki 70 colių.

Akumuliatorius savo ruožtu turi greitą įkrovimą ir talpą 3510 mAh, kuris kartu su geru terminalo išteklių valdymu siūlo didžiausią iki šiol įmonės terminalo pateiktą autonomiją. Jei mums prireiktų baterijos pliuso, taip pat turėtume galimybę pridėti naują modulį, šiuo atveju a maitinimo blokas su 2200 mAh papildomos galios.

Kairėje: Hasselblad modulis | Dešinėje: projektoriaus modulis

Kaina ir prieinamumas

Kaip minėjome pradžioje, tai gali būti tinkamas laikas įvertinti Moto Z Play įsigijimą, nes Jo kaina šiandien negali būti patrauklesnė, 344 eurai (arba 379 USD pakeisti).

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie šį telefoną ir peržiūrėkite kitus pasiūlymus, pvz., skirtus Moto Z ir Moto modifikacijos, nedvejodami pažiūrėkite į nuorodą, kurią galite pamatyti toliau, „GearBest“ sutikimu.

„Moto Z Play“., terminalas su daugybe galimybių ir tai galiausiai pateikia daugiau nei priimtiną pardavimo kainą. Nepameskite to iš akių!

GearBest | Moto Z, Moto Z Play ir Moto Mods terminalai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found