Geriausios „Android“ skirtų tapetų programos – „The Happy Android“.

Tapetai arba tapetai yra būdingas elementas iš mūsų mobiliojo telefono. Milijonai žmonių gali turėti „Samsung Galaxy S7“, bet kiek jų tapetu yra „Galaxy S7“ su retro stiliaus astronautu su gėlių vaza ant galvos? Štai ką aš turiu galvoje!

Be kitų tinkinimo elementų, pvz., alternatyvių klaviatūrų, tinkintų piktogramų ar valdiklių, Tapetai pasižymi unikaliu stiliumi, suteikiančiu ypatingą ir skirtingą prisilietimą mūsų telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. Šiandien apžvelgiame kai kuriuos populiariausius fono paveikslėlius arba tapetų programas Saunus ir dirbo, ką galime rasti „Android“.

Geriausios programos, skirtos „Android“ ekrano fonams atsisiųsti ir tvarkyti

Deja, „Android“ yra pilnas klonų arba mažai veikiančių programų, o tai ypač pastebima tapetų programėlių srityje. Ir liūdniausia yra tai, kad daugelis iš jų netgi turi milijonus atsisiuntimų „Play“ parduotuvėje ...

Dėl šios priežasties į šį sąrašą įtrauksiu ne dažniausiai atsisiųstų ekrano užsklandų programas arba tas, kuriose yra didžiausia vaizdų atsarga, o tas, kurias manau pasiūlyti. originalūs fonai, kurių kokybė aukštesnė nei vidutinė.

Walli

Walli be jokios abejonės yra mano mėgstamiausia tapetų programa atnaujinant „Android“ pagrindinį arba užrakinimo ekraną. Jame siūlomi menininkų bendruomenės sukurti vaizdai, gerai klasifikuojami ir lengvai atsisiunčiami bei tvarkomi.

Jis neturi itin didelio katalogo, tačiau jį kompensuoja aukšta kiekvieno siūlomo vaizdo kokybė, be to, visiškai nemokamai.

Atsisiųsti QR kodą Walli – HD tapetai ir ekrano užsklandos Kūrėjas: Shanga Kaina: Nemokamas

Google tapetai

Google tapetų pasiūlymas puikus katalogas, kai kalbama apie gamtos ir kraštovaizdžio fotografiją. Jame taip pat siūlomi vaizdai, paimti iš „Google“ žemės, be galimybės automatiškai kasdien keisti ekrano foną.

Atsisiųskite QR kodo fono paveikslėlius Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Muzei Live Wallpaper

Muzei yra gyvų tapetų programa, kuri siūlo tapetai, kurie atnaujinami visą dieną, dažniausiai su skirtingais meno kūriniais. Galime pasirinkti iš jau turimų vaizdų arba sukurti savo derliaus vaizdų ciklus. Ypač tinka tiems, kurie mėgsta nuolat keisti savo terminalo fono paveikslėlį.

Atsisiųskite QR kodą „Muzei Live Wallpaper“ Kūrėjas: Romanas Nurikas ir Ianas Lake Kaina: Nemokamas

Vaporwave tapetai

Įdomi ir turtinga HD garų bangų stiliaus tapetų kolekcija. Vaporwave yra muzikinis žanras, atsiradęs 2010 m. sumaišius indie šokius su funk ir New Age muzika nuo devintojo dešimtmečio. Vaizdiniu lygmeniu galime pasakyti, kad tokie žaidimai kaip Karštoji linija Majamis Jie yra puikus pavyzdys, ką galime rasti šioje tapetų kolekcijoje: retro-modernūs vaizdai su ryškiomis spalvomis ir devintojo dešimtmečio kvapu.

Atsisiųskite QR kodo Vaporwave Wallpapers 🌴 (Vaporwave Fonai) Kūrėjas: M.A.A For Apps 🌊 Kaina: Nemokamas

Wallzy

Nemokama versija Wallzy pristato didelę aukščiausios kokybės vaizdų kolekciją, kurios niekur kitur nerasime, su daugybe kategorijų: minimalus, amoled, superheroes, Google, tipografija, modeliai, medžiagų dizainas ir žmonės. Taip pat suteikia galimybę retušuoti vaizdus pridedant teksto ir filtrų.

Atsisiųskite QR kodą Wallzy Nemokamai – Asmeniniai UHD fono paveikslėliai Kūrėjas: phpmalik Kaina: Nemokamas

Wallrox

„Wallrox“ yra tapetų programa su debesies paslauga. Jis siūlo 2K vaizdus su QHD ir UHD kokybe. Daugiau nei 700 kokybiškų tapetų, kuriuos galime lengvai ir greitai iškirpti, koreguoti ir tvarkyti. Programa yra nemokama, o tiesa ta, kad ji veikia sklandžiai.

Atsisiųskite QR kodo Wallrox fono paveikslėlius 🔥 Kūrėjas: Double A Studio Kaina: Nemokama

Žinoma, tai tik subjektyvus ir visiškai asmeninis sąrašas, todėl, jei žinote kokią nors kitą verta tapetų programą, nedvejodami pasidalykite ja komentarų skiltyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found