10 populiariausių „Android“ užrašų programų – laimingas „Android“.

Prieš tai, kai viską surašėme ant geltonų, rožinių ir spalvotų pašto ženklų. Dabar naudojant išmaniuosius telefonus mums nebereikia palikti po namus mažų popieriaus lapelių su užrašais, pirkinių sąrašu ir paskutine puikia idėja scenarijui, kuris neabejotinai pasisektų Holivude, jei kas nors, turintis šiek tiek proto, nuspręstų į jį investuoti.

Užrašų programėlės yra itin patogios: nešvaistote popieriaus, jais paprasta naudotis, be to, visos idėjos gali būti vienoje vietoje. Šiandien apžvelgiame kai kurias geriausias tokio pobūdžio programas, skirtas Android telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

10 geriausių programų, skirtų užrašams ir užrašams „Android“.

Daugelis mobiliųjų telefonų paprastai turi savo gamyklinę programėlę tokiam darbui. Jei mums nepatinka tas, kurį turime, arba mes tiesiog neturime jo įdiegę, galbūt norėsite pažvelgti į keletą populiariausių, kuriuos galima rasti „Play“ parduotuvėje.

1 – „Google Keep“.

Vienas iš didžiausių „Google Keep“ privalumų yra tai, kad jį galime pasiekti praktiškai iš bet kurio įrenginio su interneto prieiga. Nors ją įdiegėme tik mobiliajame telefone, tačiau jei po ranka turime naršyklę, visus savo užrašus taip pat galime pasiekti prisijungę prie „Google“ iš programų stalčiaus.

„Keep“ buvo optimizuotas bėgant metams, o dabar be užrašų, tai taip pat leidžia sudaryti sąrašus, mažus piešinius, įrašyti balso pastabas ar fotografuoti. Nemokama ir naudinga, kaip ir beveik viskas „Google“.

Atsisiųsti QR kodą Google Keep: užrašai ir sąrašai Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

2 - Evernote

„Evernote“ yra viena iš galingiausių programų, skirtų užrašams daryti. Jis turi daugybę funkcijų: įvairių tipų užrašus, organizacines funkcijas, bendrinamus užrašus, kelių platformų palaikymą ir kt.

Tačiau nuo 2016 m. jie pradėjo dengti nemokamą versiją, ir ji nebėra tokia patraukli, kaip buvo anksčiau. Jų prenumeratos planuose yra daug papildomų funkcijų ir debesies saugyklos vietos. Viena iš geriausiai mokamų programų, tačiau kaip nemokama paslauga, kitos alternatyvos lengvai suvalgo jūsų duoną.

Atsisiųskite QR kodą Evernote Kūrėjas: Evernote Corporation Kaina: Nemokama

3 – „OneNote“.

„Microsoft“ programa taip pat yra viena populiariausių. Galingas įrankis, kuris ne tik suderinamas su kitais Office formatais, bet ir gali naudoti Excel lenteles- Suformuokite mirtiną komandą su kitomis „Microsoft“ produktyvumo programomis.

Tai kelių platformų programėlė („Android“ / „iOS“ / „Windows“ / „Mac“), susieta su debesiu, o tai reiškia, kad iš mobiliojo galime pasiekti, pavyzdžiui, užrašus, kuriuos sukūrėme iš kompiuterio ir atvirkščiai.

Tai leidžia rašyti, piešti, daryti ekrano kopijas ir net nuskaityti dokumentus. Galime sukurti žymas, etiketes, sąrašus ir netgi klasifikuoti užrašus pagal jų svarbą.

Atsisiųskite QR kodą OneNote: Išsaugokite idėjas ir tvarkykite pastabas Kūrėjas: Microsoft Corporation Kaina: Nemokama

4- ColorNote

„ColorNote“ yra labai išsami „Android“ skirta užrašų knygelė. Tam nereikia prisijungti, bet jei tai darome, galime sinchronizuoti savo užrašus ir turėti internetines atsargines kopijas. Tai 100 % nemokama ir be skelbimų.

Tarp išskirtinių savybių randame tokius dalykus kaip:

 • Galime sukurti priminimus konkrečiai dienai ar laikui.
 • Leidžia prisegti pastabas ir sąrašus prie būsenos juostos.
 • Automatinis susiejimas: aptinka interneto nuorodas ir telefono numerius, įterptus į pastabas.
 • Organizavimas pagal kalendorių.
 • Spalvoti užrašai.
 • Užrašas užrakinamas slaptažodžiu.
 • 3 skirtingos temos (įskaitant temą tamsus).

Trumpai tariant, tikras stebuklas.

Atsisiųskite QR kodą ColorNote Notepad Notes Kūrėjas: Notes Kaina: Nemokamas

5- FairNote

„FairNote Notepad“ yra į saugą orientuota užrašų knygelė ir kontrolinis sąrašas. Jis gali gerai veikti verslo pasaulyje arba tiesiog norime geriausiu įmanomu būdu apsaugoti jautriausius užrašus.

FairNote naudoja AES-256 šifravimą kad apsaugotume programoje daromus užrašus, taip pat leidžia naudoti pirštų atspaudus kaip autentifikavimo režimas užrašams užšifruoti ir iššifruoti.

Mes galime susitvarkyti naudodami žymas ir etiketes, ir nors ji nesiūlo tiek daug parinkčių, kaip kitos šiame sąraše esančios programos, neabejotinai tai yra ta, kuri labiausiai galvoja apie vartotojo privatumą.

Atsisiųskite QR kodą „FairNote“ – užšifruoti užrašai ir sąrašai Kūrėjas: Tarique Kaina: Nemokamas

6- Medžiagos pastabos

Viena maloniausių užrašų programų, kurias galime rasti. Jis turi paprastą ir spalvingą sąsają, o juo naudotis labai paprasta. Tai leidžia blokuoti užrašus naudojant 4 skaitmenų PIN kodą, o svarbiausius užrašus pažymėti žvaigždutėmis, kad juos išsaugotume atskiroje kategorijoje.

Tai palengvina tam tikrų užrašų vietą dėl integruotos paieškos sistemos ir, žinoma, taip pat turi darbalaukio valdiklį. Jis neišranda dviračio, bet ką daro, tą daro gerai.

Atsisiųsti QR kodo medžiagą Pastabos: Spalvingi užrašai Kūrėjas: cw fei Kaina: Nemokama

7- ClevNote

Viena geriausių užrašų programėlių „Android“. Jis yra puikiai organizuotas ir pagal numatytuosius nustatymus turi keletą subkategorijų, kad palengvintų mūsų gyvenimą:

 • banko sąskaitos
 • Prekių sąrašas.
 • Gimtadienio sąrašas.
 • Tvarkyti puslapio ID.
 • Teksto atmintinė.

Ypač įdomi funkcija „Tvarkyti puslapio ID“, kurios dėka galime saugoti vartotojus ir slaptažodžius svetainių, kuriose lankomės reguliariai. Jis turi AES šifravimą ir leidžia kurti atsargines kopijas „Google“ diske.

Atsisiųsti QR kodą ClevNote – užrašų knygelė, kontrolinis sąrašas Kūrėjas: Cleveni Inc. Kaina: Nemokama

8- Išsaugokite mano užrašus

Užrašų bloknotas, kuris gali būti privatus sąsiuvinis arba kaip asmeninis dienoraštis, dėka jame esančios rašybos tikrinimo priemonės. Jis turi keletą papildomų funkcijų, tokių kaip galimybė piešti ir daryti garso įrašus.

Galime reguliuoti teksto dydį ir spalvą, jis veikia tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Tai leidžia kurti aplankus ir apsaugoti užrašus slaptažodžiu. Nemokama, nors su integruotais skelbimais.

Atsisiųsti QR kodą Keep My Notes – Notepad Kūrėjas: KiteTech Kaina: Nemokama

9- Paskaitų užrašai

Ši užrašų programėlė yra specialiai sukurta akademiniam pasauliui. Tai buvo vienas iš pirmųjų, kurie palaikė rašiklį, ir vis dar laikomas vienu geriausių. Jis palaiko PDF dokumentus ir leidžia įrašyti garsą ir vaizdo įrašą. Jis suderinamas su „OneNote“ ir „EverNote“. tikrai, puiki priemonė užrašams klasėje.

Pilna versija yra mokama, tačiau turi ir „bandomąją“ versiją, kurią galime išbandyti nemokamai.

Atsisiųskite QR kodo „LectureNotes“ (bandomoji versija) Kūrėjas: „Acadoid“ kūrėjo kaina: nemokama

10- Kalmarai

Sąrašą užbaigėme su Kalmarais. Ši užrašų programėlė taip pat palaiko rašiklį ir aktyvius rašiklius, jis turi vektorinės grafikos variklį, užrašus ir užrašų knygeles bei daugybę funkcijų.

Nemokama versija leidžia eksportuoti dokumentus į PDF. Bet geriausia, be abejo, yra mokama versija, kur galime importuoti PDF ir komentuoti, pabraukta ir kt., kol skaitome bet kokio tipo dokumentus ar knygas.

Atsisiųskite QR kodo Squid – užsirašykite ir žymėkite PDF failus Kūrėjas: Steadfast Innovation, LLC Kaina: Nemokamas

Garbingi paminėjimai

Su šiomis ką tik paminėtomis programėlėmis turėtume daugiau nei pakankamai, tačiau „Android“ vis dar yra daug kitų programų, kurių verta užsirašyti.

Mano užrašai

Programa, kurią galime naudoti kaip užrašų knygelę, dienotvarkę ar asmeninį dienoraštį. Priemonė mums leidžia rūšiuoti užrašus į skirtingus aplankus: kasdieniai, finansai, sveikata, asmeninis, apsipirkimas ir darbas. Be to, savo komentarus galime apsaugoti PIN kodu, slaptažodžiu arba piršto atspaudu.

Ją galima sinchronizuoti su Google Drive, o tai visai neblogai, tačiau iš neigiamos pusės reikia paminėti, kad programėlėje yra skelbimų ir rodomi integruoti pirkiniai, kas tokio tipo programėlėje dažniausiai nėra labai malonu. Bet kokiu atveju, puiki programa, įvertinta 4,5 žvaigždutėmis ir daugiau nei milijonas atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Mano užrašai – Notepad Kūrėjas: KreoSoft Kaina: Nemokama

FiiNote

„FiiNote“ yra pati įdomiausia užrašų programėlė, kuri priartina patirtį prie užrašų rašymo tikrame užrašų knygelėje. Užrašai surenkami ant popieriaus su kvadratėliais ir papildomai palaiko rašiklį.

Tai taip pat leidžia piešti ir piešti logotipus, kad galėtume rašyti naudodami virtualią įrenginio klaviatūrą, laisva ranka arba naudodami žymeklį ar skaitmeninį rašiklį. Taip pat galime įkelti vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir balso žinutes: trumpai tariant, labai universalus įrankis.

Atsisiųskite QR kodą FiiNote: greitai užsirašote Kūrėjas: skraidantis Kaina: Nemokamas

pas kurį gyveni?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found