Kaip nemokamai žiūrėti HBO (žinoma, legaliai) – „The Happy Android“.

Praėjusiais metais aptarėme Paypal akciją, su kuria galėtume gauti 2 mėn HBO ispanija nemokamai. Tiesa ta, kad tai buvo tikrai viliojantis pasiūlymas, nes neturėjo paslėpto atitikmens, tačiau šiandien tai jau nebeaktyvus pasiūlymas. Žinoma, kaip komentavome įraše „Geriausias HBO Ispanijos serialas, viršijantis 8 pagal IMDB“, platformoje yra beveik 100 pavadinimų, kurių vertinimas yra nepaprastai aukštas, todėl yra daug kokybiško turinio, kuris nėra patogus. pamesti iš akių.

Po kitų panašių straipsnių, tokių kaip „Kaip gauti „Netflix“ nemokamai“, šiandieniniame įraše paaiškinsime, kokias galimybes galime kuo ilgiau žiūrėti HBO nemokamai. Reikėtų patikslinti, kad taip, mes orientuosimės tik į legalius „patarimus“, palikdami nuošalyje bet kokią paslaugą ar piratinį metodą. Eime ten!

1 triukas: pasinaudokite nemokamu bandomuoju laikotarpiu

Skirtingai nuo „Netflix“, kuri be atrankos įdeda ir pašalina nemokamo bandomojo laikotarpio mėnesius, HBO Spain vis dar galime pasinaudoti 14 dienų nemokamai siūlo bendrovė visiems naujiems platformos vartotojams.

Žinoma, mes neturime laiko susipažinti su viskuo, kas mus domina, bet, be jokios abejonės, galėsime pamatyti daug pilnų serialų ir filmų, jei tai padarysime palyginti gerai.

Pastaba: pasibaigus nemokamam bandomajam laikotarpiui, sistema automatiškai apmokestins mus 8,99 € per mėnesį. Norint išvengti netikėtumų, prenumeratą patartina atšaukti iškart po registracijos (14 dienų bandomasis laikotarpis išlieka toks pat).

Išbandykite 2 savaites nemokamai HBO Spain

2 triukas: bendrinamos paskyros

HBO atveju paslauga siūlo 2 reprodukcijos vienu metu, o tai reiškia, kad galime pasikalbėti su šeimos nariu ir pasidalyti išlaidomis, kad HBO būtų mūsų atitinkamuose namuose už daugiau nei priimtiną kainą. Jis nėra nemokamas, bet yra artimiausias, kurį ketiname judėti griežtai įstatymais, be nemalonių paskutinės minutės staigmenų.

3 triukas: patikrinkite nemokamus savo šalies operatorių ir įmonių HBO pasiūlymus

Srautinio perdavimo platformų daugėja, o tai reiškia, kad daugelis operatorių ir telefono, šviesolaidžio ir kitų įmonių kai kurias iš šių paslaugų siūlo nemokamai. Na, "nemokamai" kabutėse, nes tam turime samdytis jų paslaugas, bet gali būti geras sandoris, jei išlaidų balansas mums pasiteisins.

Ispanijoje pvz. „Vodafone“ siūlo nemokamą HBO „Vodafone TV“ pasiūlymuose su paketais „Seriefanai"ir"Serieloveriai“, į kurį įeina neriboti duomenys ir skambučiai (100 Mbps šviesolaidis) kartu su HBO Spain ir kitų kanalų su užsakomu turiniu prenumerata.

Kalbant apie kitus operatorius, tokius kaip „Movistar“, panašu, kad bent jau kol kas nėra susitarimo siūlyti tokio tipo pasiūlymus.

4 triukas: pažiūrėkite į bakalėjos parduotuvę

HBO taip pat siūlo specialias reklamas kitais kanalais, pavyzdžiui, bendradarbiaudama su maisto ir bakalėjos prekių ženklais. Šiuo metu, pavyzdžiui, 2 mėnesius HBO Spain galime gauti nemokamai, nusipirkę 2 pakuotes Maxi Burger mėsainių bandelių iš Bimbo prekės ženklo.

Ši akcija bus aktyvi tik vasarą, tačiau į tai reikia atsižvelgti. Prisiminti! Prekybos centre jie taip pat siūlo tokio tipo nemokamus abonementus perkant tam tikrus produktus.

Tu gyveni EEUU? Gaukite nemokamą HBO bandomąją versiją per „Hulu“, „Prime Video“ arba „Roku TV“.

Toliau pateikti pasiūlymai neprieinami visame pasaulyje, bet jei gyvename Jungtinėse Valstijose, jie gali būti puikūs, kad gautume nemokamą HBO prieigą.

  • Apsilankykite oficialioje HBO.com svetainėje: Oficialioje HBO svetainėje šiuo metu siūloma 7 dienų bandomoji HBO Now versija. Prieiti galite iš ČIANors jei nesate suinteresuoti, nepamirškite atšaukti prenumeratos likus 24 valandoms iki bandomojo laikotarpio pabaigos (kitaip jie pradės mokėti 14,99 USD mėnesinį mokestį).
  • HBO nemokama bandomoji versija iš Hulu: Jei jau esame „Hulu“ klientai, mums pasisekė, nes platforma siūlo nemokamą „HBO Max“ bandomąją savaitę. Pasiūlymą galite pasiekti oficialioje jo svetainėje ČIA.
  • Nemokama HBO bandomoji versija iš „Amazon Prime Video“.: „Prime Video“ klientai taip pat turi pasiūlymą, labai panašų į „Hulu“ siūlomą. 7 dienas nemokamo HBO, kurį galime gauti iš šios nuorodos Amazon svetainėje.
  • Viena savaitė nemokama HBO iš „The Roku Channel“.: Roku kanale yra daug nemokamo turinio ir filmų, nors jei neturime pakankamai, visada galime pasinaudoti jo pasiūlymu kartu su HBO ir nemokamai išbandyti savo paslaugą 7 dienas. Kaip ir „Hulu“ ar „Prime Video“, pasibaigus bandomajam laikotarpiui, jie apmokestins mus 14,99 USD per mėnesį. Nepamirškite atšaukti, jei nesate suinteresuoti išlaikyti prenumeratos!

Be šių metodų, jei gyvename Jungtinėse Valstijose, taip pat turėsime galimybę nemokamai mėgautis HBO Max, jei turėsime prenumerata, sudaryta su AT&T.

  • „DirecTV Premier“.
  • „DirecTV Lo Maximo“.
  • AT&T TV dabar maks
  • U400 ir U450 televizoriai
  • AT&T Unlimited Elite belaidžio ryšio planas
  • AT&T Internet 1000

Turėdami bet kurį iš aukščiau paminėtų planų turėsime nemokamą prieigą prie viso HBO Max turinio. Norėdami tvarkyti HBO Max priedo prenumeratą, tiesiog prisijunkite prie HBO Max naudodami mūsų AT&T kredencialus.

Paskutinis patarimas: išbandykite kitas srautinio perdavimo paslaugas

HBO turi keletą geriausios kokybės serialų šiuo metu ir tai neginčijama, tačiau tai nėra vienintelė srautinio perdavimo platforma rinkoje. Jei nenorime mokėti už mėnesinį abonementą, visada galime keisti ir išbandyti kitas paslaugas, tokias kaip Amazon Prime Video, SkyTV, RakutenTV arba tiesiogines ir užsakomas sporto platformas, tokias kaip DAZN. Visi jie siūlo nemokamą bandomąjį mėnesį, todėl galime susieti keletą prenumeratų ir gerai praleisti sezoną žiūrėdami srautinį turinį neišleisdami pinigų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found