Kalbėkite naudodami „WhatsApp“ su kontaktais, kurių nesate įtraukę į darbotvarkę naudodami šią programą

Ne visada norime, kad kas nors būtų įtrauktas į mūsų kontaktų sąrašą kad galėtumėte su juo kalbėtis arba išsiųsti jam paprastą žinutę per WhatsApp. Ryškiausią pavyzdį matome verslo pasaulyje, kai esame priversti į mobilųjį telefoną įtraukti kliento kontaktą, jei norime jam išsiųsti WhatsApp žinutę.

Prieš kurį laiką mes jau matėme, kaip tai padaryti naudojant WhatsApp API. Tai labai praktiškas būdas siųsti žinutes numeriais, kurių mūsų darbotvarkėje nėra. Šiandien pateiksiu jums programą, skirtą „Android“, kuri naudoja šį „WhatsApp“ įrankį, kad tą patį procesą būtų galima atlikti supaprastintu būdu.

Kaip siųsti pranešimus kontaktams, kurių darbotvarkėje nėra, naudojant „Atidaryti WhatsApp“, skirta „Android“

Programos pavadinimas yra savaime suprantamas. “Atidarykite „WhatsApp“.„Tai nemokama programa, skirta Android, kuri naudojama būtent tam. Rašome telefono numerį ir „WhatsApp“ automatiškai atsidarys pokalbis, kad nusiųstume jam žinutę ir pasikalbėtume su juo. Žinoma, nebūtina, kad pridėtume šį numerį mūsų kontaktų sąraše.

Programėlės veikimas yra toks:

  • Mes atidarome programą "Atidarykite „WhatsApp“.”.
  • Rašome tarptautinį prefiksą ir telefono numerį, kuriuo norime susisiekti.
  • Mes paspaudžiame mygtuką "Atidaryti”.
  • „WhatsApp“ programa bus automatiškai atidaryta, kad galėtume kalbėtis nurodytu telefono numeriu.

Kaip matote, programa turi labai mažai paslapčių, ji taip pat padeda mums atlikti kitus dalykus, pvz., siųsti pokalbius sau.

Atsisiųskite programą „Atidaryti WhatsApp“

Atidarykite „WhatsApp“.„Tai nemokama programa, skirta „Android“, turinti aukštą 4,2 žvaigždutės įvertinimą ir daugiau nei milijoną atsisiuntimų „Google Play“. Programą galime atsisiųsti ir įdiegti iš toliau pateiktų dalykų LINK.

Svarbu pažymėti, kad yra labai panaši programa, kurią sukūrė ArabStor. Tai, apie ką čia kalbame, yra „Atidaryti naudojant WhatsApp (beta)“, pati populiariausia, ir ji yra ta, kurią pridėjome ankstesnėje pastraipoje esančioje nuorodoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės