Kalbėjimo laikrodis: programa, rodanti laiką balsu

Neseniai viename Android forume vartotojas paklausė, ar nebūtų programėlės, kuri pasakytų, kiek yra valanda, neišimant telefono iš kišenės, jį įjungiant ir patikrinus laiką. Vienintelis vartotojas, nusiteikęs jam atsakyti, buvo pasijuokti iš jo, net neatsakęs.

Tiesa ta, kad man tai taip pat nėra kvaila tema. Tai būtų funkcija, kuri galėtų praversti žmonėms, turintiems regėjimo problemų, be to, nereikėtų išimti iš kišenės mobilųjį, kaip komentavo Android forero. Taigi pradėjau ieškoti „Google Play“ ir nenuostabu, yra keletas programų, kurios balso pranešimais nurodo laiką.

„TellMeTheTime“, geriausias kalbantis laikrodis, kurį rasime „Android Play“ parduotuvėje

The Kalbantis laikrodis, taip pat žinomas kaip TellMeTheTime, yra nemokama programa, skirta „Android“, kuri būtent tai ir daro: šiltu pusiau robotišku balsu pasako jums laiką. „TellMeTheTime“ pranašumas yra tas, kad jis nelieka paviršiuje ir leidžia sukonfigūruoti keletą parinkčių.

Galime sukonfigūruoti įspėjimų intervalą, yra tobula ispanų kalba, leidžia suaktyvinti prisilietimu arba artumo jutikliu ir veikia be programos priekinio plano arba neįjungus ekrano.

Atsisiųskite QR kodo kalbėjimo laikrodį: TellMeTheTime Kūrėjas: Andreas Meyer Kaina: Nemokama

Trumpai tariant, puiki programa, kuri geriausiai atitinka savo tikslą. Jei ieškome kalbančio laikrodžio savo telefonui ar planšetiniam kompiuteriui, „TellMeTheTime“ yra programa, kurią tikrai turėtume išbandyti. Jo patvirtinimai, daugiau nei milijonas atsisiuntimų ir 4,2 balo „Google Play“ parduotuvėje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės