Geriausi IPTV grotuvai, galintys žiūrėti televizorių „Android“.

Santrumpos IPTV priklauso Interneto protokolo televizija, paslauga, naudojama kanalo ar stoties televizijos signalui pakartotinai perduoti internetu. Norint matyti tokio tipo turinį, jie dažniausiai naudojami M3U sąrašai, failo tipas, kuriame nurodomas IP, kurį naudoja kiekvienas televizijos kanalas transliuodamas savo signalą tinkle.

Tačiau nieko nedarome, jei turime tik M3U sąrašą su duomenimis iš internetinės transliacijos. Tam, kad galėtume matyti įvairius televizijos kanalus, mums taip pat reikės IPTV grotuvas arba klientas gali skaityti tokio tipo failus. Šiandienos įraše apžvelgsime kai kurias geriausias IPTV programas, skirtas žiūrėti tiesioginę televiziją internetu. Eime ten!

Geriausios IPTV programos, skirtos „Android“.

Prieš pradedant, reikia atsiminti, kad IPTV grotuvai yra būtent tokie, žaidėjai. Jei norime matyti, pavyzdžiui, ispanišką DTT per IPTV programą, kurios mums prireiks atsisiųskite atitinkamą failą su ryšio duomenimis ir įkelkite jį į mūsų grotuvą.

Pastaba: jei turite klausimų apie tai, kaip veikia visas šis procesas, peržiūrėkite kitą pamokos pavyzdį, kuriame paaiškinsime, kaip žiūrėti nemokamą ir legalią televiziją iš savo mobiliojo telefono naudojant KODI.

Rekomenduojamas įrašas: nemokamų ir legalių internetinių televizijos kanalų Lotynų Amerikoje sąrašas

GSE Smart IPTV

Su daugiau nei 5 milijonais įdiegtų GSE Smart IPTV yra vienas ryškiausių IPTV klientų, žiūrinčių internetinę televiziją. Grotuvas palaiko daugiau nei 45 vaizdo įrašų formatus ir 5 srautinio perdavimo formatus, siūlo suderinamumą su „Chromecast“., automatinis pakartotinis prisijungimas, subtitrų palaikymas, dinaminis kalbos keitimas ir įvairūs tinkinimo apvalkalai. Be to, jame yra gana paprasta naudoti sąsaja, kuri gali būti tikras pliusas, jei naudojamės pirmą kartą.

Atsisiųskite QR kodą GSE SMART IPTV Kūrėjas: droidvision Kaina: Nemokamas

IPTV Smarters Pro

Vienas iš išsamiausių ir geriausiai „Android“ bendruomenės įvertintų IPTV klientų. Su šia nemokama programa galime leisti tiesioginę televiziją naudodami M3U failus arba Interneto žiniatinklio adresai (URL).

Grotuvas yra suderinamas su Android TV, mobiliaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, leidžia nustatyti tėvų kontrolę, turi subtitrus, siūlo integraciją su kitais išoriniais grotuvais ir palaiko EPG.

Atsisiųskite QR kodo IPTV Smarters Pro Kūrėjas: WHMCS SMARTERS Kaina: Nemokama

VLC

VLC yra vienas geriausių kelių platformų ir atvirojo kodo daugialypės terpės grotuvų, kurį galime rasti, ir tiesa ta, kad jie dešimtmečius buvo kanjono papėdėje. Kaip galėtų būti kitaip, „Videolan“ programa, skirta „Android“, taip pat palaiko IPTV protokolą.

Norėdami tai padaryti, tereikia atidaryti grotuvą, spustelėti meniu piktogramą, duok mygtuką "Skleisti ir įveskite televizijos kanalo, kurį norime matyti mobiliajame telefone, URL.

Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama

Tingi IPTV

Lengvas IPTV klientas, kuris neužims daug vietos mūsų Android įrenginio vidinėje atmintyje. Kaip ir kitose minėtose programose, nėra iš anksto įdiegto vaizdo įrašo ar grojaraščio. Viskas, ką turime padaryti, tai pridėti mūsų IPTV nuorodos URL ir grotuvas padarys visa kita. Puikiai tinka žiūrėti tiesioginę TV, filmus, „YouTube“ vaizdo įrašus ir kt.

Lazy IPTV palaiko M3U failus, HTTP / HTTPS nuorodas, UDP ir YouTube nuorodos, taip pat interneto radijo grojimas. Jame taip pat yra tėvų kontrolės modulis ir įvairios tinkinimo temos.

Atsisiųskite QR kodą LAZY IPTV Kūrėjas: LazyCat programinė įranga Kaina: Nemokama

Puikus IPTV grotuvas

Kitas žaidėjas, kurio negalime ignoruoti dėl daugybės siūlomų funkcijų. Tai ne tik leidžia leisti IPTV turinį: palaiko vietinį vaizdo įrašų atkūrimą, turi nuotolinį valdymą per Perfect Cast IPTV, gali skaityti M3U ir XSPF sąrašus, taip pat palaiko EPG formatus XMLTV ir JTV.

Kaip ir ankstesniuose grotuvuose, jis nesiūlo iš anksto įdiegto turinio, tačiau kaip IPTV grotuvas yra pats išsamiausias, kokį tik galime rasti 2019 m. viduryje.

Atsisiųskite QR kodo tobulą grotuvą IPTV Kūrėjas: Niklabs programinė įranga Kaina: Nemokama

Kiti IPTV grotuvai

Nenorėčiau uždaryti šio sąrašo nepaminėdamas, mano nuomone, geriausiu šiuo metu „Android“ prieinamu grotuvu, ir tai yra ne kas kitas, o KODI. Tai nėra programa, skirta tik IPTV, tačiau ji turi priedą, leidžiantį žaisti televiziją internetu, o tai yra tikras stebuklas. Jei norite sužinoti, kaip tai veikia, peržiūrėkite nuorodą, pridėtą prie įrašo pradžios.

Susijęs įrašas: legalių IPTV paslaugų, skirtų žiūrėti televiziją internetu ir nemokamai mobiliajame telefone, sąrašas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found