Kaip paslėpti failus, programas, garso įrašus ir nuotraukas „Android“ – „Happy Android“.

Niekas neabejoja, kad mobilieji telefonai tapo tik dar vienu mūsų pratęsimu. Kaip ir staliniuose kompiuteriuose, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius naudojame įvairiai asmeninei informacijai saugoti. Kalbame ne tik apie savo banko duomenis, prieigos prie Facebook, Twitter ar WhatsApp slaptažodžius, bet ir apie neskelbtina informacija, pvz., asmeniniai dokumentai ir nuotraukos.

Kaip sakome, išmanieji telefonai tapo mūsų pačių pratęsimu, o daugeliu atvejų tai netgi patogu paslėpti tam tikras programas, failus ar nuotraukas kad mes nenorime, kad jis matytų, pavyzdžiui, mūsų 8 metų sūnėną, kai sekmadienio rytą ateis į mūsų namus.

Informacijos saugumas ir privatumas tampa vis svarbesni mobiliuosiuose įrenginiuose. Todėl šiandieninėje pamokoje apžvelgiame kelis efektyviausius būdus, kaip paslėpti nuotraukas, programas ar failus mūsų Android terminale, kad niekas nematytų, kad jų yra.

Kaip paslėpti nuotraukas ir vaizdo įrašus

Nors yra keletas terminalų, kurie suteikia galimybę paslėpti failus savaime, daugumoje „Android“ įrenginių turėsime naudoti trečiųjų šalių programas, kad paslėptume visus tuos dokumentus, kurių nenorime, kad kas nors matytų.

Kalbant apie nuotraukas ir vaizdo įrašus, viena iš dažniausiai šiuo tikslu naudojamų programų yra KeepSafe. Įdiegus galime sukonfigūruoti nuotraukas, vaizdus ir vaizdo įrašus, kad jie išnyktų iš mūsų galerijų ir vaizdų aplankai. Viskas, kas yra „KeepSafe“, dingsta iš likusių mūsų įrenginio galerijų, albumų ir programų.

Be šios labai naudingos funkcijos, KeepSafe leidžia mums pridėti papildomą saugumo lygį, kuris neleidžia niekam pasiekti programos, nebent žino atrakinimo PIN kodą. Jo aukščiausios kokybės versijoje taip pat yra kitų funkcijų: tokių kaip klaidingas PIN kodas, nesėkmingų prieigos bandymų žurnalai ir debesis, kuriame galime saugiai saugoti nuotraukas ir failus (paskutinė parinktis nemokama).

Atsisiųskite QR kodą Keepsafe Photo Vault: Slėpkite nuotraukas saugiai Kūrėjas: Keepsafe Kaina: Nemokamas

Kaip paslėpti bet kokio tipo failą ir padaryti jį nematomu

Apibendrintais atvejais, pvz., failai (ne tik nuotraukos: taip pat dokumentai, pdf, skaičiuoklės ir kt.), galime naudoti nemokamą programėlę Failas Slėpti ekspertą, taip pat žinomas kaip Slėpti ekspertą (Ne į temą: Ar aš vienintelis nekenčiu „ispaniškų“ anglosaksiškų programėlių pavadinimų? Ar ne geriau palikti jas tokias, kaip yra, užuot davus šlykščius pavadinimus?).

Norėdami paslėpti bet kokio tipo failus „Android“. Naudodami šią programą tiesiog spustelėkite aplanko piktogramą, esančią viršutiniame dešiniajame kampe, ir kaip failų naršyklė pasirenkame failus, kuriuos norime paslėpti. Tada spustelėkite "Viską paslėpti“. Taip lengva.

Failų slėpimo ekspertas taip pat siūlo galimybę pridėti slaptažodį, kad galėtumėte pasiekti. Pagrindinis, jei nenorime, kad kas nors įvestų Failų slėpimo ekspertą ir matytų visus mūsų „jautrius“ dokumentus.

Atsisiųskite QR kodą Slėpti ekspertą Kūrėjas: Slėpti programas Kaina: Nemokama

Kaip paslėpti programas „Android“.

Jei turite „Samsung“ įrenginį, tikriausiai galite paslėpti programas. Likusiems „Android“ naudotojams galime paslėpti visus standartinius PUA, kurių negalime ištrinti, arba kitas aukštos įtampos programas, kurių nenorime, kad kas nors matytų, naudodami tokias programas kaip Nova paleidimo priemonė.

„Nova“ paleidimo priemonė tarp savo funkcijų Ji turi galimybę, kuri ateina į mūsų plaukus, pašalinti bet kokią programą kad norime:

  • Mes ketiname "„Nova“ nustatymai”.
  • Spustelėkite "Programos”.
  • Mes einame į "Slėpti programas"Ir mes pasirenkame programas, kurių nenorime, kad jos būtų rodomos ekrane.

„Nova“ yra puiki paleidimo priemonė, tačiau, deja, slėpimo funkcija galima tik „Prime“ programos versijoje, todėl norint pasinaudoti šia funkcija savo terminale, reikia iš anksto sumokėti.

Atsisiųskite QR kodo Nova Launcher Kūrėjas: TeslaCoil programinė įranga Kaina: Nemokama

Kaip paslėpti dokumentus rankiniu būdu

Galiausiai, jei neįdiegsime jokios papildomos programos, taip pat galime neleisti, kad failas būtų rodomas mūsų galerijoje, naršyklėje ar bet kurioje kitoje programoje, atlikdami nedidelę gudrybę.

Mes tiesiog turime naudoti bet kurią failų naršyklę, suraskite failą ir pervardykite jį, pridėdami "." (taškas) pradžioje. Tokiu būdu „Android“ praleis failą ir neberodys. Tačiau tai netrukdo niekam kitam prieiti prie jo, pavyzdžiui, prijungus įrenginį prie kompiuterio.

Kaip matote, yra keletas būdų, kaip paslėpti ir paslėpti visų rūšių dokumentus ir informaciją „Android“. Kas tavo mėgstamiausias? Jei norite sužinoti daugiau apie privatumą „Android“, nedvejodami peržiūrėkite pamoką Kaip užšifruoti „Android“ įrenginį ir jo SD kortelę.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found