„Skaičiuoklė: žaidimas“, skaičiuoklės žaidimas – „The Happy Android“.

Šiek tiek matematikos niekada nepakenks. Kaip, įrašas apie matematiką? Na, aš nesu toks išprotėjęs! O gal taip? Tiesa ta, kad matematikos uždaviniai gali būti tikras galvos skausmas, kai reikia atlikti namų darbus ar darbą, ir jie tampa tikra plokšte ant mūsų galvos. Kai skaičiai tampa žaidimas ir iššūkis mūsų protui, viskas keičiasi ir netgi gali tapti priklausoma. Saugokis!

Skaičiuoklė: Žaidimas, pasisveikink su skaičiuotuvu!

Patys saugios vietos veteranai, kurie vis dar prisimena „Cifras y letras“, tą labai mitinį Ispanijos televizijos konkursą, kuris 90-aisiais buvo transliuojamas per pietus per La 2.

Skaičiuoklė: Žaidimas (“Skaičiuoklė: žaidimas " en español) yra nemokamas „Android“ skirtas žaidimas, kurio esmė yra tokia pati kaip ir anksčiau minėta TV šou: skaičiais, su kuriais turime žaisti (sudėti / atimti / padauginti / padalyti), kad gautumėte pageidaujamą rezultatą.

Žaidimo mechanika: Dunks taip pat gali būti įdomus

Skaičiuoklėje skaičiuotuvą naudosime kaip žaidimo įrankį. Iš esmės taisyklės yra labai paprastos:

  • Gaukite nurodytą rezultatą.
  • Negalime viršyti maksimalios judesių ribos.

Kiekvienam skaičiavimui turėsime tam tikrus skaičius ir operacijas su kuriais turėsime žaisti, kol gausime nurodytą skaičių. Galiausiai žaidimas yra labiau galvosūkis nei bet kas kitas, nes matematikos žinios yra minimalios. Svarbiausia yra rasti kelią į savo tikslą.

Įtraukiantis matematikos galvosūkis

Nors iš pažiūros tai gali atrodyti kaip lengvas žaidimas, Skaičiuoklė: Žaidimas tai gali tapti priklausomybę sukeliančiu žaidimu, kaip ir nedaugelis kitų. Tam padeda saikingas, bet nuolat augantis lygis, malonūs garso efektai ir žaidimo mylimas augintinis Clicky. Be to, jis turi tikrai puikų vertimą į ispanų kalbą.

Atsisiųskite QR kodo skaičiuotuvą: Žaidimo kūrėjas: Paprasta mašina Kaina: Nemokama

Jei jums patinka galvosūkiai ir norite išbandyti ką nors naujo bei pamatyti, kiek toli galite nueiti su savo privilegijuotu protu, nedvejodami pažiūrėkite Skaičiuoklė: Žaidimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found