HBUDS H1 Bluetooth ausinės: patogumas didžiosiomis raidėmis

Per pastaruosius metus „Bluetooth“ ausinių rinka eksponentiškai išsiplėtė. Dėl to vis sunkiau rasti vertingą porą, bent jau jei norime duoti tokias, kurios siūlo gerą kainos ir kokybės santykį.

HBUDS H1, ausinės, kurios iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti kaip kitos grupės, iš tikrųjų yra geriausia, ką aš kada nors turėjau iki šiol. Pasakykite, kad tai jau penktoji mano naudojama pora ir kad viena iš labiausiai vertinamų į ausis įstatytų ausinių savybių yra rankenos nuoseklumas.

HBUDS H1 apžvalgoje, belaidės ausinės su funkcionaliu dizainu ir geru sukibimu

Gamintojas didžiuojasi galėdamas pasakyti, kad jų H1 yra patogūs ir stabilūs, ir atrodo, kad šį kartą jie mums neparduoda. Kabliukas, laikantis juos už ausies, pagamintas iš lengvos, natūralaus išlinkimo gumos, be jokių kampų ar kraštų, kurie čia ir ten prilimpa, todėl šiuos HBUDS yra tikras džiaugsmas dėvėti.

Ausinės yra supakuotos į kruopščią ir pilną pakuotę, kurioje be trijų porų silikoninių ausinių pagalvėlių rasime dar dvi poras, pagamintas atminties putos - "atminties putos" -, kažkas neįprasto savo kainų diapazone. Jo dizainas yra kruopštesnis nei daugelio konkurentų, plastikas ir guma yra kokybiški, o pridėtas chromo efektas, suteikiantis šiam priedui daugiau klasės.

Garsumo ir naršymo mygtukai yra dešinės ausinės viršuje, todėl maitinimo ir pauzės mygtukus galima palikti šone. Svarbu tai pabrėžti, nes jei šis modelis netiko mūsų ausiai, galėtume pristabdyti atkūrimą arba netyčia išjungti, pastumdami garsiakalbį atgal į vietą.

Techninės specifikacijos

Šios Bluetooth ausinės funkcija IPX7 sertifikatas, gali būti panardintas po vandeniu ir be jokių problemų atsispirs prakaitui, kylančiam dėl didvyriškų užsiėmimų sporto salėje. Nano dangos vandeniui atspari technologija. Jie turi funkciją laisvos rankos,Taip pat galime prijungti jį prie savo išmaniojo laikrodžio ir net prie dviejų mobiliųjų telefonų vienu metu. Ji siūlo mums technologijas APT-X („Qualcomm“ sukurtas aukščiausios kokybės garso kodekas) ir CVC 6.0 kad išnaudotumėte visas mūsų muzikos galimybes ir sklandų susiejimą tiek Android, tiek IOS.

  • Bluetooth 4.1
  • Įkrovimo laikas: 1,5 valandos
  • Vidutinis baterijos veikimo laikas: 9 valandos
  • Baterija: 110 mAh
  • Diapazonas: 10 metrų
  • Svoris: 99,8g
  • Matmenys: 14 x 4 x 8 cm
  • Galimos 5 spalvos: juoda, balta, mėlyna, oranžinė arba violetinė.

„Bluetooth“ nenuvils jūsų kasdienybės viduryje

Jau seniai ieškojau poros belaidžių į ausis įdedamų čiuožimo šalmų. Daugeliui mūsų skaitytojų tai gali pasirodyti kiek atsitiktinė ir nenaudinga informacija, tačiau yra du veiksniai, kuriais dalijasi kitos sporto šakos ir kurie yra labai svarbūs renkantis tobulas ausines: sukibimas ir atsparumas šalčiui ir (arba) vandeniui.

Ant ledo treniruojamas greitis, staigūs krypties pasikeitimai, kai kurie šuoliai ir daugybė kritimų; nė viena iš šių aplinkybių HBUDS nepajudėjo nė milimetro. Tai sako kažkas, kuriam nuobodu, kai kas minutę reikia reguliuoti garsiakalbius, net kai aš jais einu. Man nepasisekė, kad gimiau su lankstomis ausimis kremzlės dalyje, na, ta klostė kaip popierius; bet dabar galiu pasakyti, kad H1 yra tas stebuklas, kurį jau laikiau neįmanomu. Ne tik likti vietojebet veikiau kabliukas, laikantis juos prie ausiesneįtikėtinai ergonomiškas, tiek, kad nelieka nė pėdsako to likutinio skausmo, kurį man sukelia kiti stiliaus aksesuarai, juos nešiojus valandas.

Garso kokybė yra tinkama, o triukšmo slopinimas yra pranašesnis už tai, ką radau kitų tipų ausinėse. Muzika ledo čiuožykloje kartais skamba griausmingu garsu, ir su šiomis ausimis man neteko griebtis klasikinio decibelų karo tarp šalmų ir išorės.

Atsparus šalčiui ir lietui

Šaltis kartais užklumpa šiuos belaidžius prietaisus – kai kurios mano bandytos poros pradeda žlugti per kelias minutes nuo patekimo į aikštelę. Tai netinka HBUDS H1, kuris demonstruoja išskirtinį našumą be pjovimo valandų valandas. Atminkite, kad ledo rūmų atmosferos sąlygos, 5-10 laipsnių ir didelė drėgmė, yra panašios į tas, kurias kas nors rastų bėgiojant ar važinėjant dviračiu žiemą, todėl jos yra ausinės, kurias galite naudoti net lietingomis dienomis, nebijant pritrūkti. tos temos, kurios motyvuoja eiti šiek tiek toliau.

HBUDS H1Juos galima įsigyti Amazon.com už labai įdomią 22,98 euro kainą, daugiau nei prieinama kaina už elegantiškas ir nuoseklias ausines, kaip ir nedaugelis kitų.

Amazon | Pirkite HBUDS H1 ausines

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found