Telefono terminalų analizė: ar jie to verti? Kuris yra geriausias?

„Elephone“ yra Kinijos prekės ženklas, apie kurį jau kelerius metus daug kalbama. Išmanieji telefonai su geromis savybėmis, visada judantys tarp vidutinio ir aukšto diapazono, bet kainų koregavimas iki maksimumo . Tokiu būdu jai pavyko į rinką pateikti keletą terminalų, kurie savo nuopelnais tapo autentiškais bestseleriais. Mes turime Elephone S3, Elephone P9000, M2 ir dar keli modeliai jo kataloge. Turint tiek daug skirtingų modelių ir pavadinimų, patogu šiek tiek peržiūrėti ir sudėti kiekvieną į atitinkamą lentelės vietą. Šiandienos apžvalgoje pamatysime, kokios yra „Elephone“ savybės ir ar tikrai verta įsigyti vieną iš šių terminalų.

Pagrindinių „Elephone“ išmaniųjų telefonų apžvalga

Elephone P9000

„Elephone P9000“ yra aukščiausias bendrovės asortimentas. Ir ne mažiau: Helio P10 procesorius 8 branduolių 2,0 GHz, 4 GB RAM, 32 GB vidinė atmintis, USB tipas C greitam įkrovimui, pirštų atspaudų detektorius, 3000 mAh baterija ir fotoaparatas 13,0 MP galinis ir 8 MP asmenukėms. Su 5,5 colio ekranas ir palaikoma Android 6.0, tai yra stebuklas galios požiūriu.

Kalbant apie dizainą, jo plonas storis 8 mm ir nedideli šoninio ekrano rėmeliai vos 1,6 mm.

Elephone P9000 Lite

„Lite“ „Elephone P9000“ versija išlaiko tas pačias P9000 charakteristikas, išskyrus priekinę kamerą, kuri pasitaiko tik 5 MP. Taip pat prarasta NFCbelaidis įkrovimas ir pirštų atspaudų detektorius. Priešingu atveju tai yra terminalas išlaiko tą pačią galią dėl vyresniojo brolio.

Elephone S3

Vienas iš pirmųjų dalykų, kuris patraukia Elephone S3 dėmesį, yra jo ekranas. Ne todėl, kad jis ypatingai geras (o taip ir yra), o dėl to, kad šone nėra kraštų. Geriausia, kad matote vaizdą:

Tai tikrai gražus mobilusis.

Kalbant apie galią, jis turi procesorių 8 branduolių 1,3 GHz Mediatek, 3 GB RAM, 16 GB vidinė atmintis ir galinė kamera 13 MP su priekiu 5 MP.

Telefonas M2

Tai yra terminalas savo galia labai panašus į S3: pakartokite 1,3 GHz Mediatek 8 branduolių procesorius ir 3 GB RAM. Taip, vidinė atmintis padidėja iki 32 GB. Kalbant apie priekinę ir galinę kamerą, pokyčių nėra, 13 ir 5 MP atitinkamai.

Pakeitimas yra dizaine. Mes priešais terminalą daug didesnis nei S3, matuoti 15,50 x 7,70 x 0,74 cm Ir neturi to ekrano be rėmelių, kuris taip charakterizuoja kitą modelį. Vietoj to jis naudoja dizainą, kuris labai primena kai kuriuos „Huawei“ modelius, o tai taip pat nėra blogai.

Ar „Elephone“ terminalai apsimoka? Kuris yra geriausias?

Vienas iš dalykų, kuriuo „Elephone“ išsiskiria labiausiai, yra jo terminalų dizainas. Jei esate iš tų, kuriems svarbi apdaila ar vėsus ekranas, jums tikrai patiks vienas iš jų išmaniųjų telefonų.

Kalbant apie galią, jie paprastai yra gana gerai įrengti, tačiau jei siekiame maksimalaus našumo, Elephone P9000 tai būtų mūsų pasirinkimas, be jokios abejonės. Jei ieškome estetikos ir mums ne tiek rūpi bendroji galia, Elephone S3 Tai vienas gražiausių terminalų, kokį tik galime rasti rinkoje.

Kainos ir prieinamumas

Kaip jau minėjau pradžioje, Elephone yra labai ištikimas savo koreguojamų kainų politikai ir nerasime jokio terminalo, kuris viršytų 200 USD. Tai yra veiksnys, kurį reikia įvertinti, nes, kaip matote, jo terminalų charakteristikos yra labai geros kokybės ir yra viršutinėje vidutinės klasės srityje.

Šiuo metu galime gauti Elephone P9000 už 179 USD , ir tiek „Elephone S3“, tiek „M2“ kainuoja 139 USD . Jei jau ieškotume mažesnio našumo terminalų, net 100 USD nukristų žemiau, kur galėtume rasti terminalų, skirtų grynai funkciniam naudojimui.

Kas tavo mėgstamiausias? Ar turėjote kurį nors iš šių terminalų savo rankose? Dėl to ir visko, ką norite pasidalinti, nedvejodami skirkite sau voltą komentarų laukelyje.

„GearBest“ pasiūlymai | Žiūrėkite kainas ir nuolaidas Elephone

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found