Android temos: Dragon Ball Super Broly – tinkinkite savo mobilųjį telefoną!

Praėjusią savaitę buvo išleistas pirmasis oficialus kito filmo Dragon Ball anonsas.Dragon Ball Super: Broly“. Tai tik pasiteisinimas, kurio man reikėjo norint paruošti naują įrašą „Tinkinkite savo mobilųjį telefoną! skirta mūsų mėgstamai mangai. Iki jos išleidimo Japonijoje dar liko 5 mėnesiai, tad pamažu dirbkime prie to „hipe“.

Kaip įprasta visose „Android“ temose, kurias rengiu šiame skyriuje, nebūtina turėti root teisių ir visos programos ir valdikliai yra nemokami. Vis dėlto, jei norite suasmeninti planšetinį kompiuterį ar telefoną su nauju 2018 m. Goku ir Vedžitos filmu, tereikia vadovautis instrukcijomis, kurias palikau toliau.

Tinkinkite savo „Android“ naudodami temą „Dragon Ball Super: Broly“

Šis pavyzdys, kurį matote aukščiau, atitinka pirmiau minėtą tinkinimo problemą. Viskas sukasi apie žalią ir mėlyną spalvas, o tai reiškia, kad, viena vertus, pakeitėme originalias reklaminio plakato spalvas, kad jos geriau atitiktų bendrą temos atspalvį, ir įdėjome keletą žalių valdiklių. Piktogramoms pasirinkau ryškų dizainą, primenantį Super Saiyan Blue aurą, o šiuo atveju jis yra prabangus kartu su kitais elementais.

Paleidimo priemonė

Naudojamas paleidimo įrenginys yra Nova paleidimo priemonė. Tai labai universali paleidimo priemonė, leidžianti atlikti daugybę koregavimų, o tiesa ta, kad tokio tipo daiktams jis puikiai tinka.

Kaip ir kitais atvejais, „Nova“ yra sukonfigūruota begalinis kubo formos slinkimas, tamsi išvaizda ir atsidaro programų stalčius braukdamas aukštyn nuo doko.

Piktogramos

Naudojamas piktogramų paketas yra "Tinklelis“. Smagu, kad žinote, kad vis dar yra gerų piktogramų, kurias galime nemokamai atsisiųsti iš „Play“ parduotuvės. Tai vienas iš jų. Beje, kai kurios piktogramos taip pat puikiai dera su tipo dizainu sintezatorius aštuntasis dešimtmetis.

Valdikliai

Šiai temai naudojome 2 valdiklius.

  • „Google“ paieškos variklis: šis valdiklis yra kataloge Vandenynas KWGT ir tavo vardas yra "Pokémon 45”.
  • Diena, laikas ir baterija: šis kitas valdiklis taip pat patenka į „Ocea“ repertuarą ir vadinamas „ocea-k 03”.

Norint pritaikyti „Ocea for KWGT“ valdiklius, būtina įdiegti valdiklių rengyklę KWGT Kustom valdiklių kūrėjas.

Tapetai

Reklaminį plakatą su pakeista spalvų palete galima atsisiųsti tiesiai iš ČIA.

Ir galiausiai, jei vis dar nepavyko pasimėgauti minėtu anonsu...

Jei turite pasiūlymų dėl būsimų temų, nedvejodami apsilankykite komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found