10 geriausių „Gyvo veiksmo“ trumpametražių filmų iš Dragon Ball

Ar kas nors vis dar prisimena pražūtingą Dragon Ball Evolution? Retai kada išėjau iš kino teatro labiau nusivylęs, o visa išankstinė medžiaga nepaliko daug vietos viltims. Tikrai riebus smėlis, kuris turėjo būti užkastas po tonomis smėlio Naujosios Meksikos dykumoje, kartu su visomis prakeiktomis E.T. už Atari.

Teisybės dėlei reikia pripažinti, kad pritaikyti a shonen kovoja kaip Dragon Ball. Tačiau norint padaryti ką nors minimaliai padoraus, reikia šiek tiek meilės veikėjams ir istorijai. Žemiau surinkome keletą geriausių pastaraisiais metais franšizės gerbėjų sukurtų tiesioginio veiksmo gerbėjų filmų ir šortų. Peržiūrėję vaizdo įrašus, įsivaizduokite, ką jie būtų galėję padaryti su Holivudo biudžetu, kurį sutvarkė Jameso Wongo filmas...

Dragon Ball Z: vilties šviesa

„Dragon Ball Z: Light of Hope“ yra mitinės „Trunksų istorijos“ adaptacija tikrovėje. Alternatyvi laiko juosta, kai visi Z kariai yra mirę, o Gohanas, Trunksas ir Bulma kaip gali išgyventi šioje alternatyvioje ateityje, kur beveik nėra vietos vilčiai.

Techniniu lygmeniu jis nepriekaištingas, istorija gerai papasakota, aktorių atranka sėkminga, o specialieji efektai yra patikimiausi, kokius iki šiol matėme. Kartais tai gali būti lėta ir dramatiška, tačiau apskritai tai yra geriausias su franšize susijęs „gyvo veiksmo“ produktas.

Dragon Ball Z: vilties šviesa (2 ir 3 dalys)

Kaip rodo pavadinimas, tai yra 2 ir 3 epizodai, kurie sudaro visą „Vilties šviesos“ istoriją.

Dragon Ball Z: Žmonių kritimas

„Žmonių nuopuolis“ turi daug panašumų su „Vilties šviesa“. Abiem atvejais mūsų laukia rimtas ir labai kruopštus darbas, kurio metu su pagarba ir meile bandome pritaikyti originalią istoriją. Šis trumpas filmas buvo išleistas maždaug prieš 4 metus, ir nors specialieji efektai taip seniai nepaseno (ta Cell...), nuostabu, ką galima pasiekti, kai yra noras viską padaryti gerai, net jei nėra didelio biudžeto išvis.pusė. Labai rekomenduojama kiekvienam serialo gerbėjui.

DragonBall Z – Saiyan Saga

Vienas pirmųjų kokybiškų „gyvo veiksmo“ trumpametražių filmų (vaizdo įrašui jau 7 metai), pasirodžiusių internete, buvo „K&K Productions“ „Saiyan Saga“. Filmuotoje medžiagoje daugiausia dėmesio skiriama Vedžitos atvykimui į Žemę ir beveik kiekviena epinė mangos akimirka. Sajanų šarvai šiek tiek primena karnavalinį kostiumą, tačiau yra tokių personažų kaip Nappa, Tenshinhanas, Gohanas ar Pikolas, kuriems patinka teisingiausias apibūdinimas.

DRAGON BALL B

Dragon Ball B yra trumpametražis filmas, kuriame 2 broliai sajanai susiduria vienas su kitu demonstruodami „cachismo“. Pasak kūrėjų, tai jiems pagaminti prireikė 2 metų ir tiesa ta, kad rezultatas atrodo gana geras. Duoklė Dragon Ball iš humoro su kai kuriomis išskirtinėmis detalėmis, tokiomis kaip ta super sajano barzda, kurią galėtume beveik – beveik net sakyti, kad ji tapo kanonu.

Dragon Ball: Legendinis karys

Puikus gerbėjų filmas premjeros anonsas, apie tai, kas galėtų tapti „Drakono kamuolio“ filmu, paremtu pirmuoju Piccolo Jr. pasirodymu. Jis trunka vos minutę, bet smagu matyti Goką, jojantį savo Kinton debesiu, kovos menų čempionatą ir tą išskirtinę aplinką. Tikėkimės, kad projekto sumanytojui Estebanui Adurizui pavyks įgyvendinti savo idėją ir jis suteiks mums daugiau medžiagos ateinančiais laikais.

Dragon Ball: pabėgėliai

Dragon Ball: Runaways yra 5 serijų žiniatinklio serialas, pasakojantis apie pirmąjį Goku ir Bulmos nuotykį realistišku požiūriu. Skyrių ritmas tampa šiek tiek sunkus, tačiau tiek aplinka, tiek bendras kūrinio tonas rodo profesionalumo lygį, kuris viršija tipišką gerbėjų filmą. Istorija baigiasi susitikimu su Kame Senninu ir pirmuoju Goku Kame Hame.

„Optical Rhythm“ filmas „Dragon Ball Z Fan“.

Šiame tiesioginio veiksmo gerbėjų filme yra geriausias iki šiol matytas „Cell a Server“ vaizdas. Trumpas filmas buvo nufilmuotas 2016–2018 m., iš viso projekte dalyvavo 87 draugai. Tiesa ta, kad tai nėra labai gerai žinomas trumpas, bet negalėjome jo palikti iš sąrašo. Kartais tai atrodo kaip „cosplay“ suvažiavimas su specialiaisiais efektais, bet kartais jis visiškai pasiekia tikslą.

„HOOD DRAGON BALL SUPER“ Gokas prieš Broly

„Nemokama adaptacija“ naujausiame Goku ir kompanijos filme „Dragon Ball Super: Broly“. Ir kai sakome „nemokamai“, turime omenyje labai laisvą. Trumpas dėmesys sutelktas į humorą, kai kurios muštynės išsprendžiamos skambant hiphopo muzikai, įskaitant šokius. Matote, kad biudžeto nėra tiek daug kaip kituose šio sąrašo projektuose, tačiau jis turi keletą labai gerai išspręstų elementų ir yra vienas originaliausių fanfilmų.

„Cell Saga“ per 5 minutes

„Mega-64“ yra šio juokingo trumpo filmo kolektyvas, kuris apibendrina visą „Cell“ sagą vos per 5 minutes. Charakteristikos atrodo paimtos iš blogo sapno apie „prastą cosplay“, tačiau čia ir slypi viso šio reikalo smagumas. Montažo skleidžiamas montažas ir kūrybiškumas paverčia jį vienu juokingiausių Dragon Ball tiesioginio veiksmo šortų iki šiol.

Ką tu manai? Koks yra jūsų mėgstamiausias „Dragon Ball“ gerbėjų filmas realiu vaizdu?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found