Kaip pamatyti interneto greitį „Windows 10“ užduočių juostoje

Kai naudojamės staliniu kompiuteriu ir matome, kad puslapis įkeliamas ilgai, gali būti sunku atspėti, ar problema yra pačiame puslapyje, ar mūsų interneto ryšys nutrūksta. Atsakymą, kurį galime lengvai gauti, jei turime mažą matuoklį, kuris mus rodo interneto ryšio greitis kuriuos gauname visada.

Tam yra keletas programų, kurios prideda greičio skaitiklį prie užduočių juostos, esančioje šalia laikrodžio, kad mes visada jį matytume. Viena iš šių paslaugų vadinama DU Meter, kuri yra puiku, tačiau tai yra mokėjimo įrankis, todėl vietoj to ketiname įdiegti „NetSpeedMonitor“, kuri yra visiškai nemokama ir atliks darbą už mus taip, kaip mes to norime.

Atsisiųskite „NetSpeedMonitor“, skirtą „Windows“.

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atsisiųsti programą. Tam mes įvedame NetSpeedMonitor failą Softpedia svetainėje (ČIA) ir spustelėkite mygtuką, kuris sakoParsisiųsti dabar“, Kaip matome toliau pateiktoje ekrano kopijoje.

Čia turėsime galimybę atsisiųsti dvi skirtingas versijas – vieną su „x86“, o kitą – „x64“. Pirmoji yra parinktis, kurią turime pasirinkti, jei įdiegta 32 bitų „Windows“ versija. Jei turime 64 bitų versiją, pasirinksime antrąją atsisiuntimo alternatyvą.

Įdiekite programą

„NetSpeedMonitor“ yra įrankis, sukurtas veikti „Windows XP“ ir „Windows 7“, todėl, jei bandysime jį įdiegti „Windows 8“ arba „Windows 10“ kompiuteryje, bandydami įdiegti programą gausime klaidos pranešimą. Atsipalaiduok, nieko nevyksta!

Norėdami tai išspręsti, turime dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite diegimo failą ir įveskite "Savybės“. Čia mes pereiname į skirtuką "Suderinamumas"Ir mes aktyvuojame langelį, kuriame sakoma"Paleiskite šią programą suderinamumo režimu, kad„Ir paliekame numatytąją parinktį:Ankstesnė Windows versija”.

Galiausiai paspaudžiame "Taikyti"Norėdami išsaugoti pakeitimus ir iš naujo paleisti diegimą. Dabar taip, programa bus įdiegta be jokių problemų.

Įjunkite greičio monitorių

Kai diegimas bus baigtas, turėsime suaktyvinti greičio matuoklį. Norėdami tai padaryti, uždedame pelę ant Windows įrankių juostos ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, pasirinkdami parinktį "Įrankių juosta -> NetSpeedMonitor”.

Mes automatiškai pamatysime, kaip „skambrelis“ pradeda pasirodyti esant įkėlimo ir atsisiuntimo greičiui, šalia laikrodžio apatiniame dešiniajame ekrano kampe.

„NetSpeedMonitor“ yra visiškai nemokamas įrankis, kurį palaiko „Paypal“ aukojimas, todėl jei jums patinka programa ir tinkamai ją naudojate, nedvejodami prisidėkite savo mažyčiu smėlio grūdeliu. Gražaus sekmadienio, draugai!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found