Kaip nemokamai žiūrėti „Movistar + Lite“ (iki gegužės mėn.) – „El Android Feliz“.

Dėl COVID-19 krizės daugelis Ispanijos įmonių imasi veiksmų, todėl milijonų žmonių izoliacija savo namuose tampa šiek tiek pakenčiama. Tai yra „Telefónica“, kuri prieš kelias dienas apie tai paskelbė „Movistar + Lite“ bus nemokama visiems, tiek klientai, tiek ne operatoriaus klientai, karantino laikotarpiu.

Ką tiksliai tai reiškia, kad „Movistar + Lite“ yra nemokama dėl koronaviruso?

Tiesa ta, kad pastarosiomis valandomis šiuo klausimu paskelbtos naujienos kiek glumina. Daugelis vartotojų atsisiuntė „Movistar +“ programą ir nusivylė pamatę, kad srautinio perdavimo paslauga leidžia tik tam tikrą turinį žiūrėti po atviru dangumi, pvz., „La Resistencia“ ar „Leit Motiv“ interviu programą, o likusią dalį ji vis dar palaiko. reikalaudami užsiregistruoti. Kas vyksta?

Taip yra todėl, kad visas tas turinys jau buvo nemokamai transliuojamas prieš paskelbiant „Movistar“. Tai, ką operatorius iš tikrųjų siūlo naudodamas „Movistar + Lite nemokamai visiems“, reiškia:

  • Jei jau esate „Movistar + Lite“ klientas, operatorius neims mokesčio už kito mėnesio abonementą.
  • Jei nesate „Movistar + Lite“ klientas, Bet jūs jau išnaudojote platformos siūlomą nemokamą bandomąjį mėnesį, nesvarbu: nemokamą prieigą vėl galėsite turėti iki balandžio 30 d.
  • Jei nesate „Movistar + Lite“ klientas nemokamai naudotis galite iki balandžio 30 d.

Be to, bendrovė papildė savo katalogą papildomu turiniu, kurio srautinio perdavimo platforma iki šiol nesiūlė. Taigi, be 8 kanalų, kuriuos paprastai galime matyti „Movistar + Lite“ (# 0, #Vamos, Movistar Series, Movistar Seriesmanía, FOX, TNT, Comedy Central ir AMC), Taip pat pridedami aštuoni vaikų kanalai: Nickelodeon, Cartoon Network, Disney Channel, Disney Jr, Disney XD, Nick Jr, Panda ir Baby TV.

Visas šis papildomas turinys nuo šiol bus pasiekiamas visiems „Movistar + Lite“ vartotojams iki kitų metų balandžio 30 d.

Kaip užsiregistruoti norint pasinaudoti Movistar + Lite pasiūlymu

Nesvarbu, koks operatorius bebūtumėte, nesvarbu, ar iš anksto pasinaudojote nemokamu bandomuoju mėnesiu, ar ne, prieigą prie „Movistar + Lite“ galime atlikti atlikdami du paprastus veiksmus:

  • Registruotis Movistar + Lite svetainėje (ČIA).
  • Atsisiųskite „Movistar +“ programą jus dominančiam įrenginiui. Paslauga pasiekiama iOS, Android, internetu iš asmeninio kompiuterio, Samsung ir LG išmaniųjų televizorių, televizorių su integruotu Android TV (Sony, Panasonic ir kt.), Amazon Fire TV Stick ir Android TV Box (Xiaomi Mi Box, Nvidia Shield). ir kiti).
Atsisiųskite QR kodą MOVISTAR + Kūrėjas: Movistar España Kaina: Nemokama

Įdiegę programą, prisijungiame naudodami ką tik užregistruotą vartotojo vardą ir slaptažodį, ir voila, norėdami mėgautis visomis operatoriaus serialais ir filmais. Kaip matote kitoje žemiau esančioje ekrano kopijoje, užsiregistravę gausime pranešimą, patvirtinantį, kad nemokama prieiga pratęsiama iki balandžio 30 d.

Žinoma, turime nepamiršti, kad kai šis laikotarpis bus išnaudotas, jie pradės mums imti 8 eurų mokestį per mėnesį. Todėl svarbu nepamiršti laiku atsisakyti prenumeratos, jei nesame suinteresuoti toliau naudotis paslauga.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found