„FotoJet Online“ – pilna nuotraukų rengyklė su turiniu

Man patinka internetiniai įrankiai. Jau keletą metų patyrėme tokio tipo žiniatinklio programų bumą, o jų įvairovė ir funkcijos pasiekė neįsivaizduojamą lygį. Daugelis jų, daugiausia orientuoti į biuro automatizavimą ir daugialypės terpės redagavimą, yra mano mėgstamiausių ir įprastų įrankių sąraše. Bent jau mano atveju.

Jei jums reikia teksto rengyklės, jums nebereikia įdiegti „Microsoft Office“: galite naudoti „Word Online“. Jei jūsų viršininkas paprašė jūsų „Excel“, galite naudoti „Google“ skaičiuokles iš bet kurios naršyklės ir išsivaduoti iš bėdų. Arba jei norite sukurti paprastą GIF, tiesiog įveskite Giphy ir jį paruošite greičiau nei per 5 minutes.

Ko mes ieškome internetinio nuotraukų redaktoriaus? Taigi galime naudoti tokią programą kaip FotoJet Online, kuri ne tik yra nemokama, bet ir leidžia retušuoti vaizdus per kelias sekundes.

Fotojet Online nuotraukų redaktorius, žiniatinklio įrankis vaizdams retušuoti su itin prieinama sąsaja

Jei jau išbandėme kitus internetinius redaktorius, pamatysime, kad „FotoJet“ yra su viskuo, kas būtina, siūlo būdingus filtrus ir efektus, kurių niekada negali trūkti, be įprastų koregavimų (dydžio keitimo, iškirpimo, spalvos, ekspozicijos ir kt.) ir galimybių. dalintis vaizdais RRSS („Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“, „Tumblr“).

Asmeniškai norėčiau pabrėžti jo teksto įtraukimo įrankį, kuris yra šiek tiek pažangesnis ir turintis daugiau galimybių nei tai, ką esame įpratę matyti tokio tipo žiniatinklio programose.

Puikiai tinka spalvingiems tekstams pridėti prie vaizdo.

Vien dėl šios priežasties jau galima į tai atsižvelgti atliekant tam tikrus redagavimo ir retušavimo darbus. Tačiau internetinėje „FotoJet“ versijoje yra daugiau funkcijų, kurias aptarsime toliau.

funkcijos

Įkėlus vaizdą, kurį norime retušuoti (iš viršutinės juostos mygtuko „Atidaryti“), programa siūlo 5 redagavimo lygius:

  • Redaguoti: Čia randame pagrindines funkcijas, pvz apkarpyti, keisti dydį, pasukti, eksponuoti ir nuspalvinti. Taip pat siūlomi išplėstiniai nustatymai (paryškinti, pašalinti miglą, triukšmą, fokusuoti, pasirinktinis filtras ir kt.)
  • Efektas: Šiame skyriuje turime daug efektai ir spalvų filtrai (juoda ir balta, sepijos, vintažinė, chromatinė ir kt.).
Retušuotas vaizdas su chromatiniais efektais.
  • Persidengimas: Iš šio skyriaus galime pridėti bokeh efektų sluoksniai, šviesos takai, erdvinis, pliūpsniai, popieriaus efektas, audinys, metalas ir daugelis kitų.
Tas pats vaizdas su „burst“ tipo perdanga.
  • Rėmas: Kaip rodo pavadinimas, tai yra vieta, kur įvaizdį galite pridėti gražių rėmelių.
  • Tekstas: šriftai su keletu iš anksto nustatytų dizainų ir su kintama tipografija.

Baigę redaguoti paveikslėlį, jį galime išsaugoti kompiuteryje, paspausdami piktogramą „Išsaugoti“. Taip pat galime juo dalytis tinkluose arba nusiųsti dokumentą tiesiai spausdinti.

Programa suteikia mums galimybę išsaugoti vaizdą JPG ir PNG formatu. Paprastai tokio tipo internetiniuose įrankiuose šį antrąjį formatą matome nedažnai, o tai yra vertinama. Tačiau detalė, kurios mes pasigendame, yra galimybė reguliuoti vaizdo suspaudimo lygį išsaugant dokumentą.

Kitos priemonės: dizainas ir koliažas

„FotoJet“ yra vienas iš išsamiausių nemokamų internetinių redaktorių, tačiau geras dalykas yra tai, kad jis tuo nesibaigia. „FotoJet Online“ integruoja 2 papildomus įrankius:Dizainas"ir"Koliažas”.

Naudodami koliažų kūrėją galime daryti vaizdus iš kitų nuotraukų iškarpų, naudodami iš anksto nustatytus programos siūlomus šablonus.

Kai kurie koliažų šablonai.

„Dizaino“ redaktorius savo ruožtu yra skirtas kurti korteles, „YouTube“ viršelius, „Instagram“ įrašus ir panašiai.

Kai kurie išdėstymo rengyklės šablonai.

Abi programos yra gana praktiškos ir pateikiamos kaip daugiau nei įdomus pagrindinio vaizdo rengyklės papildymas.

Prenumeratos modeliai

„FotoJet Online“ yra nemokama žiniatinklio priemonė, tačiau jis taip pat turi aukščiausios kokybės prenumeratos modelį, kuris kainuoja nuo 3 iki 6 eurų per mėnesį ir apima papildomus šablonus, daugiau šriftų, efektų ir galiausiai daugiau turinio nei nemokama jo versija.

Išvados

Trumpai tariant, „FotoJet Online“ yra daugiau nei įdomi alternatyva į tai reikia atsižvelgti tiems, kurie naudojasi internetiniais redagavimo įrankiais. Nemokama versija yra daugiau nei patenkinama, joje yra keletas svarbių detalių, tokių kaip galimybė išsaugoti vaizdus PNG formatu ir didelis teksto įrankio universalumas.

Jei ieškome išsamesnės patirties, galime pereiti prie aukščiausios kokybės plano, nors tiesa, kad daugeliui vartotojų nemokamos versijos bus daugiau nei pakankamai.

FotoJet Online |Internetinis nuotraukų redaktorius

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės