Paverskite savo seną standųjį diską į USB išorinį standųjį diską – laimingas Android

Kai perkame naują kompiuterį, vienas dažniausių klausimų – ką daryti su sena įranga. Jei mūsų senojo kompiuterio kietasis diskas vis dar yra geros būklės įdomi alternatyva gali būti pakartotinis jo naudojimas konvertuojant į išorinį standųjį diską.

Šiais laikais jie parduoda pakankamai mažus ir elegantiškus dėklus, su visais reikalingais laidais, todėl tereikia išardyti kietąjį diską ir įdėti jį į dėžutę, kad būtų galima naudoti kaip USB įrenginį. Taip pat rekomenduojama, jei tai kietasis diskas, kuriame įdiegėme operacinę sistemą, suformatuokite jį kad jis būtų švarus ir paruoštas. Šio proceso metu reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Raskite ir atjunkite standųjį diską iš stalinio ar nešiojamojo kompiuterio. Nešiojamojo kompiuterio kietieji diskai paprastai yra cigarečių pakelio dydžio (2,5 colio). Kita vertus, staliniai yra didesni (3,5 colio) ir yra kišeninės knygos dydžio.
Nešiojamojo kompiuterio kietasis diskas
  • Įsigykite kietojo disko korpusą. Šio tipo korpusai dažniausiai būna su savo valdikliu, IDE arba SATA laidais ir USB bei maitinimo jungtimis (ne visoms jų reikia maitinimo laido). Pirkdami dėklą, atsižvelkite į kietajam diskui reikalingos jungties tipą. Yra 2 tipai: IDE ir SATA. Dauguma šiuolaikinių diskų naudoja SATA jungtis. Tokio tipo dėklai yra gana pigūs, o internetu galime įsigyti ne daugiau nei 8 EUR.
Skirtumas tarp SATA disko ir kito IDE / vaizdas: estutoriales.com
  • Kai turėsi dėžutę tereikia prijungti diską prie korpuso. Sumontuokite dėžutę ir per USB prijunkite prie bet kurio kompiuterio ar įrenginio. Kaip jau minėjau anksčiau, rekomenduojama atlikti disko formatavimą. Norėdami formatuoti, tiesiog pasirinkite diską sistemoje Windows (iš "Ši komanda / Mano komanda) Dešiniuoju mygtuku ir pasirinkite"Formatas”.
Vienas iš mano senų standžiųjų diskų konvertuotas į išorinį HD

Tai tikrai įdomi alternatyva pakartotinai panaudoti seną medžiagą, kuri nereikalauja didelių pastangų, be to, ją galima panaudoti daugeliui dalykų. Pavyzdžiui, aš naudoju savo seno nešiojamojo kompiuterio standųjį diską kaip išorinį Wii U konsolės saugojimo įrenginį, suteikdamas jam gyvybės ir naudojimo, kurio kitu atveju jis neturėtų (dar visai neseniai jis rinko dulkes kampe...).

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found