„Google Pixel 3A“ apžvalga – geriausia kamera pasaulyje?

„Google Pixel 3A“ buvo pristatytas praėjusią 2019 m. vasarą. Tai savotiška „lengvoji“ „Pixel 3“ versija, kai kuriais aspektais sumažinanti išlaidas, siekiant sumažinti išlaidas ir pristatyti jį kaip vidutinės klasės telefoną su tam tikromis aukščiausios kokybės funkcijomis, būdingomis viršūnei. diapazono. Paskutines dienas mums pasisekė tai išbandyti, o tada pristatome jums savo įspūdžius apie tai.

„Google Pixel 3A“ analizė, geriausia „Android“ patirtis ir beprasmiška kamera

Šiandienos apžvalgoje pažvelgsime į „Google Pixel 3A“., terminalas su SoC Snapdragon 670, 4GB RAM ir šiuo metu turbūt geriausia kamera pasaulyje. Pažiūrėkime, ką jis gali pasiūlyti!

Dizainas ir ekranas

„Pixel 3A“ važiuoja 5,6 colio OLED ekranas su FullHD + 2220x1080p raiška ir 441 dpi tankiu. Skydelio kraštinių santykis yra 18,5: 9, o tai reiškia, kad jis yra šiek tiek ilgesnis nei įprasti 16: 9 plačiaekraniai ekranai. Be jokios abejonės, tai neįtikėtinai gerai atrodantis ekranas su tikrai giliais juodais ir idemiškai baltais atspalviais.

Žinoma, terminalas neturi tipiškų lytėjimo navigacijos mygtukų, o tai reiškia, kad visa navigacija atliekama tiesiai iš virtualios naršymo juostos ekrane. Kalbant apie įrenginio dizainą, jo korpusas yra matinis, išskyrus viršutinę galinę dalį, kuri yra pagaminta iš juodo stiklo ir suteikia gana šaunų prisilietimą.

Galima sakyti, kad dizainas yra viena iš jo silpnųjų vietų, o pažvelgus iš priekio atrodo, kad priešais yra prieš poros metų prietaisas: nėra įpjovos, o rėmeliai daug daugiau. ryškesnis nei kituose mobiliuosiuose telefonuose madinga akimirkos. Čia viskas priklauso nuo kiekvieno skonio, tačiau jei ieškome futuristiškai atrodančio mobiliojo, tikrai turėtume ieškoti kitur.

Galia ir našumas

„Google Pixel 3A“ aprūpina aukščiausios kokybės vidutinės klasės aparatinę įrangą su procesoriumi Aštuonių branduolių Snapdragon 670 2,0 GHz su Adreno 615 GPU, 4 GB LPDDR4x RAM ir 64 GB neišplečiamos vidinės atminties. Visi su Android 10 kaip operacinės sistemos komanda.

Nors apie komponentus nereikia rašyti, visa tai patobulinta programinės įrangos pusėje. Mes ne tik turime geriausią šiuo metu „Android“ patirtį su švaria visų rūšių nereikalingų programų sistema, bet ir tai, kad esame pačios „Google“ gaminamas įrenginys, užtikrina platų atnaujinimų ir pagalbos internetu srautą iki 2022 m. gegužės mėn.

Kita vertus, jo siūlomas našumas taip pat yra pagirtinas, veikiantis kaip laikrodis daugumoje situacijų, nors tam tikru momentu jis gali būti nuslopintas, jei grafinėje dalyje patrauksime tikrai daug pastangų reikalaujantį žaidimą, nors iki šiol ne Mes neturėjome problemų šiuo atžvilgiu (jei norite, kad išbandyčiau žaidimą ar programą, galite to paprašyti komentarų srityje).

Baigdami taip pat pakomentuokite, kad „Pixel 3A“ yra neribota saugykla „Google“ nuotraukose kad galėtume išsaugoti visas mūsų nuotraukas didelės raiškos ir „Google“ programėlėje, panašioje į „Shazam“, tačiau ji veikia neprisijungus, vadinamą „It is sounding“, kuri identifikuoja aplink mus skambančias dainas ir parodo dainos pavadinimą bei menininkas užrakinimo ekrane. Tai vis dar yra mažos detalės, tačiau jos padeda pakelti naudotojo patirtį pasauliniame rinkinyje.

Fotoaparatas

Priartėjome prie stipriosios Pixel 3A pusės – fotografijos skyriaus. Didžioji šio terminalo trauka yra ta turi tą pačią kamerą kaip ir Pixel 3, 850 eurų kainuojantį mobilųjį, kurį čia galime turėti už kiek mažiau nei perpus mažesnę kainą.

Kalbant apie techninę pusę, tai reiškia 12,2 MP dviejų taškų galinį objektyvą su 1,4 μm pikselių pločiu, f / 1,8 diafragma ir elektroniniu bei optiniu vaizdo stabilizavimu. Priekyje pasirinkta kamera turi 8MP skiriamąją gebą su 1,12 μm ir diafragmą f / 2,0. Šio fotoaparato pranašumai yra ne fiziniai komponentai, o neįtikėtina programinė įranga, kuri sugeba dirbti su fotoaparato surinktais duomenimis, kad pateiktų tiesiog neįtikėtinas nuotraukas, ypatingą dėmesį skiriant nuotraukoms naktį arba esant silpnam apšvietimui. Tai „Google“ pavadino HDR + režimu ir tai yra standartas, kuriuo daromos visos nuotraukos (taip pat yra režimas „HDR + Enhanced“, kuris suteikia dar geresnių rezultatų).

Kad suprastume, kaip fotoaparatas veikia naktį, tą pačią nuotrauką padarėme standartiniu vidutinės klasės fotoaparatu (Xiaomi Mi A1) ir Pixel 3A.

Kalbant apie portretų fotografavimą, jis taip pat atrodo gražiai, taikant akį traukiantį suliejimo efektą.

Apskritai galime teigti, kad užfiksuotos spalvos yra labai ryškios ir dažnai atrodo šiek tiek patobulintos, sukuriant tik reikiamą kontrastą vaizdui pagerinti.

Baterija

Kalbant apie akumuliatorių, Pixel 3A turi 3000 mAh talpos bateriją su 18 W greitu įkrovimu ir USB C prievadu. Šiuo atžvilgiu taip pat neturime daug priekaištų. Tai nėra labai galingas akumuliatorius, tačiau įkraunamas gana greitai ir galima sakyti, kad juda daugiau ar mažiau įprastu bet kurio mobiliojo telefono vidurkiu: maždaug parą tarp įkrovimų.

Kita vertus, tai turi ir netiesioginį pranašumą, t. y. tai, kad tai nėra per didelė baterija, todėl terminalo svoris gerokai sumažėja, rankoje jis sveria mažiau nei 150 gramų, todėl jį labai patogu neštis. kišenėje.

Ryšys

Baigdami taip pat paminėkite, kad jame yra dvigubas WiFi 2.4G + 5G (802.11 a / b / g / n / ac 2 × 2 MIMO), Bluetooth 5.0 + LE („AptX“ ir „AptX HD“ kodekai), taip pat NFC ir „Google Cast“.

Kaina ir prieinamumas

„Google Pixel 3A“ galima įsigyti oficialioje „Google“ parduotuvėje kaina 399 eurai. Už 479 eurus galima įsigyti ir XL versiją su 6 colių ekranu.

Išvados

Neabejotina, kad tai puikus telefonas, nors akivaizdu ir tai, kad jis tinka ne kiekvienam. Jei neteiksime per daug reikšmės kamerai, gali būti, kad ji šiek tiek pritrūks, nes už tokią kainą, kurią turi, už kur kas mažiau pinigų galime gauti galingesnius terminalus su geresniu procesoriumi. Tačiau jei ieškome mobiliojo telefono, galinčio fotografuoti tokiu pat lygiu kaip ir 1000 eurų kainuojantis telefonas, taip pat siūlantis švarią ir sklandžią „Android“ patirtį, „Google Pixel 3A“ yra geriausias, kokį šiuo metu galime rasti rinkoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found