Kaip pašalinti foną iš nuotraukos su žmonėmis (100% automatinis)

Jei mėgstame grafinį dizainą, redaguojame nuotraukas ir retušuojame vaizdus, ​​tikrai ne kartą esame susidūrę su būtinybe iškirpti objektą ar asmenį siluetu, visiškai atskirdami jį nuo likusio vaizdo. Tai veiksmas, reikalaujantis tam tikrų Photoshop ir panašių žinių (arba būti dievo lygio Paint naudotoju), ypač jei siekiame kokybiško rezultato.

Šiandien pažiūrėsime, kaip iš nuotraukos ar vaizdo iškirpti žmogų, visiškai ištrinant foną ir automatiškai per mažiau nei minutę. Kaip? Naudodami žiniatinklio įrankį, kuris atlieka visą darbą už mus (bei stebinančiu detalumo lygiu). Jis veikia tiek asmeniniame kompiuteryje, tiek mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Kaip automatiškai ir be žinių pašalinti nuotraukos foną atliekant vaizdo redagavimo užduotis

Šią paslaugą siūlanti svetainė vadinasi remove.bg, ji ​​yra visiškai nemokama ir nereikalauja jokios tapatybės nustatymo ar registracijos.

Tai įrankis, kuris naudoja dirbtinio intelekto variklį, kad aptiktų vaizdo priekinio plano sluoksnius ir atskirtų juos nuo fono. Norėdami pagerinti rezultatą, jie taip pat naudoja įvairius algoritmus, kad optimizuotų konkretesnes detales ir išvengtų spalvų užteršimo. Trumpai tariant, rezultatas yraPNG formato failas su skaidrėmis.

Pažiūrėkime, kaip tai veikia per praktinį pavyzdį.

  • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra įkelti pagrindinį remove.bg puslapį.
  • Pagrindiniame puslapyje spustelėkite "Pasirinkite nuotrauką"Ir mes pasirenkame nuotrauką, kurią norime apdoroti. Įrankis taip pat priima URL adresus, jei norime naudoti nuotrauką, kuri įkelta į internetą.

  • Per kelias sekundes puslapyje bus rodoma, kaip vaizdas atrodytų pritaikius apkarpymo funkciją. Jei esame patenkinti rezultatu, tereikia paspausti mygtuką "parsisiųsti"Norėdami tęsti redaguoto failo atsisiuntimą PNG formatu.

Kaip matote, rezultatas tikrai geras ir tam tikru mastu stebina, kad galiu tai padaryti per tokį trumpą laiką. Taip pat būtina paaiškinti, kad vaizdas, kurį atsisiunčiame, visada bus šiek tiek mažesnis nei originalas.

Dydžio palyginimas tarp pradinio vaizdo ir vaizdo, redaguoto apkarpant foną.

O kaip dėl sudėtingesnių nuotraukų ar mažiau apibrėžtų kadrų?

Bet ką daryti, jei viską jam šiek tiek apsunkinsime? Pavyzdžiui, šiame kitame paveikslėlyje yra keletas sudėtingų sričių: labiau apšviesta plaukų sritis ir arčiau esančios augmenijos dalis.

Šiuo atveju taip pat nebuvo jokių problemų. Algoritmui pavyko nustatyti priekiniame plane esantį krūmą ir jį visiškai ištrinti. Plaukų dalis taip pat labai gerai detalizuota.

Tai galime geriau įvertinti, jei į kitą nuotrauką bandysime įterpti skaidrėmis jau apkarpytą vaizdą.

Apdailos detalė plaukų srityje čia atrodo daug geriau. Labai stebina, tikrai.

Trumpai tariant, įrankis, kuris gali būti naudingas atliekant mažas redagavimo užduotis su AI, kuris siūlo labai gerus rezultatus, lengvai naudojamas ir nemokamas. Visas kandidatas bus įtrauktas į mūsų naršyklės mėgstamiausių sąrašą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found