Naujojo „Marvel“ serialo „The Defenders“, skirto „Netflix“, premjera

Vakar penktadienį „Netflix“ pristatė naują „Marvel“ superherojų grupės seriją, Gynėjai. Arba tai, kas buvo Los Defensores. Serialas, kuriame pamatysime Daredevil, Luke'as Cage'as, Jessica Jones ir Geležinis kumštis pirmą kartą kartu mažame ekrane.

Gynėjai, samdomi herojai ar naujieji keršytojai?

Tiesa ta, kad aš nelabai sekiau komiksus Gynėjai, bet, kaip suprantu, šie „Netflix“ gynėjai labiau atrodo kaip klasika Nuomojami herojai iš komiksų, kas dar. Arba į Naujieji keršytojai - Aš skaičiau šiuos komiksus - iš Briano Bendiso laikų.

Originaliuose gynėjuose buvo tokių žmonių kaip Hulkas ar daktaras Streindas

Ar tai blogai? Visai ne, bet manau, kad pavadinimas parduoda daugiau SaunusGynėjai prieš nuobodu Nuomojami herojai.

Kaip serialas? Ar verta?

Kol kas mačiau tik pirmąjį skyrių, bet net jei tai šiek tiek daugiau nei pristatymas, tiesa ta, kad jame nurodomi būdai. Mačiau visus 2 sezonus Drąsuolis, serijos dalis Jessica Jones ir dalis to Geležinis kumštis, ir nors šį paskutinį beveik iš nuobodulio palikau nuošalyje, panašu, kad su nauja premjera taip neatsitiks. Netflix.

Tai sukelia jausmus, labai panašius į geriausio iki šiol „Marvel“ serialo „Daredevil“ jausmus, ir tai gali būti tik gerai. Aš jums pasakysiu, ar buvau teisus, ar ne, kai baigsiu žiūrėti...

Anonsas naujokams

Jei pirmą kartą girdite apie šią seriją, nieko geriau nei mažas anonsas, kad pamatytumėte, apie ką šis žaidimas yra: gatvės kovos, mafijos, nindziai ir superherojai, ginantys nekaltuosius gatvės papėdėje.

//www.youtube.com/watch?v=wPKo7HsKEhw

Pirmasis „The Defenders“ sezonas Jį sudaro 8 epizodai, o nuo rugpjūčio 18 d. visi skyriai pasiekiami per „Netflix“ vaizdo transliacijos platformą.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės