Kaip nemokamai žiūrėti DAZN (žinoma, legaliai) – „The Happy Android“.

Dabartinė rinka yra pilna srautinio perdavimo paslaugų, skirtų serialams ir filmams žiūrėti, pvz., „Netflix“, HBO ar neišvengiamą „Disney +“. Tačiau jei norime sporto varžybas stebėti internetu, pasiūla kur kas ribotesnė. Kas nutiks, pavyzdžiui, jei norime gyvai patirti McGregoro sugrįžimą į UFC? Laimei, platforma nuo 2019 m DAZN, kuris yra visiškai skirtas motociklų, futbolo, bokso ir apskritai sporto gerbėjams.

Po kitų panašių straipsnių, paskelbtų tinklaraštyje, pvz., „Kaip nemokamai gauti „Netflix“ arba „Kaip nemokamai žiūrėti HBO Spain“, šiandieniniame įraše apžvelgsime visas mūsų turimas teisines gudrybes. gali mėgautis MotoGP, Premier League, Eurolyga ir UFC, taip pat daugybe kitų sporto renginių ir varžybų gyventi ir laisvai nuo DAZN.

1 triukas: pasinaudokite nemokamu bandomuoju mėnesiu

DAZN buvo įkurta 2016 m., nors tik šiais metais ji pradėjo siūlyti tiesioginės transliacijos paslaugą ir pagal poreikį čia, Ispanijoje. Nors mėnesio prenumeratos pasiūlymas už 4,99 nebepasiekiamas (dabar jis kainuoja 9,99 EUR be pastovumo), jis vis tiek yra pigesnis nei 19,99 USD, kuriuos paslauga kainuoja JAV.

Vis dar aktyvus nemokamas bandomasis mėnuo. Iš esmės tai yra akcija, kuria galime pasinaudoti tik vieną kartą, tačiau niekas netrukdo mums naudoti kelias paskyras, kad kelių mėnesių nemokama prieiga prie DAZN būtų sujungta. Žinoma, turime būti atsargūs, kad nekartotume kortelės ar Paypal paskyros, ką galime išspręsti, jei paprašysime savo brolių, tėvų ar partnerio užsiregistruoti srautinio perdavimo platformoje.

2 triukas: nemokamas bandomasis naršymas

Kitas būdas pratęsti nemokamo bandomojo laikotarpio mėnesį yra naudoti „DoNotPay“ programos funkciją „Nemokamas bandomasis naršymas“. Šis įrankis suteikia jums slapyvardį ir virtualią kredito kortelę, su kuria galite prisiregistruoti prie bet kurios srautinio perdavimo platformos ir automatiškai atšaukti prenumeratą, kad mes nebūtume apmokestinti antrą mėnesį. Žinoma, tai tinka DAZN, bet ir kitoms paslaugoms, tokioms kaip Spotify ar panašiai.

Kadangi tai yra tokia sultinga priemonė, kaip nurodyta šiame BBC straipsnyje, reikia paaiškinti, kad tai yra visiškai legalus įrankis, veikiantis su labai svarbaus banko, kurio pavadinimo jie nenorėjo įvardinti, parama, bet viskas rodo. jei jis taptų labai populiarus, srautinio perdavimo įmonės rastų formulę, kaip tai sustabdyti.

Bet kokiu atveju, šiuo metu jis pasiekiamas tik „iOS“, nors jau yra išankstinė „Android“ prieiga, prie kurios galime prisiregistruoti iš oficialios jos svetainės.

3 triukas: bendros paskyros

DAZN yra žiniatinklio versija, turi programą, skirtą „Android“ ir „iOS“, taip pat yra konsolėse, tokiose kaip PS4. Be kitų funkcijų, pastebime, kad paslauga transliuoja 1080p vaizdo kokybę ir kad galime turėti iki 5 registruotų įrenginių. Tačiau įdomiausias faktas yra tas leidžia vienu metu atlikti 2 kopijas.

Tai reiškia, kad jei turime šeimos narį ar labdaros sielą, kuri jau moka už prenumeratą, galime maloniai įtikinti juos leisti mums naudoti vieną iš vienu metu esančių reprodukcijų, kad galėtume žiūrėti DAZN nemokamai. Jei nenaudosite 2 vienu metu esančių reprodukcijų reguliariai, yra daugiau nei tikėtina, kad jums nekils problemų dalinantis jas su mumis.

Žinoma, kad nebūtų per daug pasinaudota, rekomenduotume jums ką nors mainais pasiūlyti, pavyzdžiui, suteikti jums prieigą prie vienos iš mūsų „Netflix“ / „Spotify“ paskyrų arba karts nuo karto atnešti šokoladinių saldainių.

Galiausiai atminkite, kad kaip alternatyvą visada galime išbandyti kitas srautinio perdavimo platformas, kuriose yra nemokamas bandomasis mėnuo, pvz HBO Ispanija arba Pagrindinis vaizdo įrašas, kur rasime įdomaus su sportu susijusio turinio.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found