Filtrai ir vaizdų redagavimo programos visada buvo pasikartojantis turtas, siekiant pagerinti asmenukes ir nuotraukas, kurias darome mobiliuoju telefonu. Tačiau tik tada, kai atsirado morfavimo ir veido aptikimo technikos, viskas tapo įdomi, realiuoju laiku pridedant filtrų, kad būtų galima pridėti elementų prie mūsų veido ar modifikuoti tam tikras savybes (įdėti anime akis, nusiskusti galvą ar parodyti šimpanzės veidą) ar net pakeisti savo veidą su kieno nors kito.
Daugelis šių programų turi gana žaismingą tikslą, kurio vienintelis tikslas yra tam tikru momentu mums juoktis. Nors kurį laiką, smagu, yra ir kitų panašių programų, kurios jie taip gerai žaidžia su mūsų morfologija tai gali net trikdyti.
„FaceApp“ – persekiojanti programėlė, rodanti, kiek jums bus metų
FaceApp yra vaizdo redagavimo programa, su kuria galime atlikti įprastas asmenukių retušavimo funkcijas, pridėti filtrų ir kt. Tačiau ji turi funkciją, kuri neseniai buvo optimizuota ir duoda nuostabių rezultatų. Mes kalbame apie amžiaus filtrą, kuris yra atsakingas už manipuliavimą mūsų veidu rodant kaip būsime po kelerių metų, kai esame žavingi senukai.
Filtro naudojamas algoritmas yra gana baisus, taip. Tai rodo, kad nesusiduriame su paprasta priemone, kuri prideda porą raukšlių: įspūdingos detalės, be kitų faktorių atsižvelgiama ir į burnos kritimą, nosies ar kaklo odos padidėjimą.
Be šio filtro, FaceApp taip pat leidžia eiti priešingu keliu ir atsinaujinti, arba pridėti estetinių detalių, pavyzdžiui, užsidėti barzdą ar užsidėti kirpčiukus. Visi jie su patikimiausiais rezultatais.
Reikėtų paminėti, kad tai nemokama programa, tačiau ji taip pat turi aukščiausios kokybės versiją, kuri atrakina didžiąją daugumą redaktoriui prieinamų filtrų (nors tai yra gana brangu). Tiesa ta, kad norėdami pamatyti, kiek mums bus metų, ir kurį laiką užsidėti rankas ant galvų, su nemokama versija turime daugiau nei pakankamai. Tiesiog nuostabi programa.
Atsisiųsti QR kodą FaceApp Kūrėjas: FaceApp Inc Kaina: NemokamasĮspėjimas: būkite atsargūs, ką įkeliate į „FaceApp“.
Galiausiai taip pat turime prisiminti, kad susiduriame su prieštaringai vertinama programa. Jau 2017 metais ji tikrai išgarsėjo, nes tuo metu leidžiama taikyti filtrus, kad būtų galima imituoti skirtingas tautybes ir pašviesinti tamsiaodžių spalvą. Ji buvo apkaltinta rasizmu, o kūrėjai nusprendė pašalinti šiuos filtrus.
Tačiau būkite atsargūs, nes tai nėra vienintelis prieštaringas dalykas, susijęs su „FaceApp“, o privatumas neatrodo jo stiprioji pusė. Paraiškos sąlygose nustatyta, kad vartotojas suteikia «amžina, neatšaukiama, neišskirtinė, nemokama licencija, pilnai apmokėta ir perleidžiama licencija" dėl "naudoti, atgaminti, keisti, pritaikyti, skelbti, versti, kurti išvestinius kūrinius, platinti, atlikti viešai ir rodyti»Gauti rezultatai.
Todėl nerekomenduojama įkelti jokių kompromituojančių nuotraukų, kurių nenorėtume viešinti, nes naudodamiesi įrankiu atsisakome visų teisių į minėtą fiksavimą.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.