GoPro HERO CHDHA-301, viena geriausių veiksmo kamerų už 52,99 €!

Šiuo metu niekas neabejoja GoPro sporto kameros Jie tikriausiai yra geriausias pasirinkimas rinkoje, kai kalbama apie veiksmo kameras. Prekės ženklas, išgarsėjęs dėl išskirtinės kokybės produktų. Etalonas.

Deja, kaip ir logiška ir suprantama, kalbame ne apie pigią kamerų liniją tiksliai. Sporto kamera, apie kurią šiandien kalbame, GoPro HERO, „Amazon“ kainuoja apie 200 eurų. Bet tai nieko! Kiti HERO linijos modeliai net iki 500 € be jokių raukinių. Aukščiausios kokybės produktas pagal kiekvieną taisyklę. Geriausios veiksmo kameros pasaulyje.

GoPro HERO, 1080P 30 kadrų per sekundę plataus kampo sporto kamera

Jei „GoPro“ pavyko tapti etalonu, tai būtent dėl ​​puikių techninių savybių. „GoPro HERO“ yra vienas iš labiausiai prieinamų „GoPro“ linijos modelių, kurio funkcijos taip pat gerai aprašytos:

  • Plataus kampo objektyvas su F2.8 diafragma.
  • Vaizdo įrašo skiriamoji geba: 1080P, 30 kadrų per sekundę, 720P, 60 kadrų per sekundę „SuperView“, 720P, 60 kadrų per sekundę.
  • Nuotraukos raiška: 5MP (2592 * 1944).
  • Serija: 10 nuotraukų per 2 sekundes.
  • H.264 / MP4 formatu.
  • Mikro USB prievadas.
  • 1180 mAh ličio baterija.
  • Svoris 111 gr.

Be to, „GoPro HERO“ turi įmontuotą mikrofoną panardinamas į vandenį iki 40 m, priima išorines atminties korteles iki 32 GB ir yra suderinamas su daugiau nei 60 „GoPro“ prekės ženklo papildinių ir priedų.

Originalus GoPro HERO CHDHA-301, GoPro modelis, kurio vertė nesiekia 60 eurų

Tokiose parduotuvėse kaip „Amazon“ ši veiksmo kamera kainuoja kiek daugiau nei 200 eurų. Taigi kaip įmanoma, kad jį galima įsigyti už daug mažesnę nei pusę kainos?

Kinijos rinkoje įprasta rasti labai sėkmingų įrenginių klonų, nors šiuo atveju buvo naudojamas kitoks metodas. Originali GoPro Hero CHDHA-301 kamera yra visiškai originali. Tikras, visiškai naujas, neremontuotas GoPro HERO. Aksesuarai, priešingai, nors ir vienodi, tačiau neturi namo parašo. Kaip paprasta.

Tokiu būdu su originaliu GoPro Hero CHDHA-301 paketu gausime USB laidą, pagrindą, priedą šalmui ir kitą dviračiui su atitinkama naudojimo instrukcija, kurios vienintelis trūkumas yra tai, kad jie nenešiosi. GoPro antspaudas.

Kaina ir prieinamumas

Originalus GoPro HERO CHDHA-301 šiuo metu turi kaina 58,03 € Tomtope, pakeisti apie 69,08 USD. Pasiūlymas galios visą įrenginio išankstinio pardavimo laikotarpį, tai yra iki kitų lapkričio 5 d.

Kaip visada, taip pat galime gerai pakoreguoti galutinę kainą, taikydami šį nuolaidos kuponą:

KUPONO KODAS: GPCM6

Kaina su kuponu: 52,99 €

Jei galvojame įsigyti sportinį fotoaparatą, tai, be jokios abejonės, yra unikali galimybė parsivežti namo vieną geriausių alternatyvų rinkoje. Puikus to pavyzdys yra daugybė rezervacijų, kurias šis „GoPro HERO“ sukaupė nuo to laiko, kai vos prieš kelias valandas išvyko „TomTop“. Nepameskite to iš akių.

Tomtop | Pirkite originalų GoPRO HERO CHDHA-301

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found